Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

A
Kód:
EAX320623
EAN (čárový kód):
5030937125182
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.08 kg
Objem:
0.38 l

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Sport
Lokalizace České titulky
PEGI 3
Platforma Xbox ONE/Xbox Series X/S
Typ distribuce krabicová
Verze Game Medium

Popis produktu

Zahrajte si do 1. listopadu a získejte status zakladatele*.

EA SPORTS FC™ 24 je novou érou The World’s Game: 19 000+ plně licencovaných hráčů, 700+ týmů a 30+ ligových soutěží zaručují historicky nejautentičtější fotbalový zážitek.

Přibližte se ke hře ještě víc díky třem špičkovým technologiím, které zajišťují bezkonkurenční realismus v každém zápase: HyperMotionV**, herní styly optimalizované Opta a revoluční engine Frostbite™.

Technologie HyperMotionV zachycuje skutečnou hru a využívá volumetrická data z více než 180 profesionálních mužských a ženských zápasů, aby pohyb ve hře přesně odrážel skutečné dění na hřišti.

Herní styly dimenzují sportovce a interpretují data z Opta a dalších zdrojů do charakteristických schopností, které zvyšují realističnost a individualitu každého hráče.

Revoluční engine Frostbite™ přináší The World’s Game v realistických detailech, takže budete do každého zápasu ještě více ponořeni.

Rozvíjejte klubové legendy a vylepšujte své hráče díky zcela novému systému evolucí v režimu Ultimate Team™. Přivítejte na hřišti fotbalistky po boku jejich mužských protějšků a vybudujte si vysněnou jedenáctku.

Napište svůj vlastní příběh v režimu Kariéra trenéra či Kariéra hráče a připojte se k přátelům na hřišti díky hraní napříč platformami*** v módech Kluby a VOLTA FOOTBALL™.

EA SPORTS FC™ 24 je další kapitolou inovativnější budoucnosti fotbalu.

HyperMotionV

Technologie HyperMotionV, která stojí za dosud největším skokem v autentičnosti a realismu hratelnosti, využívá volumetrická data z více než 180 mužských a ženských zápasů v UEFA Champions League, Premier League nebo LaLize EA SPORTS
k zachycení správného rytmu a plynulosti reálného fotbalu v The World’s Game. To znamená, že pohyb v EA SPORTS FC™ 24 pochází od týmů jako Real Madrid, PSG a Manchester City a animace stovek fotbalistů a fotbalistek ve hře jsou ovlivňovány akcemi skutečných profesionálů a profesionálek na hřišti. 

 • Pokročilé nasnímání zápasů 11 na 11: Volumetrická data jsou podkladem pro HyperMotionV – zápasy kompletních týmů v předních soutěžích po celém světě jsou živě snímány kamerami rozmístěnými na stadionech a získané údaje o hráčích/hráčkách ovlivňují jejich pohyb ve hře.

 • Strojové učení: S využitím dat z pokročilého nasnímání zápasu 11 na 11 technologie HyperMotionV učí patentovaný algoritmus strojového učení série EA SPORTS FC™, jak napodobit skutečný fotbalový pohyb, a to i v reálném čase, aby The World’s Game působila strhujícím a jedinečným dojmem.

Prvky a funkce EA SPORTS FC™ 24 zpřístupněné technologií HyperMotionV

 • Volumetrický pohyb celého týmu: Volumetrická data HyperMotionV pocházející od všech 22 hráčů najednou při reálných soutěžních zápasech jsou základem pro autentický pohyb 11 na 11 ve hře. Výsledkem jsou tisíce skutečných animací, takže se oba týmy pohybují jako nejlepší kluby světa – jako celek. 

 • AI Mimic: AI Mimic využívá volumetrická data fotbalistů/fotbalistek z reálného světa a pomocí pokročilé umělé inteligence přináší do EA SPORTS FC™ 24 jedinečné pohyby těla. Fanoušci si tak mohou užít 1200 nejlepších hráčů/hráček v The World’s Game s jejich skutečnými pohyby. 

