Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

UBISOFT® PROZRAZUJE DATUM VYDÁNÍ WATCH DOGS™

Ubisoft oznamuje, že Watch Dogs, tato vysoce očekávaná akční adventura odehrávající se v otevřeném světě, bude mít celosvětové datum vydání 27. května 2014.
Nový příběhový trailer najdete na http://www.youtube.com/watch?v=NuAbH8Z8iwk.

[Celý článek]

Just Dance 2014 od Ubisoftu v prodeji již tento pátek

Ubisoft® dnes oznámil, že Just Dance 2014, nejnovější pokračování neprodávanější taneční série her*, bude k dispozici 4. října na Nintendo Wii™ a Wii U™, Sony Playstation®3 a Microsoft Xbox 360®.

[Celý článek]

UBISOFT OHLÁSIL NOVÉ DEMO KE HŘE RAYMAN LEGENDS DOSTUPNÉ OD 14. SRPNA

Ubisoft® oznámil, že demo k Rayman Legends, očekávané plošinovce vyvinuté Ubisoft Montpellier, bude dostupné na  Xbox Live® a PlayStation Network. Demo si můžete stáhnout na obě platformy v regionu EMEA od 14. srpna a v Severní Americe od 20. srpna.

[Celý článek]

Ubisoft vyzývá fanoušky, aby se vzepřeli osudu v živé rychlokresbě

Ubisoft® oznámil detaily ohledně DEFY the Creed, rychlokresby na téma  Assassin’s Creed® IV Black Flag™ , která je plánována na Gamescom ve dnech 23. a 24. srpna.

[Celý článek]

Získej kostým Maria a Luigiho v Rayman Legends od Ubisoftu!

Ubisoft® oznámil, že populární herní hrdinové Mario™ a Luigi™ od Nintenda plánují svůj debut v Rayman® Legends, vysoce očekávané hře, kterou připravuje Ubisoft Montpellier. Ve verzi pro herní konzoli Wii U™ od Nintenda si budou hráči moci odemknout pro Raymana kostým Maria a pro Globoxe kostým Luigiho již po 20 minutách hraní.

[Celý článek]

WATCH_DOGS™ - OČEKÁVANOU NOVINKU LETOŠNÍHO PODZIMU, SI ZAHRAJETE S ČESKÝMI TITULKY

31. července 2013 – ConQuest entertainment oznamuje, že Watch Dogs, jedna z nejočekávanějších akčních adventur od Ubisoftu odehrávající se v otevřeném světě, bude dostupná s českými titulky již 22. listopadu a to na platformy PlayStation®3, Xbox 360®, a Windows PC. Watch Dogs bude zároveň s vydáním PlayStation®4 dostupný i na tuto platformu a rovněž pro konzoli WiiU™. Exkluzivním distributorem této hry na všechny platformy (PC, PS3, PS4. Xbox 360, Xbox One a Wii U) v České a Slovenské republice je ConQuest entertainment a. s.

[Celý článek]

PONOŘTE SE DO SVĚTA ŠMOULŮ!

Ubisoft oznamuje, že od 19.července je v prodeji hra Smurfs 2 založená na stejnojmenném filmu od Columbia Pictures’ a Sony Pictures Animation’s. Tato hra je dostupná pro platformy Xbox 360, PlayStation3,Wii a Wii U. Pro Nintendo DS  je hra dostupná ve speciální verzi a to jako interaktivní obrázková knížka s kolekcí mini her. Pro více informací navštivte náš facebook Šmoulové – hra nebo www.smoulove-hra.cz.

 

[Celý článek]

Ubisoft® právě ohlásil spuštění WATCH_DOGS™ WEAREDATA, první webové stránky, které shromažďuje maximální množství dostupných dat na jednom místě

Ubisoft právě oznámil spuštění webové stránky Watch_Dogs WeareData, první experimentální webové stránky, která shromažďuje maximální množství veřejně dostupných dat na jednom místě a ukazuje tak digitální stín 3 velkých měst (Londýna, Paříže a Berlína).

[Celý článek]

Ubisoft ohlásil vývoj nového next - generation titulu Tom Clancy´s The Division

Ubisoft včera na Electronic Entertainment Expo (E3), ohlásil vývoj hry Tom Clancy’s The Division. Toto přelomové online RPG s otevřeným světem pro Xbox One®, the all-in-one games and entertainment system od Microsoftu a PlayStation® 4 computer entertainment system. The Division je plánována na rok 2014. 

[Celý článek]

Ubisoft odhalil lineup her pro stěžejní E3

Ubisoft odhalil lineup titulů, díky kterému považuje letošní výstavu za jednu z nejvýznamnějších Electronic Entertainment Expo (E3) posledních let. V 15:00 PDT ( 24:00 CET) 10. června, zahájí Ubisoft setkání s pozvanými médii v Los Angeles Theatre, na které představí první náhledy lineupu her. Nebudou mezi nimi chybět ani next-generation  hry, inovativní díly populárních sérií i nových titulů.  

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.