Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
HRG7111
EAN (čárový kód):
6936685220942
Počet ks v balení:
30
Hmotnost:
0.41 kg
Objem:
1.41 l
Značka:
GameSir

Podporuje platformy: Switch, Android, iOS, PC, Steam
Konektivita: Bluetooth, 2.4 GHz a kabelové připojení
Tlačítka ABXY: Membrána
Tyčinky s Hallovým efektem: Ano
Analogové spouště: Ne, vlasové spouště pro rychlejší odezvu
Rumble Motors: Ano, jeden v každé rukojeti
Tlačítka Zpět: Ano, 2 mapovatelná tlačítka Zpět
Baterie: 1200mAh
Barevné provedení: Neonově modrozelená / Retro bílá
Velikost produktu: 155 * 104 * 61 mm / 6,10 * 4,09 * 2,40 palce
Čistá hmotnost: 217 g / 0,48 lb

Popis produktu:

GameSir Nova nabízí neomezený herní zážitek díky své přizpůsobivosti napříč platformami, což z něj činí dokonalý multiplatformní herní ovladač pro vaše zařízení Switch, PC, iOS a Android. Zažijte pohlcující hraní s personalizovanými páčkami GameSir™ Hall Effect, světelnými efekty a duálními ovladači, které dobývají vaše hry stylově a přesně. Nova pro vás také nabízí dvě barevné varianty: Retro White a Neon Teal.

Klíčové vlastnosti:

  • 1. Páčky GameSir™ Hall Effect proti driftu, navržené pro přesnost a výkon páček proti driftu, dokonce poskytují větší konzistenci a hladkost pro maximalizaci vašeho výkonu díky speciálně optimalizovaným algoritmům.
  • 2. 2 stylové kroužky RGB: Přizpůsobte si herní zážitek pomocí personalizovaných a rozmanitých světelných efektů, které nabízejí spektrum barev a sytosti. Přizpůsobte si vzhled ovladače tak, aby odpovídal herní atmosféře, a ponořte se do jedinečného a vylepšeného herního zážitku.
  • 3. Třírežimová konektivita: Užijte si bezkonkurenční flexibilitu díky třem možnostem připojení – Bluetooth, Wireless Dongle a USB-C. Bez námahy přepínejte mezi zařízeními a užijte si bezproblémový herní zážitek.
  • 4. Kompatibilita s více platformami: GameSir Nova Lite je kompatibilní se zařízeními PC, Steam, Switch, iOS a Android a poskytuje nejplynulejší a nejdokonalejší herní zážitek s menší latencí. Užijte si skutečné hraní napříč platformami s tímto všestranným ovladačem.
  • 5. Duální odlišné motory: Duální pohony v rukojetích pro silné a jemné vibrace. Zažijte skutečnou, přesnou zpětnou vazbu nárazů, výstřelů a jízdy po nerovnostech povrchu.
  • 6. Pohybové ovládání pro pohlcující hraní: Nakloňte, zatřeste nebo otočte ovladač a ponořte se do svých oblíbených her s interaktivním pohybovým ovládáním
  • 7. 2 zadní programovatelná tlačítka: Vylepšete svou hru pomocí 2 zadních makro tlačítek. Přiřaďte je k jednomu tlačítku nebo sadě tlačítek, což vám dokonce umožní snadno provádět složité kombinované pohyby.
  • 8. Hmatová, přesto tlumená tlačítka: Hmatová tlačítka jsou speciálně vyladěna pro rychlé a pohodlné stisknutí tlačítek. Mají mikrospínače s 5 miliony kliknutí, které zkracují dráhu pojezdu na pouhých 0,6 mm, a měkké gumové podložky, které produkují uspokojivé stisky spolu s ostrým