Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 5. 2013, Android tablety, NextBook, Tiskové zprávy, Výpočetní technika
 

ConQuest entertainment a. s. rozšiřuje nabídku Android tabletů populární značky NextBook na českém trhu o model Premium 8 IPS s jak již název napovídá skvělým displejem. Novinka běží na operačním systému Android 4.1 Jelly Bean. O plynulý běh systému a aplikací se pak stará dvoujádrový procesor a 1 GB operační paměti.

Nový Android tablet je opět postaven na dvoujádrovém procesoru Cortex A9 taktovaném na frekvenci 1,5 GHz. Operační paměť typu DDR3 má velikost 1 GB a přítomný je také grafický akcelerátor se dvěma jádry (Mali). Interní paměť má kapacitu 8 GB. Možné je také vložit do slotu paměťovou kartou microSDHC s maximální kapacitou až 32 GB. Jako operační systém byl zvolen Android 4.1x Jelly Bean.

K připojení k internetu poslouží rychlý bezdrátový Wi-Fi modul b/g/n. Na boku přístroje naleznete, micro USB port, 3,5 jack pro sluchátka, vstup pro nabíjení, čtečku paměťových karet microSDHC a nakonec také HDMI port s podporou rozlišení až 1080P, takže můžete tablet jednoduše připojit k televizoru nebo monitoru.

Hlavní devizou Premium 8 IPS je ovšem samotný 8“ velký displej s rozlišením 1024 x 768 pixelů, který přináší oproti běžným displejům podstatně kvalitnější obraz. Další výhodou nového modelu je pouze 8,9 mm tenký profil a elegantní broušený povrch na zadní straně. Stejně jako všechny předchozí NextBook tablety je i tento dodáván s ochrannou pošetkou. Jako volitelné příslušenství je k dispozici obal, který je kompatibilní s modelem NextBook Trendy 8.

Doporučená cena modelu NextBook Premium 8 IPS je stanovena na 3.990 Kč. E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.