Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

D
Kód:
EAX320622
EAN (čárový kód):
5030934124256
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.08 kg
Objem:
0.38 l
Značka:
Electronic Arts

Zboží nelze zakoupit.

SPECIFIKACE PRODUKTU

Vydavatel:                             Electronic Arts Inc.

Výv. studio:                           EA Vancouver a EA Romania

Datum vydání:                     30. září 2022

Věkové hodnocení:                         prozatím nehodnoceno

Počet on-line hráčů:           1–22

Počet off-line hráčů:           1–4

Web:                                      http://ea.com/cs-cz/games/fifa/fifa-23/

Facebook:                             http://facebook.com/easportsfifa

Twitter:                                  http://twitter.com/easportsfifa

Instagram:                            http://instagram.com/easportsfifa/

Popis produktu

EA SPORTS™ FIFA 23 přináší do nejpopulárnější hry světa ještě více akce a fotbalového realismu. Vylepšená technologie HyperMotion2 s dvojnásobným počtem nasnímaných pohybů ze skutečného světa pomáhá v každém zápase vytvořit opravdovější fotbalové animace než kdy předtím. Vyzkoušejte největší fotbalové turnaje v čele s mužským i ženským šampionátem FIFA World Cup™, který se objeví ve FIFA 23 v průběhu sezóny. Zahrajte si vůbec poprvé – s podporou dedikovaných animací technologie HyperMotion2 – za ženské kluby a využijte možnost hraní napříč platformami, které usnadní měření sil s přáteli. Užijte si nový způsob hraní a budování vysněného mužstva v režimu FIFA Ultimate Team™ prostřednictvím Momentů FUT a přepracovaného systému souhry nebo prožijte své fotbalové sny v módu Kariéra, kde definujete svou hráčskou osobnost a povedete tým v kůži nejslavnějších trenérských velikánů. V režimech VOLTA FOOTBALL a Profi kluby předveďte na hřištích svou osobnost s novou úrovní vlastních úprav a vyzkoušejte vylepšený herní systém v ulicích i na stadionech. Zahrajte si nejpopulárnější hru světa s více než 19 000 hráči a 700+ týmy na 100+ stadionech v rámci více než 30 ligových soutěží – včetně Premier League, nové Barclays FA Women’s Super League a France D1 Arkema s bezkonkurenční autenticitou ve FIFA 23.

FIFA WOMEN’S WORLD CUP™

Zakuste vrchol ženského mezinárodního fotbalu v EA SPORTS™ FIFA 23 zásluhou šampionátu FIFA Women’s World Cup Australia and New Zealand 2023™.

FIFA Women’s World Cup Australia and New Zealand 2023™

Zahrajte si o nejvytouženější trofej v ženském fotbale. Koncem června 2023 zamíří do FIFA 23 ve formě bezplatné aktualizace* turnaj FIFA Women's World Cup Australia a Nový Zéland 2023™.

Reprezentujte svou zemi a prožijte šampionát FIFA Women's World Cup™ od EA SPORTS™ jako nikdy předtím. Těšte se na všech 32 kvalifikovaných reprezentací, speciální výzdobu stadionů, filmové záběry, audiovizuální zápasové prvky, speciální komentář a samozřejmě autentickou trofej, kterou můžete na konci zvednout nad hlavu.

Prezentace

FIFA 23 vás přenese na trávníky v Austrálii a na Novém Zélandu. Vychutnejte si FIFA Women's World Cup™ s autentickými detaily šampionátu od zápasového míče a výzdob arén po trofej a stadion, kde se odehraje finále FIFA Women's World Cup™.

Herní režimy

Zahrajte si FIFA Women's World Cup™ ve FIFA 23 různými způsoby. Vyběhněte na trávník a veďte svou zemi jako fotbalová hvězda, či úplně neznámá, vytvořená hráčka. Nebo odehrajte šampionát v režimech Turnaj či Výkop pro jednoho hráče.

