Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

28. 1. 2014, Multimediální přehrávače, Novinky, Výpočetní technika, Xtreamer
 

28.1.2014 – ConQuest entertainment a.s. rozšiřuje nabídku multimediálních zařízení z dílny populárního Xtreameru. Xtreamer Multi-Console je kompletní systém domácí zábavy, který přináší do Vaší televize zábavu, hry, filmy a mnoho dalších funkcí v HD rozlišení až 1080P. Stačí jej zapojit do zásuvky a na jednom místě budete mít celý svět Androida, emulátor a retro hry, vaše oblíbené filmy, hudbu, sport a živé televizní vysílání. A navíc díky technologiím AirPlay a MiraCast můžete ukázat cokoliv, co je na vašem tabletu nebo mobilu, přímo na televizní obrazovce. 
Nadupaný Xtreamer Multi-Console je postavený na čtyřjádrovém procesoru RK3188 s taktem 1,6GHz včetně 2GB RAM a 16GB Flash pamětí . Grafiku obstarává čtyřjádrová Mali400. Pro připojení k internetu slouží rychlá WiFi-N se samostatnou anténou pro silnější signál nebo LAN 10/100. Nechybí Bluetooth adaptér pro spárování s dalšími zařízeními. Na zadní straně nalezneme také optický digitální výstup. Dvojice USB portů a čtečka SD karet je umístěna na boku přístroje. K dispozici je kromě desítek aplikací také přeinstalované multimediální prostředí XBMC, které lze pomocí řady doplňků rozšiřovat o další funkce. Xtreamer přichází s vlastním nezaměnitelným uživatelským prostředím, v kterém se intuitivně pohybujete díky dodávanému ovladači s funkcí air mouse.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.