Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kniha SVĚ DIVÁ KUN DA

Kód:
KNIHA001
EAN (čárový kód):
Počet ks v balení:
0
Hmotnost:
0.21 kg
Značka:
Ostatní

Nekorektní knížka Svědivá kunda je beletrie s hvězdičkou, ale taky s andělskou svatozáří. Příběh o Praze, andělích, kráse a zkurveným světě. A taky o lidech. Napsáno Svobodou. Lucií Klein Svobodou.

Lucia Klein Svoboda, autorka knížky Svědivá kunda, je romantaktická, edgarallanpoetická a velice krásnočará.

Je taktéž pořádkumilovná a když jednoho dne zametala před svým vlastním prahem, napadlo ji, že by tohle měli zkusit všichni. Jářku, a tak sedla a napsala několik instruktážních děl o vymetání, z nichž několik cenzoři okamžitě zakázali. A možná to čeká i tuhle líbeznou knížku.

Její hlavní parketou je kinematografie, stojí například za filmem PIRKO z roku 2016. Za scénář k filmu Jako v ráji získala první cenu Filmové Nadace. Její prvotina s provokativním návzem je psaná lidovým jazykem. Píše o tématech, která jsou ve společnosti tabuizována. Autorka si dovolí na plnou pusu probírat vše, co je jinak v rámci korektnosti cenzurováno. Paperback je "must have" ve vaší knihovně. Je to dílo, které v běžném knihkupectví neseženete. Protože i knihkupectví trpí autocenzurou. 


Svědivá kunda


Speciální přání


captcha image

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.