Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

N
Kód:
NSS1194
EAN (čárový kód):
5060941717479
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.05 kg
Objem:
0.2 l
Značka:
NIS America

Parametr Popis
Žánr Simulátor
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová
Verze Game Medium

DAVE THE DIVER je pohodové RPG dobrodružství pro jednoho hráče, které nabízí prozkoumávání a rybaření ve své denní části a provozování sushi restaurace přes noc. Dave a jeho výstřední kamarádi se vydávají na cestu najít tajemnou Blue Hole. 

Toto hybridní mořské dobrodružství, které vzalo svět útokem, nyní vychází ve fyzické verzi v „Anniversary Edition“ pro Nintendo Switch.

Ta nabízí exkluzivní obsah pouze pro Nintendo Switch! Hráči si mohou užít exkluzivní Guilty Gear -Strive- polep lodi i rytmickou hru The Disaster Of Passion. Kromě toho mohou nahlédnout do digitálního art booku, který ukazuje důležité postavy a lokace ze hry. Toto vše je dostupné pouze v rámci této fyzické verze. 

Prozkoumejte tajemnou Blue Hole, která doslova přetéká podmořským životem, ať už se bavíme o tropických rybách či obrovských chobotnicích. Nikdy nebudete dopředu tušit, na kterého mořského živočicha zrovna narazíte. Dokážete uprchnout před útoky predátorských druhů a získat potřebné ingredience pro svou sushi restauraci? Naleznete dávné relikvie skrývající se na dně rozlehlého podvodního světa? A kdo ví, třeba narazíte ještě na větší záhady...

Midnight Sushi Bar se stane centrem vašeho kulinářského umění, kde budete vařit delikatesy z vámi ulovených ryb. Když bude váš podnik dostatečně populární, třeba se u vás ukáže i nějaká ta celebrita. Ukažte všem, jak jste zdatní v gastronomii, vydělávejte peníze a ponořte se ještě hlouběji do zdejšího moře.

Související zboží