Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Nový čtyřjádrový Android TV Box MeLE M8

ConQuest entertainment a.s. rozšiřuje nabídku Android zařízení a uvádí na trh čtyřjádrový Android TV box MeLE M8. Design, výkon a unikátní rozhraní potěší zájemce o tzv. smart TV řešení, schopné přehrávat HD video s vysokým datovým tokem. Stačí připojit přes HDMI k televizoru a takřka neomezeně rozšířit jeho možnosti. Ať už se jedná o sledování filmů, poslech hudby, surfování po internetu, trávení času na sociálních sítí nebo hraní her.

[Celý článek]

Marvel Avengers: Battle for Earth právě v prodeji na Wii U

Skrullové přistáli a nastala chvíle aby jste se vtělili do Vašich oblíbených super hrdinů z Marvelu a porazili nepřátelé během tajné invaze. Vypusťte svého vnitřního super hrdinu v Marvel Avengers Battle For Earth!

[Celý článek]

Assassin's Creed Brotherhood + Assassin's Creed Revelations double pack právě v prodeji

Assassin's Creed Brotherhood a Assassin's Creed Revelations nyní ve výhodném balení! Zahrajte si dva díly s Eziem za skvělou cenu.

Balení obsahuje:

  • Assassin's Creed Brotherhood
  • Assassin's Creed Revelations
[Celý článek]

eGreat uvádí nový Full HD síťový multimediální přehrávač R6S Pro

ConQuest Entertainment a. s. ve spolupráci se společností eGreat uvádí na český trh nový Full HD síťový multimediální přehrávač s označením R6S Pro alias R6S Plus. Zakládá se na základním modelu R6S, oproti kterému rovnou disponuje integrovanou Wi-Fi anténu bez zabrání volného USB portu a navíc přináší možnost plného připojení zařízení přes SATA rozhraní.

[Celý článek]

Hry pro novou konzoli Wii U - V prodeji

Wii U konzole je nabízena ve třech různých baleních a line-up her, které s nimi vychází je nejsilnější v historii Nintenda. Nebudou chybět ani takové tituly třetích stran jako je FIFA 13 od Electronic Arts, Call Of Duty®: Black Ops II od Activision nebo ZombiU™ od Ubisoftu, stejně jako tituly od Nintenda jako je Nintendo Land a New Super Mario Bros. U. 

[Celý článek]

Nová herní konzole Wii U - V prodeji

Zcela nová herní konzole Wii U od Nintenda přichází právě dnes na trh. Tato nejnovější domácí herní konzole je ve full HD a díky inovativnímu Wii U GamePad ovladači, nabízí mnohem větší výběr a různorodost vašeho hraní než kdykoliv dříve. 

[Celý článek]

Far Cry 3 - PS3, X360 v prodeji

Tešte se na pořádnou jízdu písek, palmy, vratké stavby s plechovými střechami, domorodci s kalašnikovy a spousta krve. Hlavním hrdinou v pokračování akční série Far Cry 3 je Jason Brody, osamocený bojovník na okraji světa, uvízlí na tajemném tropickém ostrově odříznutém od civilizace. V tomto divokém ráji, kde bezpráví a násilí jsou každodenní realitou, budou hráči sami určovat, kdy, kde a jak se události odehrajou. 

[Celý článek]

Sonic All Stars Racing Transformed - PS3, X360 v prodeji

Sonic a All-Stars už obsazují startovní čáru a opět se chystají závodit o to, který z nich je nejlepší. Závod vede vodou, vzduchem i trávou a díky transformovatelným vozidlům, které se mění v letadla, či lodě, nemůže být nic překážka. Doveď své řidičské schopnosti k dokonalosti, driftuj, použij zbraně ke zpomalení svých nepřátel a vjeď do cíle jako první.

[Celý článek]

 F1 Race Stars - PC, PS3, X360 v prodeji

F1 Race Stars je rychlá a zábavná závodní arkáda pro všechny věkové kategorie a jsou v ní obsaženy všechny týmy, okruhy a vozy Formula 1. Řidiči, včetně Lewise Hamiltona, Fernanda Alonsa a Sebastian Vettela byli transformováni do speciálních charakterů a prohánějí se kolo-na-kolo na okruzích, kde nejrychlejší vyhrává.

[Celý článek]

Halo 4 X360 v prodeji

Master Chief se vrací v nejnovějším pokračování Halo 4. Již v prodeji. Halo 4 se vydává odvážně novým směrem a představuje epickou sci-fi ságu, ve které se Master Chief vrací čelit osudu a starověkému zlu, které ohrožuje osud celého vesmíru. 

[Celý článek]