Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

24. 9. 2013, Android tablety, NextBook, Tiskové zprávy, Výpočetní technika
 

ConQuest entertainment a. s. rozšiřuje nabídku Android tabletů populární značky NextBook na českém trhu o dvojici čtyřjádrových modelů Premium 8 a 10 s IPS displejem.  Na obou běží operační systém Android 4.2 Jelly Bean. Interní paměť disponuje kapacitou 8 GB, kterou lze pro data rozšířit paměťovou kartou microSDHC. O připojení k internetu se standardně postará WiFi a k propojení s jinými zařízeními využijete Bluetooth ve verzi 4.0.

Oba nové modely jsou postaveny na čtyřjádrovém procesoru Cortex-A9 (RK3188) taktovaném na frekvenci 1,6 GHz. Liší se v rozlišení displeje. Zatímco osmipalcový 8SE IPS Premium nabízí displej 4:3 a rozlišení 1024 x 768, větší 10SE IPS Premium zobrazuje 1280 x 800 obrazových bodů. Operační paměť typu DDR3 má velikost 1 GB a přítomný je také grafický akcelerátor Mali-400 se čtyřmi jádry. Interní paměť má kapacitu 8 GB. Možné je také vložit do slotu paměťovou kartou microSDHC s maximální kapacitou až 32 GB.

K připojení k internetu poslouží rychlý bezdrátový Wi-Fi modul b/g/n, pro komunikaci s jinými zařízeními Bluetooth 4.0. Na boku přístroje naleznete, micro USB port, 3,5 jack pro sluchátka, vstup pro nabíjení, čtečku karet a nakonec také HDMI port s podporou rozlišení až 1080P, takže můžete tablet jednoduše připojit k televizoru nebo monitoru.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.