Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Fitness Nike Kinect training X360 v prodeji

Fitness Nike Kinect training na X360 již v prodeji! Staň se rychlejším, silnějším a zlepši si fyzičku s Nike + Kinect Training - soukromým trenerém vyvinutým s vrcholovými sportovci a inspirací od Nike spolu s výkonnou a přesnou technologií Kinectu pro Xbox 360 Vám pomůže dosáhnout vysněných cílů k lepší fyzičce.

[Celý článek]

Assassin´s Creed III. S ČESKÝMI TITULKY v prodeji

Jeden z největších titulů letošního podzimu a největší projekt v dějincáh Ubisoftu vychází na Playstation 3 a Xbox 360 s českými titulky právě dnes. K dispozici jsou i poslední volné kusy sběratelské edice Join or Die.

[Celý článek]

Just Dance Disney Party na Wii a X360 v prodeji

Nejlepší tancování pro vaše nejmenší Just Dance Disney Party již v prodeji! Poprvé Just Dance a Disney spojuje největší taneční hra pro celou rodinu - Just Dance: Disney Party. Tancujte jako hvězda Disney Channelu na nejžhavější filmové klasiky.

[Celý článek]

Forza Horizon v prodeji

Forza Horizon na X360 s podporou Kinectu již v prodeji! Forza Horizon spojuje legendární "Forza Motorsport" s realitou slavné atmosféry a svobodou otevřené silnice. Nabízí dokonalý pick-up-and-play open-road a představí bezkonkurenční realismus, rozmanitost a inovaci, které jsou charakteristickými znaky série Forza Motorsports.

[Celý článek]

Fable: The Journey - X360

Jste hrdina a zároveň ovladač. Poháněn Kinectem pro Xbox 360 je Fable: The Journey zcela nový způsob jak prožít hluboký příběh a vychutnat si nádherný svět Albionu. Z nového first-person pohledu si prožijete příběh Gabriela, mladého Dwellera, který přišel o svůj kmen. 

[Celý článek]

Battlefield 3: Armored Kill - PC

Tento balíček zaútočí na hráče s plným nasazením bojové techniky. Objeví se zde nové řiditelné tanky, obrněné transportéry, mobilní dělostřelectvo a další technika. Battlefield 3:Armored Kill bude rovněž obsahovat největší mapu v historii série Battlefield a další obrovská bojiště pro totální využití všeho, co má kola, pásy, motory či vrtule.

[Celý článek]

 Beyond Good&Evil+Outland+From Dust pack - X360

Již v prodeji. Jedinečný pack obsahuje 3 hry za neodolatelnou cenu- Beyond Good & Evil / Outland  / From Dust - který prozatím vyšel pouze na XBLA

[Celý článek]

Funky barn - 3DS

Již v prodeji! Rozjeďte svou vlastní 3D farmu! Jste připraveni na produkovat vlnu? Nažeňte své ovečky do stříhacího stroje a vyjdou vesele ven již ostříhané. Jste připrveni sklízet úrodu? Připojte létající Fruit Boy helikoptéru, která létá a sbírá krabice s obilím a ovocem. 

[Celý článek]

Kinect sports ultimate collection - X360

Jedinečný double pack dvou nejprodávanějších her pro pohybový senzor Kinect na Xbox 360, Kinect sports 1 a Kinect sports 2. Změňte svůj obývací pokoj na stadion, bowlingovou dráhu, fotbalové hřiště či atletický ovál světové úrovně.

[Celý článek]

F1 2012 - PC, PS3, X360

Již v prodeji! další jedinečný ročník F1 2012 je navržen tak, aby byl co nejvíce věrohodný pro fanoušky Formule 1 a pohltila každého nadšence tohoto nádherného sportu. Hráči budou cítit vášeň, rychlost a slávu ve světě tohoto kouzlujícího a adrenalinového sportu. 

[Celý článek]