Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Egreat A1 - Chytrá krabička k televizi se čtyřjádrovým procesorem

Egreat A1 je v kompletní systém domácí zábavy, který přináší do Vaší televize zábavu, hry, filmy a mnoho dalších funkcí v HD rozlišení až 1080P.  A navíc můžete bezdrátově streamovat multimediální soubory z tabletu nebo mobilu přímo na televizy díky technologii Miracast. V pevném kovovém těle tepe čtyřjádrový procesor doplněný osmijádrovou grafikou s dostatečným výkonem pro vše, co budete potřebovat pro skvělou zábavu. Připojením Egreat A1 k televizi pomocí HDMI získáte chytré funkce  s neomezenými možnostmi.

[Celý článek]

Čtyřjádrový Android TV stick i box od eGreatu

ConQuest entertainment a.s. rozšiřuje nabídku Android zařízení a uvádí dva nové modely – Android TV box eGreat U8 Quad Core a Android TV Stick eGreat H9 Quad Core. Oba je možné jednoduše připojit přes HDMI k televizoru a takřka neomezeně rozšířit jeho možnosti. Ať už se jedná o sledování filmů, poslech hudby, surfování po internetu, trávení času na sociálních sítí nebo hraní her.

[Celý článek]

Android TV Box a Android TV stick od známého výrobce multimediálních přehrávačů eGreat

ConQuest entertainment a.s. uvádí na český trh dva nové produkty od eGreatu – Android TV box eGreat U1 a Android TV Stick eGreat H6. Oba je možné jednoduše připojit přes HDMI k televizoru a takřka neomezeně rozšířit jeho možnosti. Ať už se jedná o sledování filmů, poslech hudby, surfování po internetu, trávení času na sociálních sítí nebo hraní her.  Samotné aplikace si je přitom možné stahovat přímo z originálního Google Play, který je součástí operačního systému Android 4.1 Jelly Bean.

[Celý článek]

eGreat uvádí nový Full HD síťový multimediální přehrávač R6S Pro

ConQuest Entertainment a. s. ve spolupráci se společností eGreat uvádí na český trh nový Full HD síťový multimediální přehrávač s označením R6S Pro alias R6S Plus. Zakládá se na základním modelu R6S, oproti kterému rovnou disponuje integrovanou Wi-Fi anténu bez zabrání volného USB portu a navíc přináší možnost plného připojení zařízení přes SATA rozhraní.

[Celý článek]

Nový multimediální přehrávač eGreat EG-R160S Pro

UMAX uvádí na český trh nový Full HD multimediální přehrávač EG-R160S Pro postavený na čipsetu Realtek RTD1186. Zařízení podporuje většinu běžně používaných video i audio formátů. Kromě atraktivní ceny přehrávač vyniká podporou  síťových funkcí díky použitým protokolům Samba, FTP a uPnP. Pro ukládání multimediálního obsahu je připravena pozice pro 3,5“ pevný disk. Oproti nižšímu modelu EG-R160 navíc EG-R160S Pro disponuje integrovanou WIFI, displejem a je lépe vybaven pro připojení externích zařízení – přibyl USB 3.0 port a SATA konektor.

[Celý článek]

Na trh míří Full HD multimediální přehrávač eGreat EG-R160

UMAX uvádí na český trh nový Full HD multimediální přehrávač EG-R160 postavený na chipsetu Realtek RTD 1185. Umožňuje snadnou instalaci 3,5“ SATA disku, který můžete využívat pro ukládání vašeho multimediálního obsahu. Zařízení podporuje většinu běžně používaných video i audio formátů. Kromě atraktivní ceny přehrávač vyniká podporou  síťových funkcí díky použitým protokolům Samba, FTP a uPnP.

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.