Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

21. 1. 2013, Android tablety, NextBook, Tiskové zprávy, Výpočetní technika
 

ConQuest Entertainment a. s. ve spolupráci se společností Yifang Digital rozšiřuje nabídku Android tabletů značky NextBook na českém trhu o desetipalcový model NextBook Premium 10SE. Stejně jako menší modely nabízí dvoujádrový procesor, tentokráte v kombinaci s velkým displejem.

Tablet NextBook Premium 10SE rozšiřuje stávající nabídku a je alternativou pro ty, kterým je 7“ nebo 8“ displej malý. Jako operační systém je opět nainstalovaný Android 4 ICS s českou lokalizací, takže tablet samozřejmě podporuje originální Google Play (dříve Android Market). Uživatel si tak velice jednoduše může nainstalovat nepřeberné množství placených i neplacených aplikací, od čehož se pak odvíjí i široká podpora multimediálních formátů.

Dostatečný výkon tabletu zajišťuje dvoujádrový procesor Amlogic taktovaný na 1,5 GHz kterému sekunduje 1 GB rychlé operační paměti DDR3. O grafické výpočty se pak stará akcelerátor Mali TM-400. Pro aplikace a uživatelská data je k dispozici 8 GB paměti, kterou můžete jednoduše rozšířit micro SDHC paměťovou kartou o kapacitě až 32 GB.

Konektivitu u obou výše uvedených modelů představuje micro USB port, mini HDMI a pro klasická sluchátka je připraven 3,5 jack.  K internetu se uživatel může připojit pomocí Wi-Fi. Dobré je také zmínit, že oba uváděné modely jsou vybaveny integrovaným Bluetooth modulem, G-senzorem a webkamerou.

Kromě 10“ modelu zůstávají na českém trhu také menší modely NextBook Premium 7SE a  NextBook Premium 8SE v podstatě se shodnou hardwarovou výbavou za doporučenou koncovou cenu s DPH 2.790 Kč, respektive 3.490 Kč.

Doporučená koncová cena Android tabletu NextBook Premium 10SE je stanovena na atraktivních 4.990 Kč s DPH. Balení obsahuje krom samotného zařízení, nabíjecí adaptér a USB kabel pro propojení s počítače.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.