Veďte svou zemi

Staňte se hvězdou FIFA Women's World Cup 2023™ díky zcela novému hernímu režimu, který vám umožní obout kopačky jedné konkrétní hráčky, jež dovede svou zemi ke slávě. Vyberte si mezi skutečnou fotbalistkou, která chce na turnaji zazářit, nebo si vytvořte vlastní hráčku z vybraného reprezentačního celku a zapište se s ní do historie FIFA Women’s World Cup™. Během turnaje, v němž se pokusíte dovést svou zemi až k trofeji, budete mít možnost ovládat pouze tuto hráčku, nebo celý národní tým.   

Turnajový režim

Zahrajte si autentický FIFA Women's World Cup™ v turnajovém režimu pro jednoho hráče, v němž budete moct napsat novou kapitolu fotbalových dějin své země (nebo ji přepsat). Vyberte si jednu z 32 kvalifikovaných zemí a probojujte se ze skutečných skupin přes vyřazovací boje až k vytoužené trofeji z FIFA Women’s World Cup™.  

Výkop

Vyzkoušejte si FIFA Women's World Cup™ v zápase proti přátelům lokálně nebo proti UI. Vyberte si utkání ze skupinové či vyřazovací fáze a dvě z 32 kvalifikovaných reprezentací.

*Vyžaduje hru FIFA 23 (prodává se samostatně), všechny herní aktualizace, připojení k internetu a účet EA.

HLAVNÍ TAHÁKY HRY FIFA 23

Technologie HyperMotion2 - Zásluhou dvojnásobného počtu nasnímaných zápasových dat přináší vylepšená technologie HyperMotion do FIFA 23 přes 6000 autentických animací vytvořených z milionů snímků z pokročilého nasnímání zápasu.

FIFA World Cup - Okuste vrchol mezinárodního fotbalu s šampionáty FIFA World Cup Quatar 2022™ a FIFA Women’s World Cup Australia and New Zealand 2023™. Další informace přineseme s blížícími se začátky turnajů.

Ženský fotbal - Zahrajte si vůbec poprvé v historii série EA SPORTS FIFA za ženské kluby. Při vydání FIFA 23 budou k dispozici Barclays FA Women’s Super League a Division 1 Arkema. Specializované nasnímání zápasu technologií HyperMotion2, určené výhradně pro ženský fotbal, zaručuje autentický pohyb hráček ve FIFA 23.

Herní systém - Nová mechanika střelby s aspektem rizika/odměny, přepracované volné kopy, penalty a rohy a realističtější fyzika se pozitivně odrazí ve fotbalové rozmanitosti.

Zážitek z hracího dne - Užijte si ve FIFA 23 vylepšený zápasový zážitek – od opakovaných záběrů v rozšířené realitě přes hyperrealistické povrchy trávníků až po vylepšenou atmosféru na stadionech.

Tréninkové centrum - Nový systém koučování pomůže nováčkům a méně zkušeným hráčům s představením základů hratelnosti. Zlepšete svou hru prostřednictvím série výzev a kapitol.

Hraní napříč platformami - Zahrajte si 1 na 1 v režimech FIFA Ultimate Team™, On-line sezóny, Přátelské zápasy on-line a další proti přátelům na různých platformách zásluhou novinky ve FIFA 23 v podobě hraní napříč platformami.

FIFA 23 Ultimate Team™ - Momenty FUT a přepracovaný systém souhry přinášejí nový způsob hraní a budování vašeho vysněného týmu. Do nejoblíbenějšího režimu série dorazí také nové IKONY a předměty z edice Hrdinové FUT.

Režim Kariéra - V dosud nejautentičtějším režimu Kariéra v historii série FIFA definujte svou hráčskou osobnost, veďte tým v kůži nejslavnějších trenérských velikánů a užijte si nový způsob hraní s novinkou Hratelné nejlepší momenty.

Profi kluby - Předveďte na hřištích svou osobnost s novou úrovní vlastních úprav, přepracovanými zápasy „drop-in“, novými vylepšeními a dalšími lákadly.

VOLTA FOOTBALL - Spojte síly s přáteli nebo komunitou VOLTA FOOTBALL a vyjádřete svůj styl v nových a vylepšených VOLTA Arcades s bohatší nabídkou přizpůsobení vlastní postavy.

