Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Připravte se na divokou jízdu ve hře Mario Kart 8 na Wii U, která vychází také v limitované edici

Vytočte motory na nejvyšší otáčky na tratích vzdorujících zákonům gravitace. Nejlepší závodníci houbového království budou připraveni a seřazeni na startovním roštu už 30. května, kdy Mario Kart 8 vychází na Wii U. Nintendo již oficiálně oznámilo připravovanou Mario Kart 8 Limitovanou Edici softwarového bundlu – k dispozici v předobjednávkách.

[Celý článek]

UBISOFT® PROZRAZUJE DATUM VYDÁNÍ WATCH DOGS™

Ubisoft oznamuje, že Watch Dogs, tato vysoce očekávaná akční adventura odehrávající se v otevřeném světě, bude mít celosvětové datum vydání 27. května 2014.
Nový příběhový trailer najdete na http://www.youtube.com/watch?v=NuAbH8Z8iwk.

[Celý článek]

Připoj se ke Kongovým ve zbrusu novém dobrodružství ve hře Donkey Kong Country: Tropical Freeze

Donkey Kong a jeho banda jsou zpět v dalším divokém dobrodružství ve hře Donkey Kong Country: Tropical Freeze, která vychází exkluzivně pro Wii U již 21. února 2014. Toto ledové dobrodružství přináší pestrobarevnou HD grafiku, živé detaily, dynamické scenérie a to vše spojené s melodickým soundtrackem od proslulého Davida Wise.

[Celý článek]

Dvě špičky zákona a pořádku se spojí v nové hře Professor Layton vs Phoenix Wright: Ace Attorney na Nintendo 3DS

Dámy a pánové, vážení porotci, svět legendárního akademického a rébusového detektiva se spojí se světem sebevědomého advokáta spravedlnosti a lásky.  28. března totiž výhradně pro rodinu konzolí Nintendo 3DS vychází hra Professor Layton vs Phoenix Wright: Ace Attorney. Ať už v zápalu soudního řízení, nebo v ulicích Londýna, či dokonce v mystickém středověkém městě Labyrinthia, budou dvě velké mysli čelit magii, čarodějnictví a všelijakým záhadám, kterým musí přijít na kloub. A vy toho budete svědky!

 

[Celý článek]

Vydejte se na Egg Island s novou hrou Yoshi’s New Island - již 14. března na Nintendo 3DS

Ve hře Yoshi‘s New Island vás čeká okouzlující dobrodružství plné zlatých mincí, třepetavých skoků a nespočet nepřátel, které můžete spolykat. Nejnovější pokračování série plošinovek s Yoshim vychází pro rodinu konzolí Nintendo 3DS 14.března 2014. Ostrovy jsou vykreslené v různých uměleckých stylech, které ilustrují pohádkový půvab Yoshi světů. V rámci Yoshi‘s New Island  se budete muset vypořádat s velkými i malými nepřáteli ve snaze zajistit bezpečné shledaní Baby Maria s jeho bratrem.

[Celý článek]

Přijďte na Mario Party: Island Tour v oblacích

Přidejte se k Mariovi a jeho přátelům na párty v oblacích v rámci Mario Party: Island Tour, která vychází po celé Evropě pro rodinu herních konzolí Nintendo 3DS 17. ledna. Nikdy nebylo jednodušší rozjet párty v multiplayeru jako v Mario Party: Island Tour. Je potřeba pouze jedné herní karty, abyste se mohli bavit se třemi dalšími přáteli* pomocí Nintendo 3DS funkce Download Play. Ať už jste dlouholetý fanoušek této série, nebo úplný nováček, toto nejnovější pokračování bláznivé virtuálně-deskové hry nabízí spoustu zábavy pro každého.  Obsahuje 7 zbrusu nových deskových her, 80 návykových mini-her a spoustu módů pro rodinu a přátele.

 

[Celý článek]

Inazuma Eleven 3: Team Ogre Attacks! přichází 14. února na Nintendo 3DS

Zašněrujte si kopačky a připravte se na zápas ve třetím pokračování série Inazuma Eleven 3. Hra vychází na rodinu herních konzolí Nintendo 3DS 14. února. V tomto nejnovějším přírůstku do série populární fotbalové RPG bude Mark Evans a zbytek reprezentačního týmu Inazuma čelit těžkému úkolu, kterým je vítězství v mezinárodním šampionátu.V cestě jim bude stát futuristický nepřítel, který cestoval zpět v čase, aby ohrozil samotnou existenci fotbalu!

[Celý článek]

Nintendo odhalilo nové detaily o Mario Kart 8 a Super Smash Bros.

Během Nintendo Direct, které včera proběhlo, představilo Nintendo jednu ze svých nejpopulárnějších postav a nejvýznamnější tituly, chystané pro rok 2014 na Wii U, ve kterých by se měla objevit. Rosalina ze série Super Mario Galaxy bude hratelná v Super Smash Bros. i Mario Kart 8. Nintendo také ohlásilo Wii U hru pro 2014, která je vyvíjena Tecmo Koei. Ta představí akcí nabitou sérii Warriors zasazenou do světa The Legend of Zelda, která má zatím pracovní název Hyrule Warriors. Tento titul je samostatným projektem série The Legend of Zelda pro Wii U, na kterém pracuje dlouholetý producent série Eiji Aonuma  se svým týmem.

[Celý článek]

Nový Nintendo Direct bude vysílat již zítra

Nintendo právě oznámilo, že nové vysílání Nintendo Direct, zaměřené na novinky, chystané pro Wii U a Nintendo 3DS, na jaře 2014. Vysílání bude moderovat prezident Nintenda Satoru Iwata a Nintendo of Europe President Satoru Shibata.

[Celý článek]

Bravely Default přichází na trh a přináší inovativní hru

Nový trailer pro hru Bravely Default od Square Enix, která dnes přichází na trh exkluzivně pro rodinu konzolí Nintendo 3DS. Mimo jiné ukazuje čerstvý pohled na oblíbený RPG žánr. Nové herní elementy i neotřelý bitevní systém Brave and Default vyzývá hráče, aby riskovali výsledky v bitvách s nečekanými zvraty použitím několika pohybů za sebou, kdy je skombinují v jediné otočce a riskují, že se již potom nebudou moci dobře pohybovat dál. Navíc trailer ukazuje další rysy hry specifické pro konzoli Nintendo 3DS, jakými jsou pestrá 3D grafika a fuknce StreetPass, ve které si hráči, kteří se setkají mohou znovu vybudovat společně město Norende, zničené herními protagonisty nebo se shromáždit a pomoci si vzájemně v bitvách. 

[Celý článek]