Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

D
Kód:
MSOH00089
EAN (čárový kód):
889842306675
Počet ks v balení:
2
Hmotnost:
4.5 kg
Objem:
10 l
Značka:
Microsoft

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Výrobce Microsoft

Obsah balení

  • konzole Xbox One S, 1 TB, bílá
  • hra Minecraft s herním rozšířením Minecraft Explorers Pack
  • hra Minecraft: Story Mode
  • 1x Xbox One S bezdrátový ovladač, bílý
  • napájecí kabel, HDMI kabel
  • 14 denní zkušební Zlaté členství Xbox Live
  • 1měsíční přístup ke službě Xbox Game Pass

Minecraft

Minecraft je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě vyvíjená firmou Mojang. Je to tzv. sandboxová hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce. Až se ráno probudíte v divočině, jednoduše se o sebe musíte postarat stejně, jako se o sebe postaral kdysi Robinson Crusoe. Se západem slunce vycházejí příšery a do večera není mnoho času. Kde si uděláte skrýš? Jaká ta skrýš bude? Každým svým rozhodnutím budete psát svůj jedinečný příběh.

Xbox One S

Herní systém vše v jednom, který k vám domů přináší dokonalou zábavu. Konzole Xbox One S plně podporuje 4K UHD videa a HDR kvalitu. Je o 40% menší než její předchůdce, ale navíc se pyšní integrovaným napájecím zdrojem a úložištěm o kapacitě 1 TB. V balení s herní konzolí navíc najdete vylepšený bezdrátový herní ovladač v bílé barvě, hru Minecraft s herním doplňkem Minecraft Explorers Pack, hru Minecraft: Story Mode, napájecí kabel a HDMI kabel a navíc 14 denní zkušební Zlaté členství v Xbox Live a měsíční zkušební členství Xbox Game Pass.

 


Speciální přání


captcha image

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.