Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

16. 1. 2013, Multimediální přehrávače, Tiskové zprávy, Výpočetní technika, Xtreamer
 

ConQuest Entertainment a. s. ve spolupráci se společností Xtreamer uvádí na český trh nový Full HD přehrávač postavený na procesoru Sigma. Vedle toho nabízí celou řadu webových služeb a funkcí jako například dětské menu nebo automatické stahování informací o filmech.

XtreamerTV je moderní FullHD multimediální přehrávač s širokou podporou multimediálních formátů a pokročilých funkcí. Jako jediný ze současné nabídky Xtreameru využívá výkonného procesoru Sigma SMP867X, který je taktován na 700 MHz. Pro plynulé přehrávání mu sekunduje 512 MB DDR2 operační paměti a dále 512 MB NAND Flash paměti. Dovnitř přístroje lze umístit interní 2,5“ SATA pevný disk. Samotný firmware je založen na Androidu s působivou grafickou nadstavbou vyvinutou speciálně pro tento přehrávač.

Stejně jako všechny Xtreamer přehrávače, i XtreamerTV se může pochlubit širokou konektivitou. K dispozici je Erhernet 10/100Mbps, trojice USB 2.0 Host, jeden USB 2.0 Device Port. Volitelně lze dokoupit také Wi-Fi adaptér. K připojení k televizoru pak slouží HDMI 1.3. K dispozici je také Optický audio výstup a AV výstup (Composite/Analog Audio).

Mezi hlavní přednosti XtreameruTV patří skutečně vyvedené uživatelské prostředí
s podporou přehrávání filmů, hudby i obrázků. Zařízení dokáže k nahranému obsahu automaticky stáhnout obal, informace o filmu apod. Stejně tak je možné online sledovat trailery na filmové novinky. Nechybí ani široká podpora internetových služeb jako je Facebook, Twitter, Youtube.com, Dropbox nebo Wikipedia. Majitelé Android tabletů ocení možnost přehrávání obsahu z přehrávače na obrazovce svého zařízení. Ovládat XtreamerTV zvládnou díky zjednodušenému rozhraní také děti.

Doporučená koncová cena XtreameruTV je stanovena na atraktivních 2.990 Kč s DPH. Balení obsahuje krom samotného multimediálního přehrávače, dálkové ovládání, napájecí adaptér, český a anglický manuál.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.