Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
HRG71251
EAN (čárový kód):
6936685219793
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.04 kg
Objem:
1.57 l

Objevte nový způsob hraní svých oblíbených her na mobilních zařízeních s GameSir Talons 2 - KOF '97 Edition, prstovými návleky na hraní her, které změní váš herní zážitek.

Představujeme GameSir Talons 2 - SNK King Of Fighters 97 Edition - oficiálně schválené králem bojovníků a navržené tak, aby vám nabídly nejhladší možné ovládání dotykové obrazovky. Tyto odolné, vodivé návleky mají prodyšný design, který odolává potu, takže vám udrží prsty v suchu a váš herní výkon na vrcholu, bez ohledu na to, jak dlouho hrajete.

Materiál z uhlíkových vláken je jemně vyšitý a nabízí vynikající pružnost, která dokonale kopíruje tvar vašich prstů, takže se nebudete muset obávat nepohodlí, které by mohlo vzniknout při dlouhodobém používání.

Navíc, GameSir Talons 2 - KOF '97 Edition jsou zdobeny obrázkami slavných postav ze hry King Of Fighters '97, které přidají trochu stylu a osobnosti vašemu hernímu setupu.

S GameSir Talons 2 - KOF '97 Edition budete mít v ruce vše, co potřebujete, abyste mohli hrát své oblíbené hry na mobilních zařízeních na úplně nové úrovni.

  • Oficiálně schválený dizajn pro autentický herní zážitek.
  • Vylepšuje ovládání dotykové obrazovky pro plynulejší a přesnější hru.
  • Odolný a prodyšný design odolává potu a udržuje prsty v suchu.
  • Prstové návleky jsou komfortní a pružné, zajišťují pohodlí i při dlouhém hraní.
  • Zdobené obrázkami slavných postav pro stylový vzhled a osobitý styl.