Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

SEGA a Gearbox oznámil nový multiplayerový režim pro Aliens: Colonial Marines

SEGA® Europe Ltd. a Gearbox Software oznámili Escape Mode, nový multiplayerový režim pro očekávaný trhák Aliens: Colonial Marines, který celosvětově vychází 12.2.2013. Escape Mode je již druhým konkurenčním multiplayerovým režimem v Aliens: Colonial Marines a stane se výzvou pro všechny hráče ve scénáři proti nejsmrtelnějším vesmírným zabijákům - Xenomorphům. 

[Celý článek]

Nový vývojářský deník F1 2012 představuje prvky umocňují zážitek Formule 1

Codemasters dnes vydal další část vývojářského deníku o tvorbě F1 2012, která vychází 21. září 2012 na Xbox 360, PlayStation 3 a PC. Nový vývojářský deník přibližuje pokrokovou fyziku, počasí, ozvučení a další prvky, které jsou představeny vedle in-game a real-life záběrů ve videu.

[Celý článek]

QNAP vydal pro své NAS servery  nový firmware 3.7

UMAX ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems, předním světovým výrobcem NAS serverů a monitorovacích systémů, oznamuje vydání nového firmwaru pro své NAS servery. Verze 3.7 zlepšuje možnosti managementu, podporuje nové mobilní aplikace, vylepšuje práci s Windows ACL a inovuje multimediální funkce.

[Celý článek]

Objevte nového bájného pokémona Keldeo

Od 7.9.2012 mohou fanoušci Pokémonů získat nově objeveného bájného pokémona Keldeo do svých her Pokémon Black Version nebo Pokémon White Version. Tento pestrobarevný, v boji neuvěřitelně silný Pokémon nemůže být chycen během běžné hry a bude distribuován pouze po velmi krátkou dobu. Hráči, kteří získají během akce originálního pokémona Keldeo, ho mohou později přenést do jedné z nových her Pokémon Black Version 2 nebo Pokémon White Version 2, které budou dostupné na pultech obchodů od 12. října. 

[Celý článek]

Ubisoft oznámil Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier Raven Strike DLC balíček

Ubisoft oznámil Raven Strike DLC balíček. Balíček Raven Strike nabídne návrat k tradičnímu pojetí série Ghost Recon, obsahuje větší mapy, komplexní mise a vyšší obtížnost. Obsahuje tři kampaně a novou mapu do módu Guerilla, každá je hratelná až se čtyřmi hráči. Raven Strike bude k dispozici od 11.9.2012 pro Xbox 360 a 12.9.2012 na PlayStation 3.

[Celý článek]

Sestry Cruzovy spojily své síly v New Super Mario Bros. 2

Penélope Cruz, herečka oceněná Oscarem, spojí své síly se svou sestrou a kolegyní herečkou, Mónicou Cruz v nové kampani pro New Super Mario Bros 2, prodej hry byl zahájen  dne 17.8.2012. V reklamní kampani uvidíte Mónicu a Pénelope sázející se mezi sebou o to, která sestra dokončí úroveň první. Sledujte celý trailer na oficiálním kanálu Nintenda.

[Celý článek]

Staň se hvězdou svého týmu ve hře Inazuma Eleven Strikers pro Wii

Vychutnej si svět Inazuma Eleven jako nikdy předtím. Inazuma Eleven Strikers chystá svůj debut na herní konzoli Wii 28. září 2012. Vytrénuj si svůj vysněný tým plný hvězdných hráčů z televizního seriálu Inazuma Eleven a užij si intenzivní fotbalové zápasy až pro 4 hráče.

[Celý článek]

QNAP uvádí dva nové NAS servery TS-1679U-RP a TS-EC1679U-RP

UMAX ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems, předním světovým výrobcem NAS serverů a monitorovacích systémů, uvádí na český trh nové NAS servery TS-1679U-RP a TS-EC1679U-RP do racku. Oba jsou vybaveny výkonnými procesory Intel a pojmou až 16 pevných disků.

[Celý článek]

Vychází NEW SUPER MARIO BROS. 2 na Nintendo 3DS

Fanoušci klasických her s Mariem se mohou těšit na zlaté léto, které přijde 17. srpna spolu s uvedením hry New Super Mario Bros. 2 pro  Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL na trh. Princezna Peach je opět v nebezpečí a Mario s Luigim ji musí zachránit. Tentokrát však houbové království, přeplněné mincemi, praská doslova ve švech. I s novými předměty, které vylepší vaše schopnosti a dokáží změnit okolní svět ve zlato v různých  herních modech, bude splnění cíle nasbírání milionu mincí  velkým oříškem i pro ty nejostřílenější fanoušky Maria.

[Celý článek]

Codemasters oznamuje Champions mode pro F1 2012

6.8.2012 – Codemasters dnes oznámil zbrusu nový herní mód pro F1 2012. Champions Mode umožní hráči vzít na sebe roli každého z šesti světových šampiónů FIA FORMULA ONE v individuálních závodních scénářích určených pro rychlou hru a okamžitou akci. 

[Celý článek]