Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Codemasters zveřejnil dvě gameplay videa ke GRID 2

Codemasters odhalilo dvě gameplay videa pro hru GRID 2, dlouho očekávaného pokračování kritikou oceněného Race Driver: GRID. Odhalují se závody ve dvou nových lokalitách Chicago a California Coast a to v pre-alfa fázi vývoje hry.

[Celý článek]

Ubisoft oznamuje Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier Khyber Strike DLC

Dnes Ubisoft oznámil Khyber DLC balíček, třetí Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier DLC balíček. Kyber Strike bude obsahovat tři nové multiplayerové mapy, nový multiplayerový mód s názvem „Takeover“, novou mapu pro Guerrilla co-op mód a nové achievementy. Khyber Strike bude k dispozici od 9. října pro Xbox 360 a PlayStation 3.

[Celý článek]

Zhasnout světla, rozjet párty! Just Dance 4 právě vychází!

Ubisoft dnes oznámil, že právě vyšla jedna z nejpopulárnějších tanečních her - Just Dance 4 - na Kinect pro Xbox 360 a Move pro PlayStation 3. Na Wii U od Nintenda vyjde během launchového okna.

[Celý článek]

Marvel Avengers: Battle For Earth Demo nyní na Xbox Live

Ubisoft oznámil, že je nyní dostupné demo Marvel Avengers: Battle for Earth. Na  Xbox LIVE bude k dispozici na jeden týden pro řádné členy s Gold účtem. Marvel Avengers: Battle for Earth je vyvíjeno pobočkou Ubisoft Quebec a bude vydáno 9. listopadu na Kinect pro Xbox 360 a na Wii U od Nintenda během jeho launch okna.

[Celý článek]

TZ UMAX: QNAP uvádí dva nové NAS servery TS-269 Pro a TS-469U-RP

UMAX ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems, předním světovým výrobcem NAS serverů a monitorovacích systémů, uvádí na český trh dva nové NAS servery – dvoudiskový TS-269 Pro a čtyřdiskový TS-469U určený do racku. Oba modely jsou vybaveny procesorem Intel Atom D2700, USB 3.0 a dvojicí Gbit portů.

[Celý článek]

Získejte mýtického Pokémona v Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2

Vydání Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 pro Nintendo DS se nezadržitelně blíží a Nintendo dává fanouškům další důvod, proč se mají těšit. Hráči, kteří si zakoupí hru, budou mít možnost získat po omezenou dobu mýtického Pokémona Genesect přes Nintendo Wi-Fi Connection. V Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 se hráči vrátí do regionu Unova a kde prožijí dobrodružství, které se odehrává dva roky po událostech z Pokémon Black Version a Pokémon White Version.

[Celý článek]

Nintendo direct Wii U Preview odhalilo detaily uvedení herní konzole Wii U na evropský trh

V dnešní prezentaci Nintendo Direct oznámilo Nintendo vydání své nejnovější domácí herní konzole Wii U napříč evropským trhem na 30. listopadu. Wii U je HD konzole, která spolu s Wii U GamePadem, inovativním ovladačem s integrovanou druhou obrazovkou, který může být za použití určitého software využíván nezávisle na televizi, nabízí více možností hraní a zábavy než v minulosti.

[Celý článek]

Buďte první, kdo vyzkouší novinku letošní Vánoční sezóny, herní konzoli Wii U od Nintenda

Již na konci září si návštěvníci veletrhu For Games, který se koná 27. – 30.9. 2012 v areálu PVA Expo Praha v Letňanech, budou moci vyzkoušet očekávanou  novinku letošního podzimu, herní konzoli Wii U od Nintenda. Na třinácti stanovištích si hráči otestují novou konzoli i revoluční ovladač Wii U GamePad s 6,2 palce velkým dotykovým displejem a zahrají si ty nejlepší z připravovaných titulů od Nintenda a dalších velkých jmen videoherního průmyslu,  jakým je například Ubisoft. 

[Celý článek]

Na český trh míří dostupné kamerové systémy Zmodo

UMAX uvádí na český trh novou značku Zmodo specializující se zejménana kamerové systémy. Produkty digitální domácnosti jakou jsou NAS servery, multimediální přehrávače, vizualizéry a Android tablety tak od poloviny září doplní čtveřice startovacích kitů určených pro sledování i záznam.

[Celý článek]

 Nintendo direct Wii U Preview ohlášeno na 13. září

Nintendo dnes ohlásilo vysílání dalšího dílu Nintendo Direct. Nintendo Direct Wii U Preview bude vysíláno na webové stránce Nintendo Direct 13. září 2012 v 16:00středoevropského času. Ve vysílání uvidíte prezidenta Nintendo of Europe Satoru Shibatu, který přinese bližší informace o očekávané konzoli WiiU.

[Celý článek]