Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kniha Karel Svoboda - Žít

Kód:
KNIHA002
EAN (čárový kód):
9788088467922
Počet ks v balení:
0
Hmotnost:
1.95 kg
Objem:
2.16 l
Značka:
Ostatní

Vážení čtenáři a milovníci hudby,

dovolte mi představit vám výjimečnou knihu, která vás vezme na fascinující cestu životem jednoho z největších českých hudebních skladatelů - Karla Svobody. "Karel Svoboda - Žít" od autora Petra Svobody je mnohem víc než jen obyčejný životopis. Je to příběh o talentu, vášni, odhodlání a neutuchající touze tvořit, který vás pohltí od první stránky.

Petr Svoboda, Karlův syn, se rozhodl odhalit světu skutečného Karla Svobodu - nejen jako hudebního génia, ale především jako milujícího otce, oddaného přítele a člověka, který nikdy nepřestal snít. Prostřednictvím osobních vzpomínek, dosud nezveřejněných fotografií a autentických rozhovorů s Karlovými blízkými vám tato kniha poskytne jedinečný vhled do života této legendární osobnosti.

Objevte, co stálo za Svobodovým úspěchem a jak dokázal svou hudbou oslovit celé generace. Nechte se inspirovat jeho neutuchající energií, kreativitou a odvahou jít za svými sny. Tato kniha vám dokáže, že s dostatečnou vášní a odhodláním můžete dosáhnout čehokoli.

Proč si knihu "Karel Svoboda - Žít" musíte přečíst?

  • Odhalíte dosud neznámé detaily ze života Karla Svobody a nahlédnete do zákulisí jeho tvorby
  • Získáte exkluzivní přístup k unikátním fotografiím a osobním vzpomínkám autora Petra Svobody
  • Nechte se motivovat příběhem člověka, který se nevzdal ani v těch nejtěžších chvílích
  • Objevte, jak hudba dokáže spojovat lidi a měnit životy
  • Naučíte se, že následování vlastních snů je tou nejdůležitější cestou k naplněnému životu
  • Exkluzivně s podpisem autora
  • Exkluzivně dárek notový plakát Návštěvníci

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost nahlédnout do života jedné z největších osobností české hudební scény. Objednejte si knihu "Karel Svoboda - Žít" ještě dnes a nechte se unést příběhem, který vás bude inspirovat na každém kroku vaší vlastní životní cesty.


Speciální přání


captcha image

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.