Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Zboží bylo přidáno do porovnání. Přidejte, prosím, ještě jedno zboží.
Kód:
UQ392
EAN (čárový kód):
4713213517055
Počet ks v balení:
1
Hmotnost:
4.58 kg
Objem:
10 l
Značka:
Qnap

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Počet pozic pro disky 6
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU Intel Celeron
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 8GB
Paměťový slot 2xDDR4
Slot M.2 Ne
SSD cache Ano
Síťové rozhraní 2,5GbE
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,50,JBOD
Rozšiřující slot 1xPCIe
USB Porty USB 2.0, USB 3.2 Gen1
HDMI konektor Ano
Redundantní napájení Ne

CPU: Intel® Celeron® J4125 quad-core 2.0 GHz processor (burst up to 2.7 GHz)

Architektura CPU: x86 64 bitů

Grafické procesory: Intel® HD Graphics 600

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: ANO

Šifrovací modul:  ANO (AES-NI)

Hardwarově akcelerované překódování: ANO

Systémová paměť: 8 GB SO-DIMM DDR4 (2 x 4 GB)

Maximální paměť: 8 GB (2 x 4 GB)

Paměťový slot: 2 x SO-DIMM DDR4

Paměť Flash: 4 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 6 x 3,5" / 2,5“  SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Vyměnitelné za provozu: ANO 

Slot pro M.2 SSD: Volitelné přes adaptér PCIe

Podpora akcelerace SSD cache: ANO    

2,5 gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M): 2

5 gigabitový Ethernet port (5G/2,5G/1G/100M): Volitelné prostřednictvím rozšířující karty PCIe

10 gigabitový Ethernet port: Volitelné prostřednictvím rozšířující karty PCIe

Rámec Jumbo: ANO

Slot PCIe: 1x PCIe Gen 2 x2

Port USB 2.0: 3

Port USB 3.2 Gen 1: 2

Port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s): Volitelné přes adaptér PCIe

Snímač IR: ANO (RM-IR004)

HDMI výstup: 1x, HDMI 2.0 (up to 4096 x 2160 @ 60Hz)

Tvarový činitel: Stolní

Indikátory LED: Power/Status, LAN, USB, HDD1-6

Tlačítka: Napájení, kopírování na USB, reset

Rozměry (V x Š x H): 168 × 235 × 226 mm

Hmotnost (čistá): 2.87 kg

Hmotnost (celková): 4,56 kg

Provozní teplota: 0 ~ 40˚C (32˚F ~ 104˚F)

Více informací zde

Trend s Wi-Fi 6 (802.11ax) nové generace vedl k vyšším nárokům na šířku pásma pro kabelová a bezdrátová připojení k síti. Integrací čtyřjádrového procesoru Intel® Celeron® J4125 2,0 GHz a konektivity 2,5GbE poskytuje TS-653D moderním podnikům nejen vynikající řešení NAS pro upgrade na prostředí 2,5GbE pro produktivní každodenní úlohy zálohování/obnovy, ale také hráčům poskytuje dostatečné úložiště pro jejich obrovské sbírky her. Přenosovou rychlost až 5 Gb/s lze dosáhnout nastavením slučování portů s využitím dvou vestavěných portů 2,5 GbE. Zařízení TS-653D podporuje také rozšíření PCIe, zálohování ve více cloudech, brány cloudového úložiště, výstup 4K HDMI a překódování v reálném čase, spolu s rozšiřitelnou kapacitou úložiště a aplikacemi bohatými na funkce, které fungují jako nákladově efektivní a spolehlivé zařízení 2,5 GbE NAS.

Duální porty 2,5GbE urychlují sdílení souborů mezi týmy a zařízeními nebo herními úložnými aplikacemi.

Rozšíření PCIe umožňuje používat síťovou kartu Multi-Gig 10GbE nebo 5GbE nebo kartu QM2 pro přidání M.2 NVMe nebo SATA SSD pro cache.

Přehrávání 4K videa a překódování v reálném čase; sledování videí přímo na HDTV prostřednictvím výstupu HDMI 2.0a (4K při 60 Hz).

HBS zajišťuje komplexní zálohování a obnovu dat; QuDedup deduplikuje data u zdroje pro snížení využitého úložného prostoru, využité šířky pásma a času zálohování.

Brány cloudového úložiště realizují hybridní cloudové aplikace prací s prostorem pro cache, který je v zařízení NAS rezervovaný pro zajištění nízkolatenčního datového přístupu ke cloudu.

Hostuje větší počet virtuálních počítačů a kontejnerů pro provádění různých aplikací v jednom zařízení NAS.

