Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 3. 2024, Nintendo, Switch, Tisková zpráva
 

Opona se nad Princess Peach: Showtime! pro Nintendo Switch zvedne už tento týden! Během tohoto dobrodružství se Peach spojí se Stellou – strážkyní divadla Sparkle – aby ho zachránila před Grape a jejím zlotřilým gangem Sour Bunch. Naštěstí Peach přijde vhod několik různých proměn, k nimž Peach dopomůže i síla Stelliny stuhy. Jedině tak se hlavní hrdinka může postavit Grape. Každá z proměn propůjčí Peach jiné schopnosti, které bude potřebovat, aby celou nastalou situaci zachránila. 

Mezi tyto proměny patří:

  • Swordfighter Peach: Zažeňte Sour Bunch do kouta elegantními údery, úskoky a protiútoky.
  • Detective Peach: Nasaďte si pátrací čepku, vyzvídejte, odhalte stopy a vyřešte záhadu na tradiční způsob "Kdo je vrah" .
  • Kung Fu Peach: Braňte se obratnými kopy a úskoky. Své protivníky můžete poslat do vzduchu díky síle a rovnováze.
  • Patissiere Peach: Upečte a následně nazdobte dobroty, na kterých se neztratí pořádná dávka kouzelného krému. Při šlehání si však dávejte pozor na časový limit.
  • Ninja Peach: Skrývejte se v útrobách divadla, skákejte ze zdi na zeď a nechte kunai se postarat o protivníky. Pohybujte se ladně a udeřte ve správný čas!
  • Cowgirl Peach: Obkličte nepřátele, lasem seberte předměty a osedlejte svého věrného koně.
  • Dashing Thief Peach: Hackujte a potichu se protáhněte kolem nepřátel. Poznejte vzrušení (a kouzlo) špionáže!
  • Figure Skater Peach: Ladně bruslete, ukažte všem svůj um včetně správně načasovaných otoček a skoků.
  • Mermaid Peach: Pomocí kouzelného hlasu Peach dirigujte mořská stvoření, odhalujte další cestu a udržujte harmonii se zdejším vodním orchestrem.
  • Mighty Peach: Z hrdinky je superhrdinka! Postarejte se o protivníky díky svým silným úderům a nadlidskou sílou.

V rámci demoverze hry, jež je dostupná na Nintendo eShop, si vyzkoušíte hraní za mečířku a cukrářku Peach. Jako mečířku vás čekají akční pasáže: budete švihat, máchat, uskakovat a provádět protiúdery. Zatímco v roli cukrářky se připravte na přípravu lahodných dezertů pro Festival sladkostí, kde se to bude hemžit sladkými dobrotami.

Joy-Con ovladače v pastelově růžové barvě budou k dostání u vybraných prodejců ve stejný den jako hra Princess Peach: Showtime!, tedy 22. března.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.