Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

P
Kód:
HRPC0400
EAN (čárový kód):
4961818038271
Počet ks v balení:
1
Hmotnost:
12.13 kg
Objem:
100.02 l
Značka:
HORI

Usedněte za volant své vlastní velké soupravy s ovládáním Truck HORI Force Feedback Systém pro PC. S volantem skutečné velikosti vytvořený tak, aby odpovídal těm, které najdete na skutečných nákladních automobilech! Duální motor Force Feedback přináší bezkonkurenční realismus do hmotnosti, pocitu z kol při zatáčení a navigaci po různých površích vozovky.

Mezi další ovládací prvky na palubě patří levá a pravá páčka pro ovládání světlometů a brzd. Robustní, kovové pedály s bezkontaktními magnetickými senzory poskytují neuvěřitelnou přesnost a extrémní odolnost. Užijte si otevřenou silnici s HORI's Force Feedback Truck Control System!

  • Vyvinuto ve spolupráci s českou společností SCS Software
  • Obsahuje Steam klíč ke stažení pro "Euro Truck Simulator 2" a "American Truck Simulátor"
  • Volant z umělé kůže 15,8 palců / 40 cm v plné velikosti s otáčením o 1800 stupňů
  • Řadicí páka H-Pattern s 34 tlačítky, která lze použít ve hře, s panelem tlačítek a integrovanými Shift Know tlačítky, která umožňují rozdělovači rozsahu operace pro řazení k nastavení vysokého/nízkého rychlostního stupně až na 18 rychlostních stupňů
  • Celkem 103 ovládacích prvků včetně 2 analogových páček a doprovodnou aplikaci pro přizpůsobení ovládacích prvků a různé citlivosti vstupů