Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Nadupaný 4K TV Box konečně s pevným diskem a HDMI vstupem

Conquest Entertainment a.s. rozšiřuje nabídku zařízení pro digitální domácnost z rodiny chytrých TV Boxů o novinku z dílny populárního Xtreameru. Nový model s označením Prodigy 4K nabídne výkonný čtyřjádrový procesor MStar 9180 s HW podporou Dolby a DTS doplněný o grafický chip Mali 450. Kromě schopnosti přehrávat video na TV v rozlišení 4K s podporou kodeků H265/H264 nabízí Prodigy 4K pozici pro pevný disk, USB 3.0 porty a HDMI vstup s možností okamžitého nebo plánovaného nahrávání videa na disk

[Celý článek]

Nový Xtreamer Multi-Console míří na český trh

ConQuest entertainment a.s.  rozšiřuje  nabídku multimediálních  zařízení z dílny populárního Xtreameru.  Xtreamer Multi-Console  je  kompletní  systém  domácí zábavy, který přináší do Vaší televize zábavu, hry, filmy a mnoho dalších funkcí v HD rozlišení až 1080P. Stačí jej zapojit do zásuvky a na jednom místě budete mít celý svět Androida, emulátor  a retro hry, vaše oblíbené filmy, hudbu, sport a živé televizní vysílání. A navíc díky technologiím AirPlay a MiraCast můžete ukázat cokoliv, co je na vašem tabletu nebo mobilu, přímo na televizní obrazovce.

[Celý článek]

Na český trh míří Xtreamer Aiki 4 se čtyřpalcovým displejem a výkonnějším procesorem

Společnost ConQuest entertainment a. s. uvádí ve spolupráci s korejskou společností Xtreamer Ltd. na český trh již druhý chytrý telefon od této značky. Xtreamer Aiki 4 přináší oproti svému předchůdci menší 4“ úhlopříčku displeje a výkonnější procesor. Nadále se však jedná o dual SIM telefon. Konektivitu zajišťuje Wi-Fi a nechybí ani podpora rychlých datových sítí. Na výběr je mezi klasickou černou i bílou barevnou variantou.

[Celý článek]

Xtreamer uvádí nový Full HD multimediální přehrávač XtreamerTV postavený na procesoru Sigma

ConQuest Entertainment a. s. ve spolupráci se společností Xtreamer uvádína český trh nový Full HD přehrávač postavený na procesoru Sigma. Vedle toho nabízí celou řadu webových služeb a funkcí jako například dětské menu nebo automatické stahování informací o filmech.

[Celý článek]

                   Na český trh míří Dual Sim 5“ chytrý telefon Aiki od Xtreameru

Společnost ConQuest entertainment a. s. uvádí na český trh první chytrý telefon od známého výrobce multimediálních přehrávačů Xtreamer. AiKi, jak se jmenuje, přitom přináší jako vůbec první zařízení na trhu spojení velkého 5“ displeje s funkcí Dual Sim. Jako operační systém byl zvolen Android ve verzi Ice Cream Sandwich. Konektivitu zajišťuje Wi-Fi a nechybí ani podpora rychlých datových sítí.

[Celý článek]

Nový All-in-one HTPC Xtreamer Ultra2

UMAX uvádí na trh Ultra2 Deluxe, nové HTPC od Xtreameru. Postaveno je na dvou-jádrovém procesoru Intel Atom D2700 a grafice nVidia GT520M. Pro operační systém nově slouží rychlý 32GB SSD disk, který je možno rozšířit o 2,5“ SATA pevný disk. K připojení dalších zařízení dobře poslouží USB 2.0 i 3.0 porty. Výborná síťová konektivita je zajišťována gigabitovou LAN kartou a WIFI s anténou. Právě použitím procesoru od Intelu je navíc možno na zařízení nainstalovat krom řady linuxových distribucí také Windows a používat tak Ultra2 nejen jako centrum multimediální zábavy ale také jako osobní počítač.

[Celý článek]

Nový multimediální přehrávač Xtreamer Elvira

UMAX uvádí na český trh nový multimediální přehrávač Xtreamer Elvira s výborným poměrem cena/výkon, který je určen zejména méně náročným uživatelům. Přesto zvládá přehrávat filmy ve většině používaných formátů a to dokonce ve Full HD rozlišení. Filmy na něm přehrajete jednoduše přes USB port buď z externího pevného disku nebo flash disku. Vedle toho však zvládá Elvira také promítat fotografie a přehrávat hudbu.

[Celý článek]

Nový multimediální přehrávač SW3 s Androidem a podporou 3D Full HD

Vývoj stále populárnějších multimediálních center neustává a jejich využití se posouvá stále víc k internetu a nově také směrem k využití Androidu. Aktuální novinka z produkce Xtreameru nese označení Xtreamer SW3. Po úspěšném uvedení modelů Xtreamer Prodigy Silver a Black (s duálním DVB-T) jde o další přehrávač osazený výkonným SoC procesorem Realtek RTD1186 pracujícím na frekvenci 750MHz s 512MB DDR3 pamětí.

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.