Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Buďte první, kdo vyzkouší novinku letošní Vánoční sezóny, herní konzoli Wii U od Nintenda

Již na konci září si návštěvníci veletrhu For Games, který se koná 27. – 30.9. 2012 v areálu PVA Expo Praha v Letňanech, budou moci vyzkoušet očekávanou  novinku letošního podzimu, herní konzoli Wii U od Nintenda. Na třinácti stanovištích si hráči otestují novou konzoli i revoluční ovladač Wii U GamePad s 6,2 palce velkým dotykovým displejem a zahrají si ty nejlepší z připravovaných titulů od Nintenda a dalších velkých jmen videoherního průmyslu,  jakým je například Ubisoft. 

[Celý článek]

Na český trh míří dostupné kamerové systémy Zmodo

UMAX uvádí na český trh novou značku Zmodo specializující se zejménana kamerové systémy. Produkty digitální domácnosti jakou jsou NAS servery, multimediální přehrávače, vizualizéry a Android tablety tak od poloviny září doplní čtveřice startovacích kitů určených pro sledování i záznam.

[Celý článek]

 Nintendo direct Wii U Preview ohlášeno na 13. září

Nintendo dnes ohlásilo vysílání dalšího dílu Nintendo Direct. Nintendo Direct Wii U Preview bude vysíláno na webové stránce Nintendo Direct 13. září 2012 v 16:00středoevropského času. Ve vysílání uvidíte prezidenta Nintendo of Europe Satoru Shibatu, který přinese bližší informace o očekávané konzoli WiiU.

[Celý článek]

Professor Layton and The Miracle Mask vychází na Nintendo 3DS již 26.října

Archeolog a řešitel záhad profesor Layton se vrací ve zcela novém dobrodružství, které nás zavede hlouběji do profesorovi minulosti. Professor Layton and The Miracle Mask je nejnovější titul populární série adventur plných hádanek a v Evropě vychází 26.října 2012, exklusivně pro Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL.

[Celý článek]

Demo F1 2012 vychází již tento týden

Codemasters® dnes oznámil vydání dema -  již tento týden a to ještě před vydáním plné hry, která vychází 21. září pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC. Codemasters vypustil nový gameplay trailer, který připomíná klíčové momenty žhavého startu 2012 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™, ve kterém již známe prvních sedm vítězů.

[Celý článek]

SEGA a Gearbox oznámil nový multiplayerový režim pro Aliens: Colonial Marines

SEGA® Europe Ltd. a Gearbox Software oznámili Escape Mode, nový multiplayerový režim pro očekávaný trhák Aliens: Colonial Marines, který celosvětově vychází 12.2.2013. Escape Mode je již druhým konkurenčním multiplayerovým režimem v Aliens: Colonial Marines a stane se výzvou pro všechny hráče ve scénáři proti nejsmrtelnějším vesmírným zabijákům - Xenomorphům. 

[Celý článek]

Nový vývojářský deník F1 2012 představuje prvky umocňují zážitek Formule 1

Codemasters dnes vydal další část vývojářského deníku o tvorbě F1 2012, která vychází 21. září 2012 na Xbox 360, PlayStation 3 a PC. Nový vývojářský deník přibližuje pokrokovou fyziku, počasí, ozvučení a další prvky, které jsou představeny vedle in-game a real-life záběrů ve videu.

[Celý článek]

QNAP vydal pro své NAS servery  nový firmware 3.7

UMAX ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems, předním světovým výrobcem NAS serverů a monitorovacích systémů, oznamuje vydání nového firmwaru pro své NAS servery. Verze 3.7 zlepšuje možnosti managementu, podporuje nové mobilní aplikace, vylepšuje práci s Windows ACL a inovuje multimediální funkce.

[Celý článek]

Objevte nového bájného pokémona Keldeo

Od 7.9.2012 mohou fanoušci Pokémonů získat nově objeveného bájného pokémona Keldeo do svých her Pokémon Black Version nebo Pokémon White Version. Tento pestrobarevný, v boji neuvěřitelně silný Pokémon nemůže být chycen během běžné hry a bude distribuován pouze po velmi krátkou dobu. Hráči, kteří získají během akce originálního pokémona Keldeo, ho mohou později přenést do jedné z nových her Pokémon Black Version 2 nebo Pokémon White Version 2, které budou dostupné na pultech obchodů od 12. října. 

[Celý článek]

Ubisoft oznámil Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier Raven Strike DLC balíček

Ubisoft oznámil Raven Strike DLC balíček. Balíček Raven Strike nabídne návrat k tradičnímu pojetí série Ghost Recon, obsahuje větší mapy, komplexní mise a vyšší obtížnost. Obsahuje tři kampaně a novou mapu do módu Guerilla, každá je hratelná až se čtyřmi hráči. Raven Strike bude k dispozici od 11.9.2012 pro Xbox 360 a 12.9.2012 na PlayStation 3.

[Celý článek]