Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

XONE/XSX Madden NFL 24

D
Kód:
EAX44532
EAN (čárový kód):
5030941125260
Počet ks v balení:
30
Hmotnost:
0.08 kg
Objem:
0.34 l
Značka:
Electronic Arts

Zboží nelze zakoupit.

Popis produktu

Madden NFL 24 Standard Edition

Technologie Sapien přináší skok kupředu v realističnosti hráčů NFL díky větší definici těla a variabilitě postavy sportovců, což vede k realistickému pohybu hráčů. Díky chytřejší umělé inteligenci navíc máte větší důvěru v to, že vaši spoluhráči řízení hrou odehrají akci tak, jak jste zamýšleli, a řada dalších vylepšení systému FieldSENSE™ zaručuje větší kontrolu a realističnost na hřišti.

PŘEDOBJEDNÁVKOVÉ BONUSY

Předobjednejte si Standard Edition a získejte:

 • Dvojí nárok**
 • Elitní hráčský předmět Joshe Allena
 • Výběr dvou strategických předmětů (jeden útok a jeden obrana)
 • Vybavení NFL Marble Bills

NOVÉ MECHANIKY HRATELNOSTI POUZE PRO PlayStation®5

Technologie SAPIEN

Skok v oblasti technologie postav přináší nové anatomicky přesné kostry fotbalistů NFL, které zaručují pohotovější a realističtější pohyb.

FieldSENSE™: VĚTŠÍ KONTROLA A REALISMUS

Nejnovější verze FieldSENSE™ zaručuje vylepšené základy hratelnosti, které se pozitivně odráží na ovladatelnosti a realističnosti všech způsobů hraní.

 • Vylepšení UI

Chytřejší umělá inteligence umožňuje plynulejší a realističtější akce hráčů a jejich reakce na vaše strategie, takže máte větší důvěru v to, že vaši spoluhráči řízení hrou odehrají akci tak, jak jste zamýšleli. 

 • Povědomí QB
 • Hledání cesty hráče s míčem
 • Cílené blokování volných prostorů
 • Povědomí DB

 

 • Přihrávky podle úrovně dovedností 2.0

Skočte s nataženou rukou po vítězném míči s vylepšenou umělou inteligencí chytání, hoďte míč s chirurgickou přesností s využitím nových animací a předvídejte autentičtější reakce obránců díky vylepšenému chování DB, to vše v rámci přihrávek dle úrovně obtížností 2.0. 

 • Mechanika Hit Everything 2.0

Hodnocení a situační povědomí vašich spoluhráčů mají teď větší vliv, takže budete mít jistotu, že hráči dokážou přidat nějaký ten yard navíc při soubojích vstoje a efektivněji atakovat míč.

POPISY REŽIMŮ

Návrat superhvězdy

Superstar: The League

VAŠE SLÁVA. VÁŠ PŘÍBĚH.

Dosáhněte během kariéry v NFL velkých úspěchů díky systému FieldSENSE™ a vylepšenému ovládání. Zvolte si pozici a typ postavy a přizpůsobte si svou superhvězdu tak, abyste splněním vytyčených cílů například na NFL Combine dosáhli kýženého pořadí na draftu, postupte na OVR 99 a vybudujte svůj odkaz zásluhou zbrusu nových miniher, živých hodnocení hráčů na různých pozicích a přizpůsobitelných postav po celý rok.

Superstar: Showdown

UKAŽTE JIM, JAK SE TO HRAJE

Předveďte se a vynikněte v tomto zcela novém prostředí. Pokračujte ve vývoji své postavy a hrajte s přáteli nebo proti nim v zápasech 3 na 3. Nahlašujte své akce za běhu jako dominantní superhvězda, získávejte hodnocení hráčů v reálném čase, a to vše ve velkém stylu s nejúžasnějším sportovním vybavením ve hře.

Hraní napříč platformami

HRAJTE S PŘÁTELI

Spojte se s hráči na platformě Xbox Series X|S a ukažte jim, jak válíte na hřištích v soutěžních režimech jako Online H2H a další.†

Franchise

BUDUJTE SVŮJ ODKAZ

Vypracujte se na favorita Super Bowlu. Zahrajte si nové minihry, vyzkoušejte nácviky na tréninkovém kempu a posuňte svůj tým kupředu. Využijte zjednodušenou funkci přemístění týmu s novými městy a dresy a vytvořte vlastní příběh své organizace. Budujte svou budoucnost s pomocí funkce Free Agency 2.0, restrukturalizujte smlouvy a čiňte protinabídky na klíčové tvůrce hry. Získejte a udržte si superhvězdy pomocí 50 nových unikátních generátorů draftu, nového vybalancování obchodování, šesti obchodních slotů a nových třetích talentových stromů pro trenéry. Využitím nových nástrojů komisaře soutěže si přizpůsobte hraní v on-line i off-line propojených ligách.

Madden Ultimate Team

TVORBA TÝMU NOVÉ ÚROVNĚ

Díky novým sezónám obsahu v průběhu celého roku můžete rychleji rozvíjet a vylepšovat svou vysněnou soupisku hvězd NFL a legend Síně slávy. Mějte vždy o co hrát zásluhou výzev ve Field Passu, které odemykají odměny do Madden Ultimate Teamu™ a pomáhají vám sestavit co nejsilnější tým.

Tato hra obsahuje volitelné nákupy virtuální měny ve hře, kterou lze použít k získání virtuálních herních předmětů, včetně namátkového výběru virtuálních herních předmětů.

*Platí podmínky a omezení. Podrobnosti naleznete na https://www.ea.com/games/madden/madden-nfl-24/disclaimers.

**Podléhá podmínkám. Podrobnosti naleznete na https://www.ea.com/games/madden-nfl/madden-nfl-24/dual-entitlement.

†Podléhá podmínkám. Podrobnosti naleznete na https://www.ea.com/games/madden-nfl/madden-nfl-24/cross-play.