Upgradujte své zařízení NAS na sítě 2,5GbE

TS-653D je dodáván se dvěma porty 2,5GbE RJ45 LAN, které vám umožní použít stávající kabely CAT5e pro zvýšení rychlosti sítě z 1 Gigabit na 2,5 Gigabit. Duální 2,5GbE porty také podporují slučování portů pro až 5 Gb/s! Pomocí adaptéru N-BASET/Multi-Gig USB 3.2 Gen 1 na 5GbE (název modelu:QNA-UC5G1T) od společnosti QNAP nebo rozšiřující karty 5GbE PCIe (název modelu: QXG-5G1T-111C) se váš notebook nebo stolní počítač může snadno připojit k sítím 2,5GbE se zařízením TS-653D a těžit z vyšších síťových rychlostí.

Virtualizace

Uspokojuje aplikace náročné na šířku pásma, jako jsou virtuální počítače a kontejnery.

Streamování videí

Zvyšuje přenosové rychlosti a zlepšuje plynulé streamování a zobrazování videa v rozlišení 4K.

Herní úložiště

Připojte iSCSI LUN ze zařízení TS-653D k počítači, abyste mohli ukládat své obrovské herní sbírky.

 

Čtyřjádrový 2,0GHz (s navýšením až na 2,7 GHz) procesor s pamětí až 8 GB

Zařízení TS-653D pohání čtyřjádrový procesor Intel® Celeron® J4125 2,0 GHz (s navýšením až na 2,7 GHz), 8GB pamětí DDR4 a podporou diskových jednotek SATA 6 Gb/s. Podpora šifrovacího modulu Intel® AES-NI zvyšuje výkon šifrování a současně udržuje zabezpečení vašich dat na NAS. Můžete flexibilně nainstalovat SSD pro akceleraci pomocí cache, abyste maximalizovali výkon sítě a úložiště pro datově náročné aplikace.

Zvyšte účinnost zálohování HBS díky konektivitě 2,5GbE

Aplikace Hybrid Backup Sync (HBS) konsoliduje funkce zálohování, obnovení a synchronizace (pomocí RTRR, Rsync, FTP, CIFS/SMB) pro snadný přenos dat v zařízení TS-653D na místní, vzdálená i cloudová úložiště (jako je Microsoft One Drive®, Google Drive™, Dropbox® a další) v rámci rozsáhlého plánu na ukládání dat a obnovení po havárii. Díky podpoře technologie QuDedup, která eliminuje duplicitní data u zdroje, snižuje HBS velikost zálohovaných dat a urychluje budoucí úkoly zálohování. To je také výhodné pro urychlení zálohování více verzí pro větší ochranu před ztrátou dat.

Velké kapacity I/O s rozšířením PCIe

Zařízení TS-453D má jeden slot PCIe 2.0, který umožňuje využívat různé rozšiřující karty pro rozšíření aplikačního potenciálu.

SSD cache a automatické stupňování umožňují optimalizovanou účinnost úložiště 24 hodin denně

Vzhledem k tomu, že ceny SSD nadále klesají a kapacita a výkon SSD se neustále zvyšují, organizace mohou snadno využít silných stránek SSD. TS-653D podporuje řadu funkcí podporujících SSD, které významně maximalizují výkon NAS s vysokou efektivitou nákladů.

Dokonalý vizuální zážitek s displejem 4K HDMI a překódováním videí v reálném čase

Model TS-653D má port HDMI 2.0, který podporuje výstup 4K (4096 x 2160) 60 Hz a umožňuje vám přímo zobrazit multimediální obsah uložený v NAS na větší obrazovce. Podpora vysoce kvalitního překódování videí 4K umožňuje NAS převádět videa do univerzálních formátů souborů, které lze snadno přehrávat na více zařízeních. TS-653D může také streamovat videa přes DLNA®, Chromecast ™ a další s cílem uspokojit všestranné potřeby multimediálních aplikací.

Zabezpečte své prostory pomocí integrovaných dozorovacích řešení

QVR Pro vám umožní zařídit vyhrazený, nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na modelu TS-653D a využít výhod škálovatelného úložiště NAS. Toto řešení výrazně zjednodušuje správu kamer, alokování úložného prostoru, živé zobrazování kamer a přehrávání. S podporou více než 5,000 IP kamer (včetně všech standardních kamer typu rybí oko dostupných na trhu) QVR Pro poskytuje 8 bezplatných licenčních kanálů pro sledování dohledu a volitelnou licenci rozšiřující licence ke kanálům QVR Pro pro rozšířené zavedení zabezpečení. Díky mobilní aplikaci QVR Pro Client můžete také kdykoli monitorovat nebo díky aplikaci QUSBCam2 můžete používat webovou kameru USB jako síťovou kameru ONVIF®.

 

Velké kapacity I/O s rozšířením PCIe

Zařízení TS-653D má jeden slot PCIe 2.0, který umožňuje využívat různé rozšiřující karty pro rozšíření aplikačního potenciálu.

Rozšíření záruky na hardware až o 5 let

Na zařízení TS-653D se vztahuje tříletou záruka bez dalších nákladů. Můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.