Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

7. 3. 2024, Nintendo, Switch, Tisková zpráva
 

Vstupte na jeviště v roli Peach a zachraňte Sparkle Theater před Grape a jejími padouchy Sour Bunch s bezplatným demem Princess Peach: Showtime!, jež je nyní dostupné na Nintendo eShop.

V rámci něho si můžete vyzkoušet hraní za mečířku a cukrářku Peach, respektive okusíte proměny hlavní hrdinky do těchto rolí. Jako mečířku vás čekají akční pasáže: budete švihat, máchat, uskakovat a provádět protiúdery. Zatímco v roli cukrářky se připravte na přípravu lahodných dezertů pro Festival sladkostí, kde se to bude hemžit sladkými dobrotami.

Každá z proměn Peach znamená, že hlavní hrdinky získá zcela odlišené schopnosti. Nový trailer A deep dive into Princess Peach: Showtime! (Nintendo Switch) přibližuje tyto proměny a nabízí nové informace o titulu včetně toho, jaké možnosti úpravy budou hráči mít pro šaty Peach i její stuhu Stellu. 

Ve stejný den jako hra Princess Peach: Showtime! – tedy 22. března – dorazí do obchodů i pastelově růžová varianta ovladačů Joy-Con, které budou dostupné u vybraných partnerů.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.