Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

SWITCH Fashion Dreamer

Kód:
NSS192
EAN (čárový kód):
045496511166
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.05 kg
Objem:
0.2 l
Značka:
Nintendo

Parametr Popis
Žánr Simulátor
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová
Verze Game Medium

Vstupte do virtuálního světa plného vaší módní představitosti, kde koordinace a komunikace hrají prim. Čeká na vás nový život influencera!

Vytvářejte nové oblečení a získávejte lajky!

Ve virtuálním prostoru se to hemží múzami – módními fanoušky – kteří neustále hledají novou inspiraci. Oslňte je svými nejnovějšími kousky a pokud je zaujmete, získáte jejich lajky. Sbírejte další a další lajky a staňte se ikonickým módním influencerem!

Posílejte lajky a získávejte nové předměty!

Spatřili jste múzu s dokonalým vkusem? Dejte ji vědět! Udělení lajku vám umožní používat jejich módní kousky nejen pro sebe, ale také při doporučování oblečení ostatním múzám.

Založte vlastní značku s vlastními předměty!

Při navrhování nových oblečků a doplňků se můžete pořádně vyřádit! Přizpůsobte si více než 1400 sběratelských předmětů svými oblíbenými styly a barvami, a ušijte si pro sebe svůj jedinečný styl. Vaše výtvory tvoří základ vaší značky, tak je doporučte ostatním múzám a dobijte s nimi módní svět!

Komunikujte s múzami z celého světa online!

Když se připojíte k internetu, objeví se ve vašem světě múzy ostatních hráčů a vy si můžete vzít na sebe jejich originální oblečení. Než se nadějete, vaše vlastní návrhy se mohou stát mezinárodní hitem!

Související zboží