Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

17. 4. 2013, Android tablety, NextBook, Tiskové zprávy, Výpočetní technika
 

ConQuest entertainment a. s. rozšiřuje nabídku Android tabletů populární značky NextBook na českém trhu o řadu Trendy s důrazem na výkon, výbavu a svěží design v 9 milimetrů tenkém těle. Dvě novinky Trendy 7 a Trendy 8 jsou postaveny na operačním systému Android 4.1 Jelly Bean. O plynulý běh systému a aplikací se stará dvoujádrový procesor s 1 GB operační paměti. Uživatelé ocení také příjemný pogumovaný povrch obou novinek.

Nové modely jsou postaveny na dvoujádrovém procesoru Cortex A9 taktovaném na frekvenci 1,5 GHz tentokrát od Amlogic. Operační paměť typu DDR3 má velikost 1GB a přítomný je také grafický akcelerátor se dvěma jádry (Mali). Interní paměť má kapacitu 8 GB. Možné je také vložit do slotu paměťovou kartou microSDHC s maximální kapacitou až 32 GB.

K připojení k internetu poslouží rychlý bezdrátový Wi-Fi modul b/g/n, pro komunikaci s jinými zařízeními Bluetooth 2.1. Na boku přístroje naleznete, micro USB port, 3,5 jack pro sluchátka, vstup pro nabíjení, čtečku karet a nakonec také HDMI port s podporou rozlišení až 1080P, takže můžete tablet jednoduše připojit k televizoru nebo monitoru.

Trendy 7 i Trendy 8 jsou vybaveny nejen webkamerou ale také kamerou pro příležitostné snímky. Zadní část přístrojů je příjemně pogumovaná, takže se dobře drží a působí proti plastovým zařízením lepším dojmem. Před poškrábáním navíc mohou uživatelé chránit tablet umístěným do textilové pošetky, která je součástí balení.

Doporučená cena modelu NextBook Trendy 7 činí 2.990, u většího Trendy 8 pak 3.490 Kč. V balení nalezne zákazník krom samotného Android tabletu a ochranné pošetky, nabíjecí adaptér, micro USB kabel pro připojení k PC, uživatelský manuál v českém a anglickém jazyce.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.