Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Nové barvy Nintenda 3DS XL přichází na evropský trh již před vánoci!

Nintendo přináší nové limitované edice přenosné herní konzole Nintendo 3DS XL White v bílé barvě a Nintendo 3DS XL Pikachu Yellow ve žluté barvě jako tip na nejlepší dárek letošní vánoční sezóny. 

[Celý článek]

Ninja Gaiden 3: Razor's Edge pro Wii U se chystá na trh 11. ledna

Pouhých šest týdnů poté, co se objeví nová herní konzole Wii U 30. listopadu na evropském trhu, bude lineup dalších her obohacen i o poutavý akční titul s funkcemi, které nejsou dostupné pro žádný jiný systém. Nintendo potvrdilo, že hra NINJA GAIDEN 3: Razor’s Edge pro Wii U bude k dostání na pultech evropských obchodů od 11. ledna s novými zbraněmi a postavami, novým bojovým systémem a online multiplayer módy, které dovolí fanouškům užít si dobrodružství dohromady. 

[Celý článek]

Vydání Wii U se blíží, Nintendo ohlásilo další detaily o hře Nintendo Land

Nintendo dnes odhalilo další informace o hře Nintendo Land, která vychází na novou domácí herní konzoli Wii U. Ta si klade za cíl pobavit hráče jakéhokoliv věku a vtáhnout je do světa herní zábavy samotné či s přáteli v multiplayer módu. S originálními způsoby použití ovladače Wii U GamePad mohou majitelé Wii U se hrou Nintendo Land poznat virtuální park se 12 herními atrakcemi. Každá z nich je inspirována jednou z populární herních sérií od Nintenda.  Hra Nintendo Land i nova herní konzole Wii U přichází na evropský trh 30. listopadu.

[Celý článek]

Ubisoft oznámil Assassin's Creed Anthology Edition

Ubisoft oznamuje Assassin’s Creed Anthology, unikátní kolekci všech her Assassin’s Creed, které byly vydány na Xbox 360 a PlayStation 3. Assassin´s Creed Anthology bude dostupné od 30. listopadu 2012 s doporučenou maloobchodní cenou 3 799 Kč.

[Celý článek]

F1 RACE STARS má své demo

Codemasters oznámil, že je k dispozici demo F1 RACE STARS, a hráči si mohou otestovat hru ještě před jejím vydáním. V demu si mohou vyzkoušet okruh v Německu od singleplayerového módu až po hru čtyř hráčů na rozdělené obrazovce.

[Celý článek]

Povstaňte proti tyranii a zahajte revoluci s Assassin's Creed III na PS3 a X360

Ubisoft a ConQuest entertainment a.s. uvádějí dnes na trh netrpělivě očekávanou, historickou adventuru, Assassin’s Creed III. Společnost ConQuest entertainment vyslechla hráče a zajistila na verze hry pro Playstation 3 a Xbox 360 české titulky. Assassin´s Creed III na novou herní konzoli Wii U od Nintenda se dočkáme 30.listopadu 2012.

[Celý článek]

Assassin's Creed III trhá rekordy v předprodejích

Ubisoft oznamuje, že Assassin’s Creed III je nejvíce předobjednávaná hra v historii společnosti. Celosvětové předobjednávky jsou oproti loňskému rekordu Assassin’s Creed Revelation dvojnásobné.

[Celý článek]

Imagine tituly na Nintendo 3DS

Ubisoft oznámil, že jsou nyní Imagine Fashion World 3D a Imagine Babies 3D dostupné exklusivně pro Nintendo 3DS. S těmito novými tituly mohou mladé dívky vyjádřit svou kreativitu.

[Celý článek]

Startuje F1 Race Stars Gameplay trailer

Codemasters vypustil první gameplay trailer ze závodů F1 RACE STARS, rychlé a zábavné arkády obsahující oficiální týmy, vozy a okruhy Formula 1. Vychází 16.listopadu a již nyní je v předobjednávkách.

[Celý článek]

Datum vydání Anarchy Reigns oznámeno

Sega of America a Sega Europe s potěšením oznamuje, že průkopnická multiplayerová hra Anarchy Reigns vyjde 8.ledna 2013 v USA a 11.ledna 2013 v Evropě na PlayStation 3 a Xbox 360.

[Celý článek]