Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Zboží bylo přidáno do porovnání. Přidejte, prosím, ještě jedno zboží.
A
Kód:
EAPC05176
EAN (čárový kód):
5030943124971
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.06 kg
Objem:
0.38 l
Značka:
Electronic Arts

Parametr Popis
Žánr Simulátor
Lokalizace České titulky
PEGI 12
Platforma PC
Typ distribuce krabicová
Verze Game Medium

Popis produktu

Posilujte rodinná pouta, hledejte si kamarády i nepřátele a objevte opravdové osobnosti svých Simíků v rozšíření The Sims™ 4 Rodinný život*! Způsoby, kterými Simíci navazují vztahy se svým okolím – od rodinných příslušníků až po Simíky, které vůbec neznají – se vyvíjí. Simíky a jejich vztahy budou utvářet nejen plánované události, jako jsou přespání u kamarádů, ale také nečekané milníky, jako je například krize středního věku.

Hlavní funkce a vlastnosti

TRVALÝ DOPAD
Klíčová rozhodnutí a důležité milníky mohou přispět k utváření osobnosti vašich Simíků. Zpřístupněte a změňte svým Simíkům vlastnosti a nechte je vypořádat se s krizemi středního věku, reagujte nažádosti rodinných příslušníků o nastěhování a řešte i další situace. Sebeobjevování je celoživotní cesta.

SOCIÁLNÍ DYNAMIKA
Někdy si Simíci jednoduše sednou. Když se váš Simík setká s někým na večírku, může si s ním prostě začít snadno rozumět nebo mohou být už od přírody nekompatibilní. Vaši Simíci teď mají
preference, které rozhodnou o tom, se kterými Simíky budou společensky kompatibilní a ze kterých Simíků se pravděpodobně stanou jejich nepřátelé.

RODINNÁ POUTA
Vazby mezi příbuznými Simíky jsou důležité a komplexní. Když Simíci prožívají společný život,
najdou spoustu příležitostí ke konfliktům i jednotě, což ovlivní rodinnou dynamiku a simíkovské vztahy v rámci rodiny.

IDEÁLNÍ PRO RODINY
Obec San Sequoia, nacházející se u mořského zálivu, bývala rybářskou vesnicí, která se rozrostla v rušné město. Najdete v něm tichá předměstí, živé rekreační centrum, komunitu, která velmi drží při sobě, a dokonce i vlivnou místní rodinu Roblessových.

 

*Vyžaduje hru The Sims 4 a všechny herní aktualizace. Viz minimální systémové požadavky balíčku.

 

Související zboží