Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Nadupané tablety se čtyřjádrovým procesorem a IPS displejem od NextBooku

ConQuest entertainment a. s. rozšiřuje nabídku Android tabletů populární značky NextBook na českém trhu o dvojici čtyřjádrových modelů Premium 8 a 10 s IPS displejem.  Na obou běží operační systém Android 4.2 Jelly Bean. Interní paměť disponuje kapacitou 8 GB, kterou lze pro data rozšířit paměťovou kartou microSDHC. O připojení k internetu se standardně postará WiFi a k propojení s jinými zařízeními využijete Bluetooth ve verzi 4.0

[Celý článek]

ASUSTOR rozšiřuje nabídku o čtyři cenově dostupné NAS servery řady AS2

ConQuest entertainment a. s. uvádí na český trh ve spolupráci se společností ASUSTOR čtyři nové modely multimediálních NAS serverů určených zejména pro domácí použití i do menších kanceláří.  Dvoudiskové AS-202T a 202TE i čtyřdiskové AS-204T a 204TE jsou postaveny na dvoujádrových procesorech Intel Atom s frekvencí 1,2 GHz. Modely 202TE a 204TE disponují navíc HDMI výstupem,  infra portem, audio výstupem
a předinstalovanou aplikací XBMC.

[Celý článek]

Čtyřjádrový Android TV stick i box od eGreatu

ConQuest entertainment a.s. rozšiřuje nabídku Android zařízení a uvádí dva nové modely – Android TV box eGreat U8 Quad Core a Android TV Stick eGreat H9 Quad Core. Oba je možné jednoduše připojit přes HDMI k televizoru a takřka neomezeně rozšířit jeho možnosti. Ať už se jedná o sledování filmů, poslech hudby, surfování po internetu, trávení času na sociálních sítí nebo hraní her.

[Celý článek]

Tři nové digitální vizualizéry Lumens  pro český trh

ConQuest entertainment a. s. uvádí ve spolupráci se společností Lumens na český trh rovnou tři nové modely digitálních vizualizérů DC125, DC170 a DC192. Všechny disponují vysoce ohebným „husím“ krkem, LED lampou a podporují Full HD výstup. Rozdíly spočívají zejména ve vstupech, výstupech a zoomech. Jinak se ale všechny výborně hodí pro skvělé prezentace knih, učebnic, dokumentů nebo i 3D předmětů

[Celý článek]

Odhalení historických jezdců,vozů a tratí z 80. a 90.let v F1 2013

 Schumacher, Mansell & Prost mezi legendami, které se objeví v F1 2013 – nové video se záběry ze hry k dispozici na: http://www.youtube.com/watch?v=4agtKpqVvI8
28. srpna 2013 – Codemasters dnes odhalili úplný seznam historického obsahu, který se objeví v F1™ 2013 a v limitované F1 2013: CLASSIC EDITION. F1 2013 je nejnovější přírůstek do cenami ověnčené série videoher disponujících oficiální licencí FORMULE 1, která vychází 4. října na Xbox 360, Playstation 3 a Windows PC.

[Celý článek]

Spojte se a poražte Gadjerky na Wii U ve Wonderful 101

Je čas se seznámit s vaší Wonder-Mask a CENTINEL-Suit a spojit se s ostatními hrdiny tento pátek 23. srpna, kdy The Wonderful 101 od PlatinumGames, přichází na Wii U. Masa alienů GEATHJERK opět přistála na planetě zemi a vaším úkolem je zničit je a navrátit obyvatelům země zpátky jejich normální život.

[Celý článek]

Ubisoft vyzývá fanoušky, aby se vzepřeli osudu v živé rychlokresbě

Ubisoft® oznámil detaily ohledně DEFY the Creed, rychlokresby na téma  Assassin’s Creed® IV Black Flag™ , která je plánována na Gamescom ve dnech 23. a 24. srpna.

[Celý článek]

Nové síťové úložiště TerraMaster F2-NAS 2 s funkcemi z vyšších modelů

Na český trh nový model síťového úložiště TerraMaster F2-NAS 2, který je postaven na stejném softwarovém i hardwarovém základě jako čtyřdiskový F4-NAS. Oproti němu ovšem disponuje dvojicí pozic pro 3,5“ pevné disky. Výborně se proto hodí všem, kteří požadují pokročilé funkce, ale stačí jim o něco menší úložiště.

[Celý článek]

Nintendo představí na Gamescomu 2013 chystané hry pro Wii U a Nintendo 3DS

Našlapaný line-up her od Nintenda již čeká na návštěvníky letošního Gamescomu, který se koná 21. – 25. srpna v Kolíně na Rýnem. Nejenom, že si budete moci vyzkoušet nejnovější tituly, které byly nedávno představeny již na E3 Expo, ale bude zde i v Evropě poprvé hratelný Pokémon X a Pokémon Y, novinky ze série Pokémon, které se chystají na Nintendo 3DS 21. října.

[Celý článek]

Nintendo Direct přineslo nová oznámení pro Wii U i Nintendo 3DS

V novém vysílání Nintenda Direct vás provedli Nintendo President Satoru Iwata a Nintendo of Europe President Satoru Shibata chystanými tituly pro Wii U i Nintendo 3DS na zbytek roku 2013.

[Celý článek]