Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

N
Kód:
UAS1102TL
EAN (čárový kód):
4710474831531
Počet ks v balení:
1
Hmotnost:
2.5 kg
Objem:
10.95 l
Značka:
Asustor

Specifikace hardwaru
Model procesoru: Realtek RTD1619B
Architektura procesoru: ARM64 64-bit
Frekvence procesoru: Čtyři jádra 1.7GHz
Paměť: 1GB DDR4
Rozšířitelná paměť: nelze rozšířit
Flash paměti: 8GB eMMC
Šachty pevného disku: 2
Kompatibilní typ disku: 3.5" SATA HDD
Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou: 6
Rozšíření: 1x USB 3.2 Gen 1; 1 x USB 2.0
Síť: 1x Gigabit Ethernet (1G/100M)
Ventilátor: 1x 70mm
Jednotka/adaptér zdroje energie: 65W x1
Vstupní napětí: 100V to 240V AC
Certifikace: FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK, KCC, BIS, CCC
Záruka (v letech): 3 Roky
Spotřeba energie: 11.7W (V provozu) 3.1W (disk Hibernace)
Hluková úroveň: 18.6dB
Teplota za provozu: 0°C~40°C
Vlhkost: 5% to 95% relativní vlhkosti
Rozměry: 165(H) x 102(W) x 218(D) mm
Hmotnost: 1.14 kg
Odkaz na výrobce: Asustor

  • Vybaven čtyřjádrovým procesorem Realtek RTD1619B 1,7 GHz
  • 1 GB DDR4 RAM
  • Užívejte si, stahujte, nahrávejte a streamujte obsah pomocí 4K překódování
  • Podporuje funkci Wake on LAN (WOL)
  • Btrfs/iSCSI Snapshots
  • Instalace bez použití nástrojů

Upgrady CPU a iGPU
Zařízení Drivestor 2 Lite obsahuje procesor s frekvencí 1,7 GHz, který je rychlejší než procesor s frekvencí 1,4 GHz, který se nacházel v první generaci zařízení Drivestor NAS. Modernizovaný procesor obsahuje také vylepšený procesor iGPU, který poskytuje významné vylepšení funkcí překódování a výkonu, díky čemuž je zařízení Drivestor 2 Lite nejlepším zařízením NAS v poměru cena/výkon.

1GB DDR4 RAM
Drivestor 2 Lite zvládá multitasking s lehkostí díky využití 1 GB paměti DDR4, což zajišťuje, že prakticky jakýkoli úkol na ASUSTOR NAS bude proveden hladce.

Začněte snadno používat ASUSTOR
Zbrusu nová navigační stránka vám pomůže ještě více usnadnit ovládání vašeho NAS a dat. Příjemné uživatelské rozhraní podněcuje k seznámení se s četnými funkcemi, které ASUSTOR NAS poskytuje pro zajištění lepšího zabezpečení dat.

Efektivní a výkonný
Překódujte 10bitová média 4K H.265 s hardwarovým dekódováním, které umožňuje neuvěřitelně plynulé přehrávání videa v LooksGood

Sdílejte a sdílejte stejně!
Pomocí sdílených odkazů lze vytvářet hypertextové odkazy, které lze sdílet s dalšími lidmi za účelem nahrávání a stahování souborů na ASUSTOR NAS a z něj. Zatímco sdílené odkazy jsou dodávány s mnoha přizpůsobitelnými možnostmi pro zvýšení pohodlí nebo bezpečnosti, lidé, kteří používají sdílený odkaz, nemusí mít účet, aby nahráli a stáhli soubory na sdíleném odkazu, což je pohodlnější pro spolupráci na projektech nebo organizaci fotografií z cest.

Btrfs pro ARM je tu!
Drivestor 2 Lite je prvním NAS serverem pro ARM od společnosti ASUSTOR, který podporuje Btrfs. Použijte Drivestor 2 Lite k vytváření snímků Btrfs v Centru snímků pro další ochranu dat. Centrum snímků podporuje plánování nebo ruční vytváření snímků, což usnadňuje obnovu souborů po neúmyslných změnách. Snímky lze použít k reakci na hrozby ransomwaru v reálném čase a pomáhají účinně chránit neporušenost dat.

Vícevrstvá ochrana z vnějšku
Chraňte svá data před ztrátou, poškozením a útoky s ASUSTOR NAS. ASUSTOR NAS je lépe chráněn spuštěním ADM založeného na Linuxu, který využívá vestavěný firewall, ClamAV a různé zálohovací nástroje ADM pomáhají chránit data před ransomware lépe než kdy předtím.

Instalace bez nástrojů
Servery řady AS11 mají posuvný kryt umožňující jeho sejmutí dle potřeby. Ližiny pro pevné disky a vnější kryt používají šrouby umožňující jednoduchou instalaci pevných disků bez dalších speciálních nástrojů.

