Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Před nastávajícím víkendovým Indy 500, Codemasters® odhalili GRID 2™ Indycars v akci na slavném okruhu

Před nastávajícím víkendovým závodem Indy 500 dnes Codemasters® odhalili nové gameplay video GRID 2, které ukazuje Dallara IndyCars v závodu na světově proslulé okruhu Indianapolis Motor Speedway; video naleznete ke shlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=WyN6yL7BBMA. 

[Celý článek]

Nintendo Direct bude vysílat 11. června

Nintendo právě oznámilo nové celosvětové vydání Nintenda Direct.  Vysílání nabídne novinky, týkající se plánovaných her pro Wii U a bude streamován na  webové stránce Nintendo Direct (http://nintendo.co.uk/nintendodirect ) 11.6.2013 v 16:00.

[Celý článek]

Ubisoft® přináší Assassin´s Creed IV® Black Flag, Watch Dogs a další top tituly na Xbox One

Po ohlášení Xbox One, nového zábavného systému od Microsoftu, který nabídne mnoho služeb v jednom, odhalil Ubisoft, že dva z jeho nejočekávanějších titulů – Assassin´s Creed IV Black Flag a Watch Dogs – budou na tuto platformu dostupné později v letošním roce. Ubisoft také ohlásil, že next-gen titulů bude celkem minimálně šest, které by měly být vydány během prvního roku života konzole Xbox One. 

[Celý článek]

Nintendo ohlásilo exkluzivní celosvětové partnerství se Segou pro chystanou hru s ježkem Sonicem

Nová hra od Segy ze série s ježkem Sonicem vyjde exkluzivně pro Wii U a Nintendo 3DS, jak již prozradil, spolu s dalšími detaily spolupráce se Segou, prezident Nintenda, Satoru Iwata, během nejnovějšího vysílání Nintenda Direct. Další novinkou bude Sonic Lost World, nová akční adventura, o které se více informací dozvíme před videoherní show E3 2013, která začíná 11. června.  

[Celý článek]

Ještě propracovanější - detaily multiplayeru z GRID 2™ představeny!

Codemasters® včera vydali nové video gameplay GRID 2™ , které představuje skvěle herní Driftové eventy a odhaluje klíčové asijské lokace, jako je dokonce Hong Kong. 

Video je ke shlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=Cr4yTAKzBGA

[Celý článek]

Ubisoft odhalil novou sběratelskou figurku pro Assassin´s Creed IV Black Flag

Dnes Ubisoft odhalil novou figurku Assassin’s Creed IV Black Flag, Blackbeard the Legendary Pirate, která bude k dispozici od října 2013 v regionu EMEA spolu s figurkou Edward Kenway: The Assassin Pirate, již dostupnou k předobjednávkám na Uplay.

[Celý článek]

Edice Bukanýra hry Assassin´s Creeed IV Black Flag a edice Ochránce hry Watch Dogs budou k zakoupení exkluzivně v JRC a Brlohu

Společnosti ConQuest Entertainment a.s. a Playman s.r.o. oznamují, že edice Bukanýra očekávaného titulu Assassin’s Creed IV Black Flag a edice Vigilante titulu Watch_Dogs budou v České a Slovenské republice dostupné exkluzivně v síti prodejen JRC a Brloh.

[Celý článek]

Ubisoft představuje THE WATCH, VIP program pro komunitu fanoušků Assassin´s Creed

Ubisoft® odhalil delší detaily o svém prvním VIP programu, THE WATCH, který je věnován komunitě fanoušků Assassin´s Creed. Ta je nyní dostupná  pro všechny hráče, kteří si předobjednají Assassin´s Creed IV Black Flag prostřednictvím online či kamenných obchodů.

[Celý článek]

Velký Wii U update zahrnuje nové služby a rychlejší výkon

Další systémový update pro domácí konzoli Wii U od Nintenda je nyní dostupný ke stažení. Update přináší spoustu vylepšených funkcí, jako je zlepšení stability a výkonu. Obdobně i načítací časy budou rychlejší, stejně jako přepínání mezi aplikacemi. Update také položí základ pro launch služby Wii U Virtual Console, který bezprostředně následuje a s nímž budou moci majitelé Wii U objevit některé oblíbené tituly pro domácí konzole, a službu Wii U Panorama View.

[Celý článek]

Aplikace Rayman® Legends Online Challenges je nyní zdarma dostupná na Nintendo eShopu

Ubisoft oznámil, že majitelé Wii U™ si mohou již nyní zdarma stáhnout aplikaci The Rayman Legends Challenges na Nintendo e-Shopu. Hráči si mohou užívat Online Challenges až do vydání plné hry Rayman Legends. Ta bude dostupná pro PlayStation®3 computer entertainment system, the Xbox 360® video game and entertainment system od Microsoftu, a Wii U™ od Nintenda od 30. srpna.

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.