Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Na český trh míří dvoujádrové Android tablety značky NextBook

Na český trh míří zařazením dvojice Android tabletů značka NextBook. Oba modely jsou jako první ve své cenové kategorii vybaveny dvoujádrovým procesorem. NextBook Premium 8SE přináší 8“ displej s vyšším rozlišením vhodným pro užívání multimediálního obsahu, menší 7“ model se naopak zaměřuje na začínající uživatele.

[Celý článek]

Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Verion 2 přichází na trh

Pokémon se vrací na přenosné herní konzole Nintendo DS a Nintendo 3DS a přináší nové  prvky i originální příběh.

[Celý článek]

Na český trh míří „černá skříňka“ do auta RedEye RE-100

Na český trh míří "černá skříňka" do automobilu RedEye RE-100. Oproti levnějším alternativám přináší ucelené řešení, které krom samotné kamery mikrofony funguje také jako GPS tracker a disponuje G-senzorem. Ten zaznamenává brždění i zrychlení vašeho automobilu. Celý záznam včetně zvuku, trasy, přetížení a rychlosti si pak můžete přehrát v přibalené aplikaci na svém počítači.

[Celý článek]

QNAP uvádí novou řadu NAS serverů TS-x69L

UMAX ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems, předním světovým výrobcem NAS serverů, monitorovacích systémů a síťových HD přehrávačů, uvádí na český trh novou řadu podnikových NAS serverů TS-x69L. Poháněny jsou úspornými dvou-jádrovými procesory Intel Atom a nechybí jimani podpora USB 3.0. Jsou tak vhodné nejen do menších podniků ale také pro náročné uživatele.

[Celý článek]

Nintendo Direct detailně popisuje připravované hry na Nintendo 3DS

Nejnovější Nintendo Direct přináší informace o připravovaných hrách od Nintenda i třetích stran a dvou nových Nintendo 3DS XL bundlech.

[Celý článek]

Ubisoft oznamuje Assassin's Creed III Season Pass

Ubisoft oznamuje Assassin’s Creed III Season Pass, který umožňuje přístup ke všem pěti vycházejícím DLC balíčkům pro hráče, kteří vlastní hru na PlayStation 3, Xbox 360 a PC. Assassin’s Creed III stahovatelný obsah představuje „The Tyranny of King Washington“, zcela novou singleplayerovou kapitolu, která probíhá skrz 3 DLC balíčky a umožní hráčům prožít alternativní historii Americké revoluce.

[Celý článek]

Codemasters zveřejnil dvě gameplay videa ke GRID 2

Codemasters odhalilo dvě gameplay videa pro hru GRID 2, dlouho očekávaného pokračování kritikou oceněného Race Driver: GRID. Odhalují se závody ve dvou nových lokalitách Chicago a California Coast a to v pre-alfa fázi vývoje hry.

[Celý článek]

Ubisoft oznamuje Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier Khyber Strike DLC

Dnes Ubisoft oznámil Khyber DLC balíček, třetí Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier DLC balíček. Kyber Strike bude obsahovat tři nové multiplayerové mapy, nový multiplayerový mód s názvem „Takeover“, novou mapu pro Guerrilla co-op mód a nové achievementy. Khyber Strike bude k dispozici od 9. října pro Xbox 360 a PlayStation 3.

[Celý článek]

Zhasnout světla, rozjet párty! Just Dance 4 právě vychází!

Ubisoft dnes oznámil, že právě vyšla jedna z nejpopulárnějších tanečních her - Just Dance 4 - na Kinect pro Xbox 360 a Move pro PlayStation 3. Na Wii U od Nintenda vyjde během launchového okna.

[Celý článek]

Marvel Avengers: Battle For Earth Demo nyní na Xbox Live

Ubisoft oznámil, že je nyní dostupné demo Marvel Avengers: Battle for Earth. Na  Xbox LIVE bude k dispozici na jeden týden pro řádné členy s Gold účtem. Marvel Avengers: Battle for Earth je vyvíjeno pobočkou Ubisoft Quebec a bude vydáno 9. listopadu na Kinect pro Xbox 360 a na Wii U od Nintenda během jeho launch okna.

[Celý článek]