Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Celosvětové prodeje konzole Nintendo Switch  přesáhly 10 miliónů

Nová domácí herní konzole společnosti Nintendo překračuje důležitý milník za pouhých devět měsíců.

[Celý článek]

Bayonetta 3, The Legend of Zelda DLC a další novinky odhaleny během The Game Awards

Další titul do Bayonetta série nyní ve vývoji exkluzivně pro Nintendo Switch, zatímco původ-ní Bayonetta a Bayonetta 2 vyjdou již 16. února na konzoli Nintendo Switch; The Champi-ons' Ballad DLC pro The Legend of Zelda Breath of the Wild nyní dostupné.

[Celý článek]

Elektrické auto MINI Cooper nebo BMW pro děti od tří let, které ho mohou sami řídit!

Elektrické auto pro děti od tří let, které ho mohou sami řídit. Stačí se jen připoutatnastartovat pomocí tlačítka a spustí se zvuk motoru. Páčkou se nastaví jízda dopředu/dozadu a pak už stačí jen sešlápnout plyn! Když už nebudeš chtít řídit, mohou tě vozit rodiče pomocí vysílačky na dálkové ovládání, která zároveň slouží jako pojistka, abyste neujeli. Licence BMW, MINI Cooper.

[Více]

Arms Party Crash víkend

Nový online event pro ARMS se vrací už tento týden a přináší nové hlavní zápasníky stejně jako mnoho bonusů.

[Celý článek]

Rozšířená sada nejvšestrannějšího 3D pera na světě, které kreslí, pájí, vypaluje, řeže a je propojené s telefonem nebo tabletem pomocí aplikace.

Rozšířená sada nejvšestrannějšího 3D pera na světě, které kreslí, pájí, vypaluje, řeže a je propojené s telefonem nebo tabletem pomocí aplikace. 3DSimo mini pero je malá dílna do dlaně. Pero obsahuje několik nástavců s nimiž můžete kreslit trojrozměrné tvary, vypalovat, pájet nebo řezat. 3DSimo mini je možné propojit s mobilním telefonem a tabletem a je určeno pro děti od 12 let

[Více]

Velký update pro Splatoon 2 přidává nové arény, nové módy a nové způsoby ničení soupeřů

Oblíbená barevná střílečka si udržuje nádech novinky s obsahem, který přidají updaty zdarma 24. listopadu a v půlce prosince.

[Celý článek]

QNAP TS-431XeU - cenově dostupný rackový NAS server s portem 10GbE SFP+

Na trh přichází cenově dostupný NAS server TS-431XeU (v prodeji ve verzi s 2 GB a 8 GB RAM), který nabízí kompaktní design a 10GbE SFP+ port pro vysokorychlostní připojení. 

[Celý článek]

Tanky na dálkové ovládání v měřítku 1/24 od společnosti Waltersons

Tank na dálkové ovládání v měřítku 1/24 s vysílačkou 2.4GHz, terčem, realistickými zvuky daného modelu a dosahem až 50m

[Více]

Všechny novinky

Obsah košíku

Aktuality

New Nintendo 2DS XL + Super Mario 3D Land již v prodeji! 1. 12. 2017


New Nintendo 2DS XL + Super Mario 3D Land již v prodeji!

Balení obsahuje konzoli New Nintendo 2DS XL a kód ke stažení hry Super Mario 3D Land, první hru s opravdu trojrozměrným Mariem. Samotná konzole disponuje stejným designem, výkonem i NFC čtečkou pro podporu amiibo figurek a namísto 3D efektu se může pochlubit nižší hmotností.


Xenoblade Chronicles 2 vychází 1.12.2017 30. 11. 2017


Xenoblade Chronicles 2 vychází 1.12.2017

Již zítra vychází hra Xenoblade Chronicles 2! Tento titul na konzoli Nintendo Switch je nástupcem geniálního RPG pro konzoli Wii a handheldy New Nintendo 3DS/New Nintendo 3DS XL Xenoblade Chronicles. Jakožto sequel hry Xenoblade Chronicles hra představí nový herní svět i postavy.


New Style Boutique 3 - Styling Star nyní v prodeji 24. 11. 2017


New Style Boutique 3 - Styling Star nyní v prodeji

Ode dneška je k dostání hra New Style Boutique 3 Styling Star na konzole z rodiny Nintendo 3DS. Staňte se manažerem butiku a kombinujte své byznysové schopnosti s módním důvtipem a změňte tak svůj obchod na živoucí centrum vkusu!


The Elder Scrolls V: Skyrim nyní k dostání na Nintendo Switch 17. 11. 2017


The Elder Scrolls V: Skyrim nyní k dostání na Nintendo Switch

Legendární RPG hra je nyní k dostání na konzoli Nintendo Switch. Skyrim znovu přináší otevřený svět a posouvá hratelnost a technologii virtuálního světa do nových výšin. Buďte kdokoliv, dělejte cokoliv a hrajte kdekoliv!


New Nintendo 2DS XL Poké Ball Edition 17. 11. 2017


New Nintendo 2DS XL Poké Ball Edition

Konzole New Nintendo 2DS XL je ode dnešního dne k dostání ve speciální Poké Ball edici. Disponuje stejným designem, výkonem i NFC čtečkou pro podporu amiibo figurek a namísto 3D efektuje se může pochlubit nižší hmotností.


Dnes vychází DOOM pro Nintendo Switch! 10. 11. 2017


Dnes vychází DOOM pro Nintendo Switch!

Nejnovější díl legendární střílečky DOOM pro Nintendo Switch právě vychází. Od dnešního dne je v obchodech k dostání také hra Snipperclips Plus: Cut it out, together! pro Nintendo Switch a The Legend of Zelda Collection - set 4 amiibo figurek ze série The Legend of Zelda: Breath of the Wild.