Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Startuje F1 Race Stars Gameplay trailer

Codemasters vypustil první gameplay trailer ze závodů F1 RACE STARS, rychlé a zábavné arkády obsahující oficiální týmy, vozy a okruhy Formula 1. Vychází 16.listopadu a již nyní je v předobjednávkách.

[Celý článek]

Datum vydání Anarchy Reigns oznámeno

Sega of America a Sega Europe s potěšením oznamuje, že průkopnická multiplayerová hra Anarchy Reigns vyjde 8.ledna 2013 v USA a 11.ledna 2013 v Evropě na PlayStation 3 a Xbox 360.

[Celý článek]

Ubisoft a New Regency spolupracují na filmu Assassin's Creed

Ubisoft oznamuje, že uzavřel partnerství s New Regency při tvorbě na nadcházejícím filmu Assassin’s Creed. Ubisoft Motion Pictures, filmová a televizní divize Ubisoftu, bude vyvíjet Assassin’s Creed film v úzké spolupráci s New Regency. Vývoj začal okamžitě a projekt je pod přísným dohledem, protože Ubisoft chce udržet kontrolu nad klíčovými prvky filmu. Finanční plán prozatím nebyl zveřejněn.

[Celý článek]

New Style Boutique pro Nintendo 3DS přichází na evropský trh 16. listopadu

Otestuj si svůj smysl pro módu, zařiď si svůj vlastní butik a vezmi útokem celý svět módy!

[Celý článek]

Gangnam Style přijde na Just Dance 4 od Ubisoftu

Ubisoft oznamuje, že „Gangnam Style“, od jihokorejského rappera Psy, bude k dispozici jako stahovatelný obsah pro Just Dance 4. Gangnam Style bude k dispozici pro všechny platformy, na kterých vyšla Just Dance 4, v listopadu 2012. 

[Celý článek]

Na český trh míří dvoujádrové Android tablety značky NextBook

Na český trh míří zařazením dvojice Android tabletů značka NextBook. Oba modely jsou jako první ve své cenové kategorii vybaveny dvoujádrovým procesorem. NextBook Premium 8SE přináší 8“ displej s vyšším rozlišením vhodným pro užívání multimediálního obsahu, menší 7“ model se naopak zaměřuje na začínající uživatele.

[Celý článek]

Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Verion 2 přichází na trh

Pokémon se vrací na přenosné herní konzole Nintendo DS a Nintendo 3DS a přináší nové  prvky i originální příběh.

[Celý článek]

Na český trh míří „černá skříňka“ do auta RedEye RE-100

Na český trh míří "černá skříňka" do automobilu RedEye RE-100. Oproti levnějším alternativám přináší ucelené řešení, které krom samotné kamery mikrofony funguje také jako GPS tracker a disponuje G-senzorem. Ten zaznamenává brždění i zrychlení vašeho automobilu. Celý záznam včetně zvuku, trasy, přetížení a rychlosti si pak můžete přehrát v přibalené aplikaci na svém počítači.

[Celý článek]

QNAP uvádí novou řadu NAS serverů TS-x69L

UMAX ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems, předním světovým výrobcem NAS serverů, monitorovacích systémů a síťových HD přehrávačů, uvádí na český trh novou řadu podnikových NAS serverů TS-x69L. Poháněny jsou úspornými dvou-jádrovými procesory Intel Atom a nechybí jimani podpora USB 3.0. Jsou tak vhodné nejen do menších podniků ale také pro náročné uživatele.

[Celý článek]

Nintendo Direct detailně popisuje připravované hry na Nintendo 3DS

Nejnovější Nintendo Direct přináší informace o připravovaných hrách od Nintenda i třetích stran a dvou nových Nintendo 3DS XL bundlech.

[Celý článek]