Autenticita - Zahrajte si nejpopulárnější sport světa ve FIFA 23 s více než 19 000 hráči a 700+ týmy na 100 stadionech v rámci více než 30 ligových soutěží.

HERNÍ SYSTÉM

TECHNOLOGIE HYPERMOTION2

Díky vylepšením revoluční technologie HyperMotion pro sérii EA SPORTS FIFA se FIFA 23 může pochlubit více než 6000 autentickými fotbalovými animacemi, které zaručují realismus při každém kroku na hřišti ve FIFA 23:

 • Pokročilé nasnímání zápasu 11 na 11: Obleky Xsens umožňují nahrávat miliony datových bodů od profesionálních fotbalistů hrajících skutečné zápasy 11 na 11 ve vysoké intenzitě. FIFA 23 využívá data z pokročilého nasnímání zápasu 11 na 11 ze dvou nových zápasových relací s profesionálními týmy – včetně premiérového nasnímání ženského zápasu v historii FIFA – a data z pěti tréninkových cvičení. Výsledkem jsou nejrealističtější animace v jakémkoli titulu ze série EA SPORTS FIFA.
 • Strojové učení: Pokroky v našem špičkovém a patentovaném algoritmu strojového učení přináší fotbalový realismus do většího počtu situací ve FIFA 23. Na základě kumulativních 9,2 milionu snímků z pokročilého nasnímaní zápasu algoritmus vytváří v reálném čase nové animace, které zaručují přirozenější a realističtější fotbalový pohyb při nejrůznějších interakcích na hřištích ve FIFA 23.

Výsledkem je, že FIFA 23 se ještě víc přiblíží profesionálním zápasům mužských a ženských týmů na stadionech po celém světě. Technologie HyperMotion2 odemyká zcela nové prvky zaručující bezkonkurenční kvalitu animací s míčem i bez něj:

 • Autentický pohyb celého týmu: Pohybová data hráčů a hráček pořízená z dalších dvou zápasů 11 na 11 s využitím obleků Xsens přímo na hřišti vedou k ještě přirozenějším animacím ve FIFA 23. Data pořízená ze snímání zápasu mužských i ženských týmů jsou podkladem pro více než 6000 animací s podporou technologie HyperMotion, díky nimž se hráči a hráčky pohybují a hrají pohotověji a realističtěji než kdy předtím.
 • Vylepšení ženského fotbalu: Specializované pokročilé nasnímání zápasu 11 na 11 o vysoké intenzitě v kombinaci s technologií strojového učení dodá ženskému fotbalu ve FIFA 23 na autenticitě zásluhou realistických animací vycházejících z pohybu skutečných fotbalistek.
 • Technický driblink: Zcela nový systém driblinku umožňuje útočníkům inteligentněji vypočítat cestu k míči. Animační přechody mezi jednotlivými driblinkovými doteky jsou založeny na strojovém učení a přinášejí vizuální efekty nové generace a rozmanitost při hře s míčem u nohy. Ať už překonáváte obránce v rychlosti, nebo máte míč přilepený u nohy, abyste se mohli rychle odvrátit od soupeře, díky mimořádně citlivému driblinku se nejlepší hráči na světě pohybují plynuleji než kdykoli předtím.
 • Stínování a strojové učení: Technologie strojového učení zpracovává informace ze skutečných defenzivních situací a pohybu z pokročilého nasnímání zápasu 11 na 11 a využívá je k přepracování systému stínování ve FIFA 23. Výsledkem jsou přirozenější animace obránců čelící přibíhajícím útočníkům.
 • AkceleRACE: Nové mechaniky zrychlení přinášejí novou úroveň osobnosti, s jakou hráči dosáhnou své maximální rychlosti ve FIFA 23. Fotbalisté se teď dostanou na svou maximální rychlost různě rychle, což podpoří jejich rozmanitější pohyb a hratelnost ve FIFA 23 – od výbušného zrychlení z místa po kontrolovanější či delší změny v rychlosti.
 • Plynulá střelba: Nové animace s podporou technologie HyperMotion2 umožňují přirozenější přechod mezi kontrolou míče a střelbou. Díky kombinaci přesnosti a plynulosti zaručují delší animace o vysoké kvalitě jeden plynulý pohyb, jak hráči zpracovávají míč, otáčí se a střílí na branku.
 • Kinetický brankář vs. hlavičkové souboje: Vývoj technologie interakce dvou hráčů synchronizuje animace fotbalistů v situacích, kdy brankáři vyskakují na centry proti útočícím soupeřům. Zaručeny jsou tak čistší výsledky, když brankáři sbírají míče ze vzduchu.

