Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Zhasnout světla, rozjet párty! Just Dance 4 právě vychází!

Ubisoft dnes oznámil, že právě vyšla jedna z nejpopulárnějších tanečních her - Just Dance 4 - na Kinect pro Xbox 360 a Move pro PlayStation 3. Na Wii U od Nintenda vyjde během launchového okna.

[Celý článek]

Marvel Avengers: Battle For Earth Demo nyní na Xbox Live

Ubisoft oznámil, že je nyní dostupné demo Marvel Avengers: Battle for Earth. Na  Xbox LIVE bude k dispozici na jeden týden pro řádné členy s Gold účtem. Marvel Avengers: Battle for Earth je vyvíjeno pobočkou Ubisoft Quebec a bude vydáno 9. listopadu na Kinect pro Xbox 360 a na Wii U od Nintenda během jeho launch okna.

[Celý článek]

TZ UMAX: QNAP uvádí dva nové NAS servery TS-269 Pro a TS-469U-RP

UMAX ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems, předním světovým výrobcem NAS serverů a monitorovacích systémů, uvádí na český trh dva nové NAS servery – dvoudiskový TS-269 Pro a čtyřdiskový TS-469U určený do racku. Oba modely jsou vybaveny procesorem Intel Atom D2700, USB 3.0 a dvojicí Gbit portů.

[Celý článek]

Získejte mýtického Pokémona v Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2

Vydání Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 pro Nintendo DS se nezadržitelně blíží a Nintendo dává fanouškům další důvod, proč se mají těšit. Hráči, kteří si zakoupí hru, budou mít možnost získat po omezenou dobu mýtického Pokémona Genesect přes Nintendo Wi-Fi Connection. V Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 se hráči vrátí do regionu Unova a kde prožijí dobrodružství, které se odehrává dva roky po událostech z Pokémon Black Version a Pokémon White Version.

[Celý článek]

Nintendo direct Wii U Preview odhalilo detaily uvedení herní konzole Wii U na evropský trh

V dnešní prezentaci Nintendo Direct oznámilo Nintendo vydání své nejnovější domácí herní konzole Wii U napříč evropským trhem na 30. listopadu. Wii U je HD konzole, která spolu s Wii U GamePadem, inovativním ovladačem s integrovanou druhou obrazovkou, který může být za použití určitého software využíván nezávisle na televizi, nabízí více možností hraní a zábavy než v minulosti.

[Celý článek]

Buďte první, kdo vyzkouší novinku letošní Vánoční sezóny, herní konzoli Wii U od Nintenda

Již na konci září si návštěvníci veletrhu For Games, který se koná 27. – 30.9. 2012 v areálu PVA Expo Praha v Letňanech, budou moci vyzkoušet očekávanou  novinku letošního podzimu, herní konzoli Wii U od Nintenda. Na třinácti stanovištích si hráči otestují novou konzoli i revoluční ovladač Wii U GamePad s 6,2 palce velkým dotykovým displejem a zahrají si ty nejlepší z připravovaných titulů od Nintenda a dalších velkých jmen videoherního průmyslu,  jakým je například Ubisoft. 

[Celý článek]

Na český trh míří dostupné kamerové systémy Zmodo

UMAX uvádí na český trh novou značku Zmodo specializující se zejménana kamerové systémy. Produkty digitální domácnosti jakou jsou NAS servery, multimediální přehrávače, vizualizéry a Android tablety tak od poloviny září doplní čtveřice startovacích kitů určených pro sledování i záznam.

[Celý článek]

 Nintendo direct Wii U Preview ohlášeno na 13. září

Nintendo dnes ohlásilo vysílání dalšího dílu Nintendo Direct. Nintendo Direct Wii U Preview bude vysíláno na webové stránce Nintendo Direct 13. září 2012 v 16:00středoevropského času. Ve vysílání uvidíte prezidenta Nintendo of Europe Satoru Shibatu, který přinese bližší informace o očekávané konzoli WiiU.

[Celý článek]

Professor Layton and The Miracle Mask vychází na Nintendo 3DS již 26.října

Archeolog a řešitel záhad profesor Layton se vrací ve zcela novém dobrodružství, které nás zavede hlouběji do profesorovi minulosti. Professor Layton and The Miracle Mask je nejnovější titul populární série adventur plných hádanek a v Evropě vychází 26.října 2012, exklusivně pro Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL.

[Celý článek]

Demo F1 2012 vychází již tento týden

Codemasters® dnes oznámil vydání dema -  již tento týden a to ještě před vydáním plné hry, která vychází 21. září pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC. Codemasters vypustil nový gameplay trailer, který připomíná klíčové momenty žhavého startu 2012 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™, ve kterém již známe prvních sedm vítězů.

[Celý článek]