Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

ASUSTOR přichází s inovovaným systémem ADM 2.0 pro NAS servery řad AS-60x a AS-30x

ConQuest entertainment a. s. oznamuje ve spolupráci se společností ASUSTOR vydání systému ADM 2.0 pro stávající řady NAS serverů ASUSTOR, který přináší celou řadu užitečných vylepšení i nových funkcí. Pro chytré telefony taktéž přibyly nové aplikace AiMaster a AiData kombinující výhody vlastního cloudového úložiště a multimediálních aplikací.

[Celý článek]

Nový Pikmin, nové módy a nové strategické výzvy jsou tu, Pikmin 3 přichází na evropský trh!

Zapískej na píšťalku a zavolej ven svou pestrobarevnou armádu ve hře Pimin 3, která přichází na evropský trh i do Nintendo eShopu 26. července, exkluzivně pro herní konzoli Wii U. Nenapodobitelná strategie od Shigeru Miyamota ukazuje svět z perspektivy sotva palec velikých průzkumníků, kteří velí armádě malých ale silných Pikminů, kteří se musí utkat s nepřáteli a vyřešit hádanky na výpravě, která má zachránit jejich planetu. Fanoušci si museli počkat skoro desetiletí na tento nejnovější díl kritiky vychvalované série, který tentokrát ukazuje svěží rostliny a neobvyklou divočinu v krásné HD grafice. Spolu s Wii U GamePadem tak nabídne novou strategickou hru. Přináší take nové typy Pikminů, nové multiplayer módy a integrovaný Miiverse, které vás vezmou na dosud největší dobrodružství s Pikminy!

[Celý článek]

ASUSTOR rozšiřuje svou nabídku o dva nové  NAS servery AS-302T a AS-304T

ConQuest entertainment a. s. uvádí na český trh ve spolupráci se společností ASUSTOR dva nové modely multimediálních NAS serverů. Jak dvoudiskový AS-302T, tak čtyřdiskový AS-304T jsou postaveny na dvoujádrovém procesoru Intel Atom taktovaném na 1,6 GHz. Stejně jako výše mířená řada AS-60xT disponují HDMI výstupem, ale na místo Boxee aplikace je možné využívat u nás známější multimediální prostředí XBMC. Sdílení napříč platformami, zálohovánív a všechny ostatní funkce však zůstaly zachovány.

[Celý článek]

F1™ 2013 OBSAHUJE NOVÝ HERNÍ MÓD F1 CLASSIC PŘEDSTAVENÝ LEGENDÁRNÍM HLASATELEM MURRAYEM WALKEREM

Codemasters dnes oznamuje, že F1™ 2013 bude mít celosvětově premiéru na podzim 2013 pro Xbox 360® od Microsoftu, PLAYSTATION®3 a Windows® PC. Letošní vydání představí nový herní mód F1 Classics, díky kterému mohou poprvé fanoušci v této oceněné sérii od Codemasters závodit s klasickými auty na kultovních okruzích proti legendárním jezdcům.

[Celý článek]

Ubisoft® právě ohlásil spuštění WATCH_DOGS™ WEAREDATA, první webové stránky, které shromažďuje maximální množství dostupných dat na jednom místě

Ubisoft právě oznámil spuštění webové stránky Watch_Dogs WeareData, první experimentální webové stránky, která shromažďuje maximální množství veřejně dostupných dat na jednom místě a ukazuje tak digitální stín 3 velkých měst (Londýna, Paříže a Berlína).

[Celý článek]

Nintendo nabídne nejširší škálu exkluzivních her i nejvíce zábavy a neodolatelných zážitků v roce 2013

Nová dobrodružství se sériemi Super Mario, Donkey Kong, The Legend of Zelda, Luigi, Pokémon a Pikmin – všechny přichází na Wii U a Nintendo 3DS již tento rok!

[Celý článek]

Ubisoft ohlásil vývoj nového next - generation titulu Tom Clancy´s The Division

Ubisoft včera na Electronic Entertainment Expo (E3), ohlásil vývoj hry Tom Clancy’s The Division. Toto přelomové online RPG s otevřeným světem pro Xbox One®, the all-in-one games and entertainment system od Microsoftu a PlayStation® 4 computer entertainment system. The Division je plánována na rok 2014. 

[Celý článek]

Android TV Box a Android TV stick od známého výrobce multimediálních přehrávačů eGreat

ConQuest entertainment a.s. uvádí na český trh dva nové produkty od eGreatu – Android TV box eGreat U1 a Android TV Stick eGreat H6. Oba je možné jednoduše připojit přes HDMI k televizoru a takřka neomezeně rozšířit jeho možnosti. Ať už se jedná o sledování filmů, poslech hudby, surfování po internetu, trávení času na sociálních sítí nebo hraní her.  Samotné aplikace si je přitom možné stahovat přímo z originálního Google Play, který je součástí operačního systému Android 4.1 Jelly Bean.

[Celý článek]

QNAP zpřístupnil nový systém QTS 4.0 také pro NAS servery řad TS-x69,  x19 a x12

QNAP Systems rozšiřuje počet modelů, které podporují nový systém QTS 4.0. Ten přichází s podporou oken s funkcí „táhni a pusť“, vylepšeným cloudem a synchronizací, řadou multimediálních i dalších funkcí. Konkrétně se jedná o modelové řady TS-x69,  x19 a x12. Naopak NAS servery řad TS-x20 a x21 jej podporují od svého uvedení na trh.

[Celý článek]

Ubisoft odhalil lineup her pro stěžejní E3

Ubisoft odhalil lineup titulů, díky kterému považuje letošní výstavu za jednu z nejvýznamnějších Electronic Entertainment Expo (E3) posledních let. V 15:00 PDT ( 24:00 CET) 10. června, zahájí Ubisoft setkání s pozvanými médii v Los Angeles Theatre, na které představí první náhledy lineupu her. Nebudou mezi nimi chybět ani next-generation  hry, inovativní díly populárních sérií i nových titulů.  

[Celý článek]