Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
HRG7108
EAN (čárový kód):
6936685221413
Počet ks v balení:
30
Hmotnost:
0.31 kg
Objem:
1.41 l
Značka:
GameSir

Podporované platformy: PC, Steam, Android, iOS, Switch
Konektivita: Bluetooth, bezdrátový dongle, kabelový
Baterie: 600mAh
6osý gyroskop: Ne
Tlačítka ABXY: Membrána
Tyčinky s Hallovým efektem: Ano 
Analogové spouštěče: Ano
Rumble Motors: Ano, jeden motor v každém gripu
Bezdrátový dongle: Ano
Barevné provedení: Vesmírně fialová
Velikost produktu: 155 * 104 * 61 mm 

Popis Produktu:

GameSir Nova Lite je vybaven Hall Effect páčkami, které zajišťují dlouhou životnost ovladače. Rozlučte se s driftováním páček. Díky analogovým triggerům, funkci 20Hz Turbo a 2 motorům v rukojetích se Nova Lite zavazuje uspokojit požadavky hráčů super dostupnou cenou a máte také možnost vybrat si mezi dvěma barevnými kombinacemi: Space Purple nebo Stellar White.

Klíčové prvky:

  • 1. Páčky GameSir™ Hall Effect proti driftu, navržené pro přesnost a výkon páček proti driftu, dokonce poskytují větší konzistenci a hladkost pro maximalizaci vašeho výkonu díky speciálně optimalizovaným algoritmům.
  • 2. Třírežimová konektivita: Užijte si bezkonkurenční flexibilitu díky třem možnostem připojení – Bluetooth, Wireless Dongle a USB-C. Bez námahy přepínejte mezi zařízeními a užijte si bezproblémový herní zážitek.
  • 3. Kompatibilita s více platformami: GameSir Nova Lite je kompatibilní se zařízeními PC, Steam, Switch, iOS a Android a poskytuje nejplynulejší a nejdokonalejší herní zážitek s menší latencí. Užijte si skutečné hraní napříč platformami s tímto všestranným ovladačem.
  • 4. Turbo funkce pro rychlejší odezvu: Nova Lite je vybaven funkcí 20Hz Turbo s přizpůsobitelnými tlačítky, včetně A/B/X/Y/LB/LT/RB/RT. Hráči mohou snadno aktivovat nebo deaktivovat funkci Turbo stisknutím tlačítka M, což poskytuje pohodlný způsob, jak vylepšit hru. Uvolněte prsty a plně se ponořte do herního zážitku.
  • 5. Multifunkční tlačítko M pro pohodlné ovládání: Pomocí multifunkčního tlačítka M můžete plynule upravovat různá nastavení, od intenzity vibrací, rozložení ABXY až po mrtvou zónu páček.