Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Ubisoft® přináší Assassin´s Creed IV® Black Flag, Watch Dogs a další top tituly na Xbox One

Po ohlášení Xbox One, nového zábavného systému od Microsoftu, který nabídne mnoho služeb v jednom, odhalil Ubisoft, že dva z jeho nejočekávanějších titulů – Assassin´s Creed IV Black Flag a Watch Dogs – budou na tuto platformu dostupné později v letošním roce. Ubisoft také ohlásil, že next-gen titulů bude celkem minimálně šest, které by měly být vydány během prvního roku života konzole Xbox One. 

[Celý článek]

Halo 4 X360 v prodeji

Master Chief se vrací v nejnovějším pokračování Halo 4. Již v prodeji. Halo 4 se vydává odvážně novým směrem a představuje epickou sci-fi ságu, ve které se Master Chief vrací čelit osudu a starověkému zlu, které ohrožuje osud celého vesmíru. 

[Celý článek]

Fitness Nike Kinect training X360 v prodeji

Fitness Nike Kinect training na X360 již v prodeji! Staň se rychlejším, silnějším a zlepši si fyzičku s Nike + Kinect Training - soukromým trenerém vyvinutým s vrcholovými sportovci a inspirací od Nike spolu s výkonnou a přesnou technologií Kinectu pro Xbox 360 Vám pomůže dosáhnout vysněných cílů k lepší fyzičce.

[Celý článek]

Forza Horizon v prodeji

Forza Horizon na X360 s podporou Kinectu již v prodeji! Forza Horizon spojuje legendární "Forza Motorsport" s realitou slavné atmosféry a svobodou otevřené silnice. Nabízí dokonalý pick-up-and-play open-road a představí bezkonkurenční realismus, rozmanitost a inovaci, které jsou charakteristickými znaky série Forza Motorsports.

[Celý článek]

Fable: The Journey - X360

Jste hrdina a zároveň ovladač. Poháněn Kinectem pro Xbox 360 je Fable: The Journey zcela nový způsob jak prožít hluboký příběh a vychutnat si nádherný svět Albionu. Z nového first-person pohledu si prožijete příběh Gabriela, mladého Dwellera, který přišel o svůj kmen. 

[Celý článek]

Kinect sports ultimate collection - X360

Jedinečný double pack dvou nejprodávanějších her pro pohybový senzor Kinect na Xbox 360, Kinect sports 1 a Kinect sports 2. Změňte svůj obývací pokoj na stadion, bowlingovou dráhu, fotbalové hřiště či atletický ovál světové úrovně.

[Celý článek]

4GB Kinect Disneyland adventures bundle - X360 bundle

Speciální bundle konzole X360 4GB s pohybovým senzorem Kinect a hrou Disneyland Adventures

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.