 • AcceleRATE 2.0: Díky dalším archetypům (nyní 7) představuje AcceleRATE 2.0 nové způsoby zrychlení a získání dynamiky, které hráči a hráčky mohou využít k proniknutí přes soupeře.

 • AI True Flight Ball Physics: Technologie AI True Flight Ball Physics vychází ze stovek skutečných přihrávek, střel, volných kopů a centrů a s podporou umělé inteligence zaručuje, že trajektorie míče a jeho faleš v EA SPORTS FC™ 24 odpovídá tomu, jak se balón pohybuje, když do něj kopnou některé
  z nejlepších fotbalových hvězd. 

 • Kinetic Physical Play: HyperMotionV přidává do hry více fyzičnosti – silnější hráči budou schopní bojovat se soupeři novými způsoby a vytvořit si s míčem u nohy více prostoru. Tyto nové animace vylepšují realističnost způsobů, jakým si hráči/hráčky chrání míč a stínují, takže pocítíte razanci jednotlivých kontaktů a snadněji uplatníte své fyzické proporce na hřišti. 

 • AI Hands: Rukavice StretchSense zachycují mnohem lépe přirozené pohyby rukou a předávají tato data umělé inteligenci, která v reálném čase generuje pohyby odrážející pohyb rukou, zápěstí a prstů fotbalistů a fotbalistek při hraní The World’s Game. 

HERNÍ STYLY

Herní styly optimalizované skutečnými daty Opta rozlišují sportovce nad rámec jejich celkového hodnocení a přibližují schopnosti, díky nimž jsou tito hráči a hráčky výjimeční. Každý Herní styl poskytuje hráčům/hráčkám jedinečné možnosti, které posouvají autentičnost jejich způsobu hraní na novou úroveň. Herní styly+ vylepšují tyto charakteristické schopnosti na světový standard a umožňují elitním fotbalistům a fotbalistkám hrát na úrovni, které dokáže dosáhnout jen málokdo.

Existují dvě úrovně Herních stylů.

 • Herní styly: Každý fotbalista a každá fotbalistka hraje trochu jinak. Tuto skutečnost reflektuje v The World’s novinka zvaná Herní styly v podobě charakteristických schopností, které jdou nad rámec celkového hodnocení a pomáhají hráčům a hráčkám vyniknout na hřišti.  Každý ze 34 Herních stylů, které ovlivňují jednotlivé fáze hry od skórování po bránění, jsou dostupné ve všech herních režimech s výjimkou VOLTA FOOTBALL™. 

 • Herní styly+: Herními styly+, které posouvají dovednosti na elitní úroveň, disponují pouze nejlepší hráči a hráčky světa. Pomáhají jim zazářit na hřišti a vy ten rozdíl jasně uvidíte a pocítíte. 

ENGINE Frostbite™

Vylepšený engine Frostbite™ vás ohromí detaily v každém okamžiku zápasu ve hře EA SPORTS FC™ 24. Těšit se můžete na věrohodnější prezentaci od realistických hráčských modelů SAPIEN po zvlnění dresů při přechodu přes obránce.

 • Technologie SAPIEN: Zcela nová technologie postav mění vzhled a pohyb hráčů/hráček díky realisticky přepracovaným modelům, které jsou desetkrát anatomicky přesnější a správnější do těch nejmenších detailů. Výsledkem jsou plynulejší animace, které odrážejí jedinečné vlastnosti a typy postav, díky nimž jsou tito fotbalisté a fotbalistky výjimeční.

 • Vylepšená látka: Dresy se teď pohybují jako materiály ze skutečného světa, reagují na hráčův krok, mění směr a proudí spolu s ním. Roztažení a zvlnění látky rovněž lépe odráží fyzickou zdatnost hráčů a hráček, takže akce v The World's Game – od skluzu po oslavu – se více podobají skutečnému fotbalu. 

 • Dynamické zápasové úvody: Dynamické zápasové úvody vás vtáhnou do atmosféry zápasu ihned po načtení, ještě než se pustíte do samotné akce. Jednotlivé krátké a energické sekvence připraví scénu na úvodní výkop a vtáhnou vás do dění, abyste věděli, kde hrajete, s kým hrajete a o co hrajete. Každý herní zážitek je ušitý na míru hernímu režimu a důležitosti daného okamžiku. V rámci předzápasového příběhu se vám dostane co nejvíce relevantních souvislostí před úvodním hvizdem.

 • Zápasové nabídky: Zápasové nabídky vám zpříjemní mezidobí mezi jednotlivými utkáními a přiblíží vám zákulisí při dočasné pauze, v poločase nebo po skončení zápasu prostřednictvím záběrů z premiérových úhlů a vůbec poprvé také záběrů na odborníky a komentátory v dosud neviděných koutech stadionu. 

 • Vylepšené nasvícení: Hráči a hráčky v EA SPORTS FC™ 24 jsou díky vylepšenému nasvícení a světlům realističtější. Technologie Ground Truth Ambient Occlusion také dodává povrchu hřiště hloubku a detaily a pomáhá hráčům a hráčkám vyniknout v živých detailech zásluhou ostrých stínů. 

VYLEPŠENÝ ZÁPASOVÝ ZÁŽITEK

Zápasový den v EA SPORTS FC™ 24 vám díky novým funkcím – od diváků až po komentáře – přináší strhující zážitek, jako byste byli na opravdovém utkání. 

 • Druhý komentátorský tým: EA SPORTS FC™ 24 přivítá v Ultimate Teamu™ a vybraných režimech Výkopu nové komentátorské duo, které zápasům dodá svěží hlas i energii. Těšit se můžete na legendárního anglického komentátora Guye Mowbraye a bývalou anglickou reprezentantku Sue Smithovou coby první spolukomentátorku v The World's Game. 

 • Doplňující informace v rozšířené realitě (HyperMotion): Inteligentní vysílání rozšířené reality (RR) průběžně analyzuje hru a překrývá hřiště informacemi, které potřebujete k pochopení soupeřů a ovládnutí hry, včetně statistik zápasu, pravděpodobnosti vítězství, grafů střel a dalších údajů. 

 • Zvuky na stadionu: Ocitněte se v srdci stadionu, obklopeni všemi těmi fotbalovými zvuky s hlasitějším skandováním, většími reakcemi, vášnivějšími davy a novými autentickými zvukovými prvky, jako jsou bubny a houkačky.

 • Nová výchozí zápasová kamera: EA SPORTS FC™ 24 představuje The World’s Game z nového úhlu pohledu díky taktické kameře, která poskytuje hráčům pokročilý taktický pohled na hřiště a zároveň zachycuje atmosféru na stadionu v živých detailech.

ULTIMATE TEAM™

Vybudujte si vysněný tým v režimu Ultimate Team™ z ještě většího hráčského fondu a díky zahrnutí ženského fotbalu si užijte nové způsoby, jak upravit klub na hřišti i mimo něj. Rozvíjejte vlastní klubové legendy a vylepšujte své hráče díky zcela novému systému evolucí v režimu Ultimate Team™. Po boku jejich mužských protějšků přivítejte na hřišti fotbalistky z největších klubů a soutěží v The World’s Game včetně UEFA Women’s Champions League, Barclays FA Women’s Super League, D1F, National Women's Soccer League a premiérově i Frauen-Bundesliga a Ligy F. Ať už dáte přednost sólovému hraní ve Squad Battles, kooperativním utkáním, on-line zápolení v Division Rivals, nebo měření sil s nejlepšími v Ultimate Team™ Champions, Ultimate Team™ vás po celou sezónu propojí s herním světem prostřednictvím rozmanitého obsahu vycházejícího ze skutečných výkonů a soutěží, včetně UEFA Champions League, UEFA Europa League nebo CONMEBOL Libertadores.

 • Evoluce Ultimate Teamu™: Vylepšujte své klubové hráče/hráčky prostřednictvím evolucí Ultimate Teamu™, zcela nové funkce v režimu Ultimate Team™, která dál rozvíjí fotbalisty/fotbalistky již působící ve vašem klubu. Rozvíjejte své oblíbené hráče a stvořte z nich klubové legendy. Plněním úkolů vylepšete jejich individuální dovednosti, Herní styly, celkové hodnocení a dokonce i vzhled jejich hráčských předmětů. 

 • Ženský fotbal v Ultimate Teamu™: V EA SPORTS FC™ 24 znamená „ultimate“ pro všechny. Ultimate Team™ spojuje obě poloviny The World’s Game a sdružuje mužský i ženský fotbal na jednom hřišti. Tím se otevírá nový svět možností při budování týmu a herní události v průběhu celé sezóny se budou vztahovat k reálným výkonům v ženském fotbale.

 • Herní styly v Ultimate Teamu™: Herní styly představují v Ultimate Teamu™ zcela novou dynamiku, která jde nad rámec celkové hodnocení, takže můžete vybudovat tým na základě kvalit jednotlivých hráčů/hráček a toho, jak ve skutečnosti hrají. Herní styly+ posouvají tyto dovednosti na novou úroveň a přinášejí hráčům/hráčkám schopnosti, kterými se pyšní jen málokdo. 

 • Nový design hráčských předmětů: EA SPORTS FC™ 24 představuje přepracovaný hráčský předmět z režimu Ultimate Team™, který zahrne všechny klíčové informace, abyste na první pohled věděli, s kým máte tu čest. Těšit se můžete na větší obrázky a animovaná pozadí plus přístupnější detaily jako ligové znaky a Herní styly+.

 • Uživatelská vylepšení: Komunitní požadavky se staly klíčovými prvky letošního Ultimate Teamu™ – vyzvednutí všech odměn za úkoly najednou, změna hráčských postů bez nutnosti spotřebního předmětu, vybudování nových týmů s vylepšenou souhrou pro IKONY, hladší procházení Ultimate Teamu™ zásluhou zcela nového přepínání, které vám pomůže s rychlou navigací mezi jednotlivými prvky, snadný přístup k novým úkolům a obsahu a jednodušší návrat na hřiště.

KARIÉRNĚ ZAMĚŘENÉ ZÁŽITKY

Vyberte si cestu – buď na hřišti jako hráči, nebo od postranní čáry jako trenéři – a staňte se autory vlastního fotbalového příběhu v režimu Kariéra hráče či Kariéra trenéra v EA SPORTS FC™ 24. Prožijte na vlastní kůži některé z největších fotbalových turnajů a lig, včetně UEFA Champions League a UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Bundesligy, LaLigy EA SPORTS a mnoha dalších špičkových soutěží, s větší kontrolou nad každým rozhodnutím a více možnostmi, jak se zapsat do historie The World’s Game.   

KARIÉRA TRENÉRA

 • Systém celkové správy: Oživte svou fotbalovou filozofii coby moderní kouči
  v režimu Kariéra trenéra v EA SPORTS FC™ 24. Zcela nový systém celkové správy vám umožní definovat a implementovat vaši jedinečnou taktickou identitu – rozšiřte trenérský tým, abyste zvolený směr lépe praktikovali na hřišti, a na základě dat a poznatků z předzápasových zpráv identifikujte taktický přístup soupeře a využijte jeho slabin.

 • Příprava před zápasem: Připravte své hráče na zápas s novou úrovní kontroly nad tréninkem. Nastavte si individuální i týmové plány, aby byli všichni fit a
  v zápasové praxi, přizpůsobte si předzápasovou rozcvičku s cílem zlepšit výkon týmu prostřednictvím jednorázových bonusů a zaměřte cvičení na zkvalitnění konkrétních dovedností hráčů a hráček s velkým dopadem na utkání.

 • Kamera od postranní čáry: Poprvé v EA SPORTS FC™ 24 vstupte do technické zóny a podívejte se na hru očima kouče díky nové kameře v režimu Kariéra trenéra. Zásluhou této perspektivy, která je součástí nového diváckého režimu, můžete sledovat a řídit hru, aniž byste tým přímo ovládali. 

 • Dynamické momenty: EA SPORTS FC™ 24 přináší nové reálné momenty, které přibližují některé z nejznámějších fotbalových milníků, včetně oslavy zisku trofeje na střeše jedoucího autobusu a slavnostních ceremoniálů na konci sezóny, při nichž se udělují ocenění za mimořádné individuální výkony.

KARIÉRA HRÁČE 

 • Hráčský agent: Vyrazte za svou vysněnou kariéru v režimu Kariéra hráče
  v EA SPORTS FC™ 24 s pomocí nového hráčského agenta. Vyberte si, kam chcete přestoupit, a hráčský agent vám nabídne doporučení a rady ohledně dalšího kroku v kariéře. Oblékněte dres svých oblíbených klubů na cestě od zázračného dítěte po majitele Zlatého míče. Tato doporučení se promítají do nových cílů kariérní dráhy, jejichž splněním na sebe upoutáte pozornost vysněného klubu a posunete svou kariéru na vyšší úroveň. 

 • Osobnost: V režimu Kariéra hráče v EA SPORTS FC™ 24 každé rozhodnutí definuje fotbalistu, který se z vás stane. Představení Herních stylů znamená, že s tím, jak se budete zlepšovat, budete také jedinečnější a budete mít nové příležitosti definovat a zdokonalovat své výkony na hřišti, až se z vás stane unikátní talent. 

 • Kamera „Hrát za hráče“: Staňte se ústředním bodem každého zápasu díky nové kameře „Hrát za hráče“, která vás udržuje v centru dění.

 • Dynamické momenty: EA SPORTS FC™ 24 přináší nové reálné momenty, které přibližují některé z nejznámějších fotbalových milníků, včetně oslavy zisku trofeje na střeše jedoucího autobusu, slavnostních ceremoniálů na konci sezóny, při nichž se udělují ocenění za mimořádné individuální výkony, nebo prestižního Zlatého míče, po jehož získání se zařadíte mezi nejlepší fotbalisty všech dob.   

KLUBY A VOLTA FOOTBALL™

Připojte se k přátelům v ulicích i na stadionech v režimech Kluby a VOLTA FOOTBALL™ v EA SPORTS FC™ 24 díky možnosti hraní napříč platformami**. Hrajte, postupujte a přizpůsobte si vlastního profíka věrnými fotbalovými způsoby díky zavedení nového klubového sezónního formátu vrcholícího play-off, představení Herních stylů pro realističtější rozvoj hráčů a ještě více možnostem přizpůsobení než kdy předtím.

 • Hraní napříč platformami: V EA SPORTS FC™ 24 mohou přátelé sdílet klub bez ohledu na svou platformu – díky možnosti hraní napříč platformami můžou na trávník společně vyrazit hráči předchozí generace (PS4/Xbox One) i té současné (PS5/Xbox Series X|S/PC). Tím se odemykají sjednocené žebříčky (pro každou generaci konzolí jeden), takže hráči z různých konzolí mohou poměřit síly a zabojovat o globální umístění.

 • Ligová sezóna a play-off v režimu Kluby: Nový sezónní formát přináší do režimu Kluby v EA SPORTS FC™ 24 novou úroveň soupeření a dynamiky.
  V jednotlivých sezónách se kluby utkají v rámci ligové fáze, během níž se pokusí získáním dostatečného počtu bodů postoupit z nejnižší divize až do té nejvyšší. Každá sezóna vyvrcholí zcela novou fází play-off, v níž kluby mají stanovený počet zápasů k posunu na ligovém žebříčku a získání dalších odměn na konci sezóny ve formě fanoušků, reputace a jedinečných trofejí z klubové ligy. Na čím lepším místě váš klub zakončí ligovou i play-off fázi, tím hodnotnější odměny získáte na konci každé sezóny.

 • Postup v režimu Kluby: Překročte rámec rozvoje svého profíka a společně
  s přáteli rozvíjejte klub a získávejte fanoušky, abyste odemkli úrovně reputace a rozšířili povědomí o vlastním klubu. Čím populárnější klub bude, tím více si budete moct přizpůsobit stadion – a tím lepší bude váš UI tým. 

 • Herní styly v režimu Kluby: Rozvíjejte svého profíka v oblíbeného hráče díky Herním stylům, jedinečným charakteristickým schopnostem, díky nimž vynikne na hřišti. Zásluhou jednotlivých Herní stylů se váš profík ještě více odliší od ostatních a zároveň si odemknete novou úroveň přizpůsobení, s kterou získáte kontrolu nad tím, jakým typem hráče se váš profík stane. 

