Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

11. 6. 2013, eGreat, Multimediální přehrávače, Tiskové zprávy, Výpočetní technika
 

ConQuest entertainment a.s. uvádí na český trh dva nové produkty od eGreatu – Android TV box eGreat U1 a Android TV Stick eGreat H6. Oba je možné jednoduše připojit přes HDMI k televizoru a takřka neomezeně rozšířit jeho možnosti. Ať už se jedná o sledování filmů, poslech hudby, surfování po internetu, trávení času na sociálních sítí nebo hraní her.  Samotné aplikace si je přitom možné stahovat přímo z originálního Google Play, který je součástí operačního systému Android 4.1 Jelly Bean.

Obě zařízení jsou shodně postavena na dvoujádrovém procesoru ARM Cortex-A9 pracující na frekvenci 1,6 GHz, kterému sekunduje čtveřice grafických jader a 1 GB operační paměti. K připojení k internetu slouží WiFi a přes dvojici USB portů může uživatel zase jednoduše připojit externí úložná zařízení, jako jsou flash disk nebo externí pevný disk. Kapacitu zařízení pak lze rozšířit vložením paměťové karty typu microSD(HC). eGreat U1 má navíc kompozitní AV, slave USB kabel sloužící k propojení s počítačem a LAN pro připojení k internetu.

Zatímco k eGreatu U1 je dodáváno dálkové ovládání, k H6 si je třeba nějaké dokoupit. Může se jednat prakticky o jakoukoliv bezdrátovou klávesnici, či myš anebo Air mouse iPazzPort KP-810-16A, která právě míří do naší nabídky.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.