Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Čtyři nové závodní okruhy ke stažení jíž tento týden v F1 RACE STARS

Codemasters oznámil nový stahovatelný obsah pro závodní hru F1 RACE STARS, který rozšiřuje hru o čtyři nové okruhy, ve kterých si užijete sólo, split-screen či online závody s přáteli.
    

[Celý článek]

Assassin's Creed III překonal 7 miliónů prodaných kusů po celém světě

Ubisoft dnes oznámil, že Assassin's Creed III je nejrychleji prodávaná hra v historii firmy. Celkové prodeje přesáhly 7 milionů prodaných kusů měsíc po vydání.Fanoušci v singleplayerové kampani strávili více než 82 století a spáchali více než 3 miliardy vražd. Smrtící akce pokračovala v multiplayeru, kde bylo připojeno dvakrát tolik hráčů než v Assassin’s Creed Revelations. K dnešnímu dni bylo v multiplayerových misích provedeno více než 250 milionů atentátů v 5 miliardách misí.

[Celý článek]

Nový Android tablet Joyplus M78E s DVB-T tunerem a GPS

ConQuest Entertainment a. s. ve spolupráci se společností Joyplus uvádí na český trh nový Android tablet M78E. Na rozdíl od základního modelu M78 přináší navíc integrovaný GPS modul a DVB-T tuner pro příjem digitálního televizního vysílání. I přesto není ochuzen o žádnou funkci a uschovává si kompaktní rozměry.

[Celý článek]

                   Na český trh míří Dual Sim 5“ chytrý telefon Aiki od Xtreameru

Společnost ConQuest entertainment a. s. uvádí na český trh první chytrý telefon od známého výrobce multimediálních přehrávačů Xtreamer. AiKi, jak se jmenuje, přitom přináší jako vůbec první zařízení na trhu spojení velkého 5“ displeje s funkcí Dual Sim. Jako operační systém byl zvolen Android ve verzi Ice Cream Sandwich. Konektivitu zajišťuje Wi-Fi a nechybí ani podpora rychlých datových sítí.

[Celý článek]

Ubisoft oznamuje DLC The Hidden Secrets pro Assassin's Creed III

Ubisoft oznamuje první stahovatelný obsah “The Hidden Secrets“, který je již nyní k dispozici pro majitele Season Pass na Xbox 360, pro PlayStation 3 a PC je připraven na zítřek. „The Hidden Secrets“ balíček bude ke stažení 11. prosince na Xbox Live Arcade a 13. prosince na PlayStation Network. Toto DLC vyjde pro Wii U od Nintenda později.

[Celý článek]

Nintendo Direct 5. prosince představí hry pro Wii a Nintendo 3DS

Nintendo of Europe ohlásilo nové vydání vysílání Nintendo Direct na 5. prosince v 18:00 hodin. Prezident Nintenda of Europe, Satoru Shibata, se v něm zaměří na hry, které přichází na trh pro Wii U a Nintendo 3DS ve zbývající části roku  2012 a v prvních měsících roku 2013.

[Celý článek]

QNAP vydal pro své NAS servery nový firmware 3.8 s podporou Windows 8 a zlepšením multimediálních funkcí

ConQuest Entertainment, a. s. ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems, předním světovým výrobcem NAS serverů a monitorovacích systémů, oznamuje vydání nového firmwaru pro své NAS servery. Verze 3.8 přináší podporu nového operačního systému Windows 8, upravuje uživatelské prostředí, vylepšuje multimediální funkce a podporuje připojení přes proxy server. Uživatelům NAS serverů řady x69 navíc nově přináší také funkci Surveillance Station Pro.

[Celý článek]

Připravte se, že samolepky z Paper Mario:Sticker Star vás doslova přilepí k Nintendu 3DS

Staň se mistrem ve využívání síly samolepek v Mariově papírovém  3D dobrodružství!

Lepivými situacemi oplývá Mariův návrat do papírového světa. Pro každé puzzle, které mu brání v cestě či pro každého protivníka, který se mu pokusí postavit se najde vždy samolepka, která tento problém vyřeší. Série Paper Mario připravuje svůj debut se hrou Paper Mario: Sticker Star na Nintendo 3DS napříč Evropou na 7. prosince. 
[Celý článek]

Nintendo invouje konzolové hraní uvedením Wii U na trh tento pátek 30.11.2012

Pouze pár dní zbývá do uvedení nové herní konzole Wii U na trh, představí se na pultech obchodů již 30. listopadu 2012. Tato nejnovější domácí herní konzole od Nintenda je ve full HD a díky inovativnímu Wii U GamePad ovladači, nabízí mnohem větší výběr a různorodost vašeho hraní než kdykoliv dříve. Wii U GamePad ovladač nabízí integrovanou druhou obrazovku a zároveň může s určitým druhem her být užíván nezávisle na TV obrazovce, rovněž disponuje plným pohybovým ovládáním, vestavěnou kamerou, mikrofonem a stylusem pro lepší ovládání dotekové obrazovky.

[Celý článek]

Na launch bude pro Wii U dostupných 24 her

Tři různé balení, ze kterých si můžete vybrat a nejsilnější line-up her dostupných v den vydání konzole v historii Nintenda. Dlouho očekávané vydání herní konzole Wii U, které je ohlášeno na 30 listopadu, je téměř zde. V Praze a v Brně bude hned od prvního dne několik možností, kde si budete moci konzoli a nenovější hry vyzkoušet. Konzole, včetně nového tabletového ovladače GamePadu, přináší mnoho unikátních funkcí. To budete mít možnost poznat hned ve 24 hrách, které vyjdou ve stejný den, jako přichází na trh samotná konzole. 

[Celý článek]