Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

17. 9. 2013, eGreat, Multimediální přehrávače, Tiskové zprávy, Výpočetní technika
 

ConQuest entertainment a.s. rozšiřuje nabídku Android zařízení a uvádí dva nové modely – Android TV box eGreat U8 Quad Core  a Android TV Stick eGreat H9 Quad Core. Oba je možné jednoduše připojit přes HDMI k televizoru a takřka neomezeně rozšířit jeho možnosti. Ať už se jedná o sledování filmů, poslech hudby, surfování po internetu, trávení času na sociálních sítí nebo hraní her.

Obě zařízení jsou shodně postavena na čtyřjádrovém procesoru ARM Cortex-A9 pracující na frekvenci 1,6 GHz. Grafiku obstarává čtyřjádrový Mali400. Pro plynulý běh operačního systému Google Android 4.2 Jelly Bean jsou k dispozici 2 GB operační paměti. K připojení k internetu slouží rychlá WiFi (model U8 má i LAN 10/100) a přes dvojici USB portů může uživatel zase jednoduše připojit externí úložná zařízení, jako jsou flash disk nebo externí pevný disk. Kapacitu zařízení pak lze rozšířit vložením paměťové karty typu microSD(HC). K dispozici pro oba modely je také multimediální prostředí XBMC, které možnosti obou zařízení dále rozšíří.

Zatímco k eGreatu U8 je dodáváno dálkové ovládání, k H9 si je třeba nějaké dokoupit jako například Air mouse iPazzPort KP-810-16AE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.