Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

N
Kód:
UMNP00243
EAN (čárový kód):
4897016418204
Počet ks v balení:
0
Hmotnost:
0.6 kg
Značka:
MinixUživatelský komfort s Windows 10

MINIX NEO W2 je revoluční zařízení s intuitivním designem, které vám dá do dlaně veškerou potřebnou kontrolu. W2 je navržena pro ty, kteří hledají alternativu k tradiční myši a klávesnici. 
Navigacie v systému Windows 10 je jednodušší, než kdy předtím

Tlačítka přístupu k funkcím jedním kliknutím.
Tlačítka rychlého přístupu umožňují rychlé a snadné ovládání a přepínat mezi činnostmi, vytvářet efektivní a plynulé prostředí Windows 10. jedním klikem se dostanete do nastavení, startu nebo souborového prohlížeče.

Pohodlí a přesnost.
NEO W2 poskytuje výjimečný komfort při ovládání a přesnost. Je navržen pro jemné ovládání a plynulý pohyb ovládání.

Dobře umístěná a podsvícená tlačítka
Všechna tlačítka na dálkovém ovladači jsou seskupena podle jejich funkcí, která vám pomohou s jednoduchým navigováním a podsvícení zajistí snadnou dosažitelnost. Celá klávesnice na zadní straně obsahuje všechny klávesy, které uživatelé potřebují pro Windows 10:

Bezdrátová svoboda.
Wireless připojení NEO W2 vám umožní ovládat notebook, stolní počítač nebo domácí kino
do vzdálenosti 10 metrů. Díky pokročilému bezdrátovému připojení 2,4 GHz dálkové ovládání poskytuje rychlé připojení a eliminuje zpoždění a výpadky

​Plug-and-Play 
Jeho konstrukce plug-and-play znamená, že se dálkový ovladač bez problémů připojuje k počítači s Windows 10. Jednoduše připojte USB přijímač a okamžitě můžete začít používat dálkový ovladač.