Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

8. 8. 2013, Tiskové zprávy, Ubisoft, Wii U
 

Ubisoft® oznámil, že populární herní hrdinové Mario™ a Luigi™ od Nintenda plánují svůj debut v Rayman® Legends, vysoce očekávané hře, kterou připravuje Ubisoft Montpellier. Ve verzi pro herní konzoli Wii U™ od Nintenda si budou hráči moci odemknout pro Raymana kostým Maria a pro Globoxe kostým Luigiho již po 20 minutách hraní. Trailer je k dispozici zde.

Rayman Legends bude dostupný na pultech evropských obchodů od  30. srpna pro Wii U od Nintenda, Microsoft Xbox 360®, PlayStation®3 od Sony, Sony PlayStation®Vita a Microsoft Windows PC. V pokračování Rayman® Origins si naši hrdinové dali sto let dlouhý spánek, který dovolil všem nočním můrám zamořit Glade of Dreams. Jakmile se Rayman vzbudí ze svého tajemného spánku musí se svým kamarádem vydat na nové dobrodružství , aby nastolil pořádek ve vesmíru. Během svého cestování mezi čtyřmi různými světy musí hráči porazit legendární nepřátele, aby zachránili Teenies od těchto zlých ničemů. Rayman Legends přináší rozsáhlou hru, která zahrnuje tradiční raymanovskou plošinovku i nové úrovně založené na rytmu doprovodné hudby. V Rayman Legends se může do hry zapojit až pět hráčů. Proč na sebe nevzít právě roli Murfyho, exkluzivně na Wii U™ GamePadu?

Rayman Legends je vychvalován pro svůj neodolatelný design a inovativní hru fanoušky po celém světě.  Hra si zachovává svůj fantasy vzhled svého předchůdce, Rayman Origins, a zároveň nabízí velké množství nových zábavných herních módů, nové postavy, nová prostředí a nový soundtrack. Cenami ověnčený tým  tvůrců, designérů a skladatelů se vrátil také s pokročilým UbiArt enginem, aby mohl nabídnout víceúrovňové herní elementy, vylepšený systém osvětlení a nové rendrování hry, které posílá předchozí grafiku z Raymana na další úroveň.


Informace od Ubisoftu v českém jazyce můžete sledovat na facebooku
Nejčerstvější informace od ConQuest entertainment můžete sledovat i na Twitteru
Informace o hře Rayman v anglickém jazyce naleznete zde

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.