DALŠÍ PRVKY HRATELNOSTI

Užijte si ve FIFA 23 realističtější fotbalový zážitek zásluhou novinek v hratelnosti jako střelba s aspektem rizika/odměny, přepracované mechaniky volných kopů, penalt a rohů a větší fotbalová rozmanitost:

 • Razantní střely: Nová mechanika střelby s důrazem na dovednosti hráčů a aspektem rizika/odměny přináší do hry nejtvrdší a nejpůsobivější střely. Vytvořte si prostor mimo dosah obránců, vyberte si místo a aktivací razantní střely vyšlete na soupeřovu branku tvrdou ránu – a možná z toho bude úžasný gól.
 • Přepracované standardní situace: Přepracování standardních situací vám zaručí větší kontrolu nad volnými kopy, penaltami a rohy. Můžete si vybrat místo kontaktu s míčem, což ovlivní jeho směr, trajektorii, zakroucení a další vlastnosti. Plus úprava pozic kamery při rohových kopech lépe odráží napětí při zahrávání této standardní situace.
 • Fyzika na hřišti: Vylepšená fyzika ve FIFA 23 přináší řadu přirozenějších a realističtějších interakcí na hřišti:
  • Pokročilá fyzika nárazů: Díky pokročilé fyzice nárazů ve FIFA 23 individuální končetiny hráčů přirozeněji ovlivňují výsledek situací, kdy obránci blokují míč. Odrazy a bloky od paží, nohou, rukou a dokonce i prstů obránců a brankářů přinesou teď realističtější výsledky, které budou určeny nárazem míče do těchto částí těl. Ty absorbují sílu střely, ovlivní dráhu míče a vytvoří vizuálně autentičtější odrazy na základě rychlosti a síly každého jednotlivého střeleckého pokusu.
  • Fyzika interakcí se sítí: Nová fyzika brankových sítí reaguje na pohyb hráčů a jejich jednotlivé končetiny a vytváří přirozenější interakce, pokud hráč naběhne, sklouzne se nebo spadne do branky.
  • Povědomí hráčů: Nový systém předpovídání kolizí zlepšuje povědomí hráčů na hřišti, takže se fotbalisté budou inteligentně pohybovat, aby se vyhnuli obranným zákrokům a kolizím.
 • Fotbalová rozmanitost: Nové animace a mechaniky přinášejí do FIFA 23 přirozenější fotbalovou rozmanitost a přibližují hru skutečnému světu.
  • Střelba: Vyzkoušejte různé trajektorie střel včetně přízemních, padajících, skákajících a rybiček.
  • Bránění: Důrazné skluzy s odkopem míče, fyzické zákroky a dokonce obranné zákroky patičkou vám poskytují další způsoby, jak ochránit svou branku před soupeřovými útočníky.
  • Přihrávky: Nové typy přihrávek rozšiřují vaši paletu možností, jak najít spoluhráče. Přihrávejte vnějším nártem, efektně patičkou, z voleje a s využitím nových animací odkopů míče.
  • Taktické povědomí hráčů řízených hrou: Díky taktickým vylepšením budou soupeři řízení hrou lépe reagovat na situaci na hřišti a brát v potaz faktory jako skóre, čas zápasu nebo dostupnost hráčů na lavičce. To vše zohlední při změnách rozestavení a herního stylu v probíhajícím utkání.

VYLEPŠENÝ ZÁŽITEK Z HRACÍHO DNE

Vychutnejte si napětí zápasového dne s novinkami, které posouvají atmosféru a kvalitu audiovizuálního zpracování utkání ve FIFA 23 na novou úroveň.

 • Záznamy v RR s HyperMotion2: Opakované záznamy a průhledové okno v rozšířené realitě s podporou technologie HyperMotion2 vám přinