Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

P
Kód:
NSP2811
EAN (čárový kód):
810050911887
Počet ks v balení:
24
Hmotnost:
0.4 kg
Objem:
1.61 l
Značka:
HORI

Popis produktu

Je libo hrát v handheld módu s lepším úchopem nebo spíše na televizi s pohodlným ovladačem v ruce? Díky novince od HORI speciální ovladač Split Pad Pro zvládne hravě obojí. Ovladač rozložte a nahraďte jím joy cony na Vaší konzoli Nintendo Switch a hrajte v handheld módu na cestách, nebo doma připojte konzoli Nintendo Swtich k vaší televizi a složte si herní controller, se kterým projdete každý level z pohodlí vašeho gauče. Split Pad Compact (Eevee Evolutions) je vybaven poloprůhledným horním krytem a krásnou grafikou Eevee s oblíbenými Eevee Evolutions. Je vybaven robustními analogovými páčkami, přesným D-padem a ramenními tlačítky navrženými pro pohodlí a přesnost i během dlouhých herních seancí. Mezi pokročilé funkce Split Pad Compact patří přiřaditelné zadní triggery a funkce Turbo. Nástavec Split Pad obsahuje konektor pro sluchátka a ovládání zvuku. Ideální pro akční tituly s vysokým tempem, hloubavé dobrodružné hry a mnoho dalších žánrů. Se sadou nástavců Split Pad Compact můžete hrát, jak chcete!

Klíčové prvky

  • Nástavec umožňuje hráči hrát v ručním (handheld) režimu nebo lze zařízení použít jako drátový ovladač, když je připojeno k nástavci.
  • Ergonomický úchop, tlačítka, spouště, analogové páčky a D-Pad
  • Nástavec Split Pad Attachment obsahuje vstup mikrofonu pro herní zvuk a funkci hlasového chatu a Split Pad Compact obsahuje přiřaditelné zadní spouštěče a funkci Turbo
  • Prodává se jako sada v jednom balení (Split Pad Pro a nástavec)

 

(Neobsahuje funkce Motion Controls, HD Rumble, NFC ani infračervenou kameru.)

Oficiálně licencováno společností Nintendo® & Pokémon Company International.