Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Spojte se a poražte Gadjerky na Wii U ve Wonderful 101

Je čas se seznámit s vaší Wonder-Mask a CENTINEL-Suit a spojit se s ostatními hrdiny tento pátek 23. srpna, kdy The Wonderful 101 od PlatinumGames, přichází na Wii U. Masa alienů GEATHJERK opět přistála na planetě zemi a vaším úkolem je zničit je a navrátit obyvatelům země zpátky jejich normální život.

[Celý článek]

Ubisoft vyzývá fanoušky, aby se vzepřeli osudu v živé rychlokresbě

Ubisoft® oznámil detaily ohledně DEFY the Creed, rychlokresby na téma  Assassin’s Creed® IV Black Flag™ , která je plánována na Gamescom ve dnech 23. a 24. srpna.

[Celý článek]

Nové síťové úložiště TerraMaster F2-NAS 2 s funkcemi z vyšších modelů

Na český trh nový model síťového úložiště TerraMaster F2-NAS 2, který je postaven na stejném softwarovém i hardwarovém základě jako čtyřdiskový F4-NAS. Oproti němu ovšem disponuje dvojicí pozic pro 3,5“ pevné disky. Výborně se proto hodí všem, kteří požadují pokročilé funkce, ale stačí jim o něco menší úložiště.

[Celý článek]

Nintendo představí na Gamescomu 2013 chystané hry pro Wii U a Nintendo 3DS

Našlapaný line-up her od Nintenda již čeká na návštěvníky letošního Gamescomu, který se koná 21. – 25. srpna v Kolíně na Rýnem. Nejenom, že si budete moci vyzkoušet nejnovější tituly, které byly nedávno představeny již na E3 Expo, ale bude zde i v Evropě poprvé hratelný Pokémon X a Pokémon Y, novinky ze série Pokémon, které se chystají na Nintendo 3DS 21. října.

[Celý článek]

Nintendo Direct přineslo nová oznámení pro Wii U i Nintendo 3DS

V novém vysílání Nintenda Direct vás provedli Nintendo President Satoru Iwata a Nintendo of Europe President Satoru Shibata chystanými tituly pro Wii U i Nintendo 3DS na zbytek roku 2013.

[Celý článek]

Získej kostým Maria a Luigiho v Rayman Legends od Ubisoftu!

Ubisoft® oznámil, že populární herní hrdinové Mario™ a Luigi™ od Nintenda plánují svůj debut v Rayman® Legends, vysoce očekávané hře, kterou připravuje Ubisoft Montpellier. Ve verzi pro herní konzoli Wii U™ od Nintenda si budou hráči moci odemknout pro Raymana kostým Maria a pro Globoxe kostým Luigiho již po 20 minutách hraní.

[Celý článek]

ASUSTOR přichází s inovovaným systémem ADM 2.0 pro NAS servery řad AS-60x a AS-30x

ConQuest entertainment a. s. oznamuje ve spolupráci se společností ASUSTOR vydání systému ADM 2.0 pro stávající řady NAS serverů ASUSTOR, který přináší celou řadu užitečných vylepšení i nových funkcí. Pro chytré telefony taktéž přibyly nové aplikace AiMaster a AiData kombinující výhody vlastního cloudového úložiště a multimediálních aplikací.

[Celý článek]

Nový Pikmin, nové módy a nové strategické výzvy jsou tu, Pikmin 3 přichází na evropský trh!

Zapískej na píšťalku a zavolej ven svou pestrobarevnou armádu ve hře Pimin 3, která přichází na evropský trh i do Nintendo eShopu 26. července, exkluzivně pro herní konzoli Wii U. Nenapodobitelná strategie od Shigeru Miyamota ukazuje svět z perspektivy sotva palec velikých průzkumníků, kteří velí armádě malých ale silných Pikminů, kteří se musí utkat s nepřáteli a vyřešit hádanky na výpravě, která má zachránit jejich planetu. Fanoušci si museli počkat skoro desetiletí na tento nejnovější díl kritiky vychvalované série, který tentokrát ukazuje svěží rostliny a neobvyklou divočinu v krásné HD grafice. Spolu s Wii U GamePadem tak nabídne novou strategickou hru. Přináší take nové typy Pikminů, nové multiplayer módy a integrovaný Miiverse, které vás vezmou na dosud největší dobrodružství s Pikminy!

[Celý článek]

ASUSTOR rozšiřuje svou nabídku o dva nové  NAS servery AS-302T a AS-304T

ConQuest entertainment a. s. uvádí na český trh ve spolupráci se společností ASUSTOR dva nové modely multimediálních NAS serverů. Jak dvoudiskový AS-302T, tak čtyřdiskový AS-304T jsou postaveny na dvoujádrovém procesoru Intel Atom taktovaném na 1,6 GHz. Stejně jako výše mířená řada AS-60xT disponují HDMI výstupem, ale na místo Boxee aplikace je možné využívat u nás známější multimediální prostředí XBMC. Sdílení napříč platformami, zálohovánív a všechny ostatní funkce však zůstaly zachovány.

[Celý článek]

F1™ 2013 OBSAHUJE NOVÝ HERNÍ MÓD F1 CLASSIC PŘEDSTAVENÝ LEGENDÁRNÍM HLASATELEM MURRAYEM WALKEREM

Codemasters dnes oznamuje, že F1™ 2013 bude mít celosvětově premiéru na podzim 2013 pro Xbox 360® od Microsoftu, PLAYSTATION®3 a Windows® PC. Letošní vydání představí nový herní mód F1 Classics, díky kterému mohou poprvé fanoušci v této oceněné sérii od Codemasters závodit s klasickými auty na kultovních okruzích proti legendárním jezdcům.

[Celý článek]