Chráněn před Ransomwarem
ASUSTOR NAS je dodáván s nejnovější verzí ADM, která pomáhá chránit před útoky ransomwaru. Centrum snímků zajišťuje, že je možné efektivně vytvářet snímky pro ochranu a snadnou obnovu ztracených dat ze svazků iSCSI. Dalšími bezpečnostními prvky, které lze v zařízení ASUSTOR NAS nalézt, jsou možnost vytvořit jeden nebo více náhradních účtů správce, brána firewall ADM Defender, která obsahuje blacklisty a whitelisty, možnost změnit výchozí porty, zakázat SSH a Terminál, aby se zabránilo vzdáleným útokům.

DataSync Center
Datasync Center kombinuje více cloudových služeb do jedné aplikace. Centrum Datasync zahrnuje, ale není omezeno pouze na Disk Google, Dropbox, Onedrive a Yandex, a podporuje víceúčelové i více účtů. Ovládejte svá data pomocí okamžitých a plánovaných záloh a pomocí Cloud Backup Center vytvořte hybridní cloud, který udržuje vaše data online a offline a chrání vaše data.

Cloud Backup Center
Cloud Backup Center přináší podporu pro různé obchodní cloudové služby, včetně, ale nejen, Amazon S3, Backblaze B2, Microsoft Azure Blob Storage, Alibaba Cloud, Google Cloud Storage, Box, hicloud S3, Lyve Cloud, SFTP a WebDAV. Ovládejte svá data pomocí okamžitých a plánovaných záloh a pomocí Cloud Backup Center vytvořte hybridní cloud, který udržuje vaše data online a offline a chrání vaše data.

Vytvořte si neomezené multimediální centrum
Podporován je Full HD (1080p) výstup, takže si můžete přehrávat filmy nebo i prohlížet fotky ve vysokém rozlišení. Přes App Central si taktéž můžete nainstalovat UPnP Media Server a OwnTone a streamovat z nich nejen na televizi ale také na mobilní zařízení jako jsou tablety nebo chytré telefony.

Web Center
Web Center má nová vylepšení, které usnadňují nastavení webových stránek na vašem NAS. Rychlou instalací implementací webového serveru, jako jsou Nginx a Apache, můžete vytvářet a rozvíjet své vlastní webové stránky hostované doma nebo v kanceláři a lze vytvořit několik webových portálů ve Web Center, které hostují různé webové stránky, což zvyšuje efektivitu.

Photo Gallery 3 + AiFoto 3
Zcela nové aplikace Fotogalerie 3 a AiFoto 3 byly přepracovány a přinášejí řadu nových funkcí, které usnadňují organizaci fotografií. Mezi nové funkce aplikace Fotogalerie 3 patří mimo jiné vlastní výběr složek, časové osy, inteligentní alba, odstranění duplicit a nové režimy fotografií. Snadné zvětšení fotografií až na dvojnásobek jejich velikosti, přehrávání skladeb v prezentacích, vylepšení výkonu a přizpůsobené odkazy pro sdílení umožňují ještě lepší prohlížení a sdílení fotografií.

Komplexní kamerový systém
ASUSTOR umožňuje podnikům vytvářet vysoce spolehlivý dohledový systém. ASUSTOR NAS poskytuje uživatelsky příjemné rozhraní pro ovládání, 4 kamerové licence zdarma a je kompatibilní s více než 700 různými modely kamer od renomovaných světových značek a nabízí podporu Onvif profilu S a RTSP pro zvýšení flexibility při provozu. ASUSTOR dohledové centrum skutečně poskytuje řešení all-in-one pro profesionální dohled ideální pro moderní podnik.

Dr. ASUSTOR
ASUSTOR poskytuje komplexní řešení ochrany dat před různými hrozbami pomocí Dr. ASUSTOR. Dr. ASUSTOR pomáhá chránit vaše data před různými hrozbami, mimo jiné před útoky ransomwaru.

Mobilní aplikace
Exkluzivní technologie ASUSTOR Cloud Connect umožňuje připojit k NAS odkudkoliv s mobilním zařízením pro přístup a sdílení souborů. ASUSTOR mobilní aplikace poskytujé zamykací kód s cílem chránit soukromí a dat. Můžete také využít připojení HTTPS pro ještě větší bezpečnost.

Z App Central
Využijte neomezený potenciál ASUSTOR NAS. Aplikace, které jsou předinstalovány v každé zařízení ASUSTOR NAS, jsou jen začátek. Pohodlně můžete procházet a stahovat všechny aplikace, které vyhovují vašemu zájmu z centra aplikací. Ať už vaše zájmy leží v oblasti obchodu, webových stránek o stavebnictví nebo dokonce digitální domácí zábavy, App Central má pro vás řešení. S více než 200 unikátními aplikacemi vám centrum aplikací nabízí nekonečnou škálu aplikací, které budete potřebovat k uspokojení svých potřeb digitálního životního stylu. Prozkoumejte neomezený potenciál zařízení ASUSTOR NAS při vytváření personalizovaných zařízení NAS.

Prvotřídní záruka
Všechny výrobky ASUSTOR NAS přicházejí s 3-letou zárukou. Pro ASUSTOR je zákaznická podpora a servis prioritou s cílem poskytnout nejvyšší standard poprodejního servisu a technickou podporu.