Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

VisionBook 8Q Plus - Rychlý tablet s GPS a IPS displejem, který skvěle padne do ruky

Conquest uvádí novinku - tablet UMAX VisionBook 8Q Plus. Cenově dostupný 7,85" tablet s kvalitním IPS displejem a překvapivě výkonným čtyřjádrovým procesorem MTK8163. Díky poměru stran 4:3 skvěle padne do ruky a procházení webovými stránkami pro Vás bude potěšením. 

[Celý článek]

VisionBook 7Q Plus - dostupný sedmipalcový IPS tablet s HDMI a GPS

Conquest uvádí na trh dostupný 7" tablet s kvalitním IPS displejem a překvapivě výkonným čtyřjádrovým procesorem MTK8163. Tablet se nabíjí přes USB port, což usnadňuje jeho použití např. v automobilu jako GPS navigaci. Nechybí mini HDMI port pro připojení k HD TV. Tablet nabízí nejnovější operační systém Android 5.1 Lollipop a Wifi i Bluetooth bezdrátovou konektivitu.

[Celý článek]

Nadupané tablety se čtyřjádrovým procesorem a IPS displejem od NextBooku

ConQuest entertainment a. s. rozšiřuje nabídku Android tabletů populární značky NextBook na českém trhu o dvojici čtyřjádrových modelů Premium 8 a 10 s IPS displejem.  Na obou běží operační systém Android 4.2 Jelly Bean. Interní paměť disponuje kapacitou 8 GB, kterou lze pro data rozšířit paměťovou kartou microSDHC. O připojení k internetu se standardně postará WiFi a k propojení s jinými zařízeními využijete Bluetooth ve verzi 4.0

[Celý článek]

Spustili jsme nový značkový web NextBook.cz

Populární značka Android tabletů NextBook se dočkala vlastního značkového webu. Na něm najdou všichni internetový návštěvníci přehled všech aktuálních modelů, jejich popis, technické specifikace i kontakt na podporu. Dostupný je na doméně www.nextbook.cz.

[Celý článek]

NextBook uvádí osmipalcový Android tablet s IPS displejem

ConQuest entertainment a. s. rozšiřuje nabídku Android tabletů populární značky NextBook na českém trhu o model Premium 8 IPS s jak již název napovídá skvělým displejem. Novinka běží na operačním systému Android 4.1 Jelly Bean. O plynulý běh systému a aplikací se pak stará dvoujádrový procesor a 1 GB operační paměti.

[Celý článek]

Nová řada tabletů Trendy od NextBooku

ConQuest entertainment a. s. rozšiřuje nabídku Android tabletů populární značky NextBook na českém trhu o řadu Trendy s důrazem na výkon, výbavu a svěží design v 9 milimetrů tenkém těle. Dvě novinky Trendy 7 a Trendy 8 jsou postaveny na operačním systému Android 4.1 Jelly Bean. O plynulý běh systému a aplikací se stará dvoujádrový procesor s 1 GB operační paměti. Uživatelé ocení také příjemný pogumovaný povrch obou novinek.

[Celý článek]

NextBook 7SE HD s vyšším rozlišením displeje a Androidem 4.1 Jelly Bean

ConQuest Entertainment a. s. rozšiřuje nabídku Android tabletů značky NextBook na českém trhu o model NextBook Premium 7SE HD.  Novinka navazuje na populární model 7SE a přináší navíc vyšší rozlišení displeje 1024x600, větší kapacitu akumulátoru, přední kameru i novější operační systém Android ve verzi 4.1 Jelly Bean.

[Celý článek]

NextBook rozšiřuje nabídku o 10“ model Android tabletu NextBook 10SE

ConQuest Entertainment a. s. ve spolupráci se společností Yifang Digital rozšiřuje nabídku Android tabletů značky NextBook na českém trhu o desetipalcový model NextBook Premium 10SE. Stejně jako menší modely nabízí dvoujádrový procesor, tentokráte v kombinaci s velkým displejem.

[Celý článek]

Nový Android tablet Joyplus M78E s DVB-T tunerem a GPS

ConQuest Entertainment a. s. ve spolupráci se společností Joyplus uvádí na český trh nový Android tablet M78E. Na rozdíl od základního modelu M78 přináší navíc integrovaný GPS modul a DVB-T tuner pro příjem digitálního televizního vysílání. I přesto není ochuzen o žádnou funkci a uschovává si kompaktní rozměry.

[Celý článek]

Na český trh míří dvoujádrové Android tablety značky NextBook

Na český trh míří zařazením dvojice Android tabletů značka NextBook. Oba modely jsou jako první ve své cenové kategorii vybaveny dvoujádrovým procesorem. NextBook Premium 8SE přináší 8“ displej s vyšším rozlišením vhodným pro užívání multimediálního obsahu, menší 7“ model se naopak zaměřuje na začínající uživatele.

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.