Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PS4 Uncharted 1: Drake's Fortune (Remastered)

U
Kód:
SP4S76527
EAN (čárový kód):
711719804062
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.08 kg
Značka:
Sony

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Akční adventura
Lokalizace Angličtina
PEGI 16
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová

Zažijte dobrodružství, které všechno začalo a představilo nám svět ikonické postavy  z prostředí deštného pralesa, jejíž hlavní hrdina Nathan je přesvědčen, že je potomkem slavného, leč údajně bezdětného Sira Francise Drakea.

Na začátku hry Nathan a jeho partnerka objeví zajímavou stopu. Potopenou olověnou rakev Francise Drakea. Ovšem namísto těla zde ke svému velkému překvapení naleznou deník - naznačující, že Drake nezemřel, nýbrž zamířil do Amazonie při nějakém důležitém pátrání. Posléze je však Nathanova záchranná loď napadena dnešními piráty a jenom díky včasnému příletu hydroplánu dalšího z Nathanových přátel, se jim šlamastyky podaří vyváznout se zdravou kůží. 

Další kroky tedy vedou do Amazonie, do džungle, kde naše parta narazí na vrak německé ponorky z druhé světové války. Vrak, co obsahuje dávno mrtvá a zmasakrovaná těla. Co hrome dělá ponorka uprostřed deštného pralesa? Připravte se na to, že hra před vás bude klást nečekané otázky a také konfrontovat s překvapujícími momenty. 

Nathan zvládne spoustu pohybových činností a aktivit, dokáže použít kdejakou střelnou zbraň, řídit nejeden dopravní prostředek a kromě toho se nebojí ani vystartovat na svého nepřítele holými pěstmi s pomocí nohou.

● Přepracovaná hra do rozlišení 1080p a se 60 snímky za vteřinu
● Nové trofeje PlayStation Network
● Nové nastavení obtížnosti – Průzkumník (velmi jednoduché) a Brutální (velmi obtížné)
● Režim Rychlý průběh
● Úžasný foto-režim