VOLTA FOOTBALL™: Vyrazte letos do ulic ve VOLTA FOOTBALL™ s dalšími přáteli díky hraní napříč platformami. Přizpůsobte si profíka novými doplňkovými předměty, předveďte své dovednosti v minihrách nebo si jednoduše užijte hraní s přáteli v tomto neformálním, komunitně orientovaném prostředí pouličního fotbalu. 

STATUS ZAKLADATELE

Představujeme status zakladatele EA SPORTS FC™ oslavující fanoušky, kteří se připojili k EA SPORTS FC™ na začátku nové éry The World’s Game. Fanoušci, kteří si zahrají EA SPORTS FC™ 24 do 1. listopadu 2023, se stanou zakladateli FC a odemknou si různé výhody včetně exkluzivního znaku a dresu Zakladatel, které budou v nadcházejících letech reprezentovat jejich status. Zakladatelé FC navíc získají přístup ke spoustě skvělých exkluzivních bonusů v rámci EA SPORTS FC™ 24 a dalších ročníků. Připravte se odemknout to nejlepší, co EA SPORTS FC nabízí, zásluhou této jednorázové šance být na začátku něčeho nového.

VÍTÁ VÁS EA SPORTS FC 

V EA SPORTS FC™ 24 je vše od okamžiku spuštění hry přepracované s ohledem na rychlejší procházení nabídkami a vstup do zápasu. Vylepšená hlavní nabídka je výsledkem dvou provázaných novinek. První z nich je intuitivní uživatelské rozhraní kopírující energii nové fotbalové kapitoly a druhá nese název „Chytré starty“ a umožní vám rychleji se bavit. A jakmile se ocitnete na hřišti, všimnete si přepracovaných průhledových obrazovek EA SPORTS FC, které vás přivítají v nové éře The World's Game a ve fotbalové budoucnosti.

NAUČTE SE HRÁT

Ať už jste úplnými nováčky, nebo ostřílenými veterány, posuňte své dovednosti na novou úroveň díky funkci Naučte se hrát sloužící v EA SPORTS FC™ 24 k osobnímu pokroku odpovídajícímu vaší úrovni. „Naučte se hrát“ sjednocuje všechny nástroje pro zlepšení na jednom místě – spojuje tréninkové centrum, úkoly, dovednostní hry, tréninkové zápasy, tréninková videa a dokonce i zpětnou vazbu na míru do jednoho celku, který vám pomůže se začátkem cesty v The World's Game nebo s posunem do nových výšin. 

AUTENTIČNOST

Vyzkoušejte bezkonkurenční autentičnost a zpracování fotbalu v EA SPORTS FC™ 24 za doprovodu těch největších fotbalových hvězd a týmů. S více než 19 000+ hráči/hráčkami v 700+ týmech, 100+ stadiony a 30+ soutěžemi je EA SPORTS FC™ 24 jediným místem, kde si můžete zahrát ikonickou UEFA Champions League, UEFA Europa League, UEFA Europa Conference League, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Bundesligu i LaLigu EA SPORTS, společně se dvěma novými ženskými ligovými soutěžemi – Frauen-Bundesliga a Liga F –, které doplní Barclays FA Women's Super League, D1 Arkema, National Women's Soccer League a UEFA Women's Champions League.

Tato hra obsahuje volitelné nákupy virtuální měny ve hře, kterou lze použít k získání virtuálních herních předmětů, včetně namátkového výběru virtuálních herních předmětů.

*Platí podmínky a omezení. Více informací na https://www.ea.com/games/ea-sports-fc/fc-24/game-offer-and-disclaimers.

**Technologie HyperMotionV k dispozici pouze na Xbox Series X|S.

***V některých režimech je na platformách stejné generace povoleno hraní napříč platformami. Hraní napříč platformami není k dispozici ve verzi pro Switch.

Platí podmínky a omezení. Podrobnosti naleznete na www.ea.com/cs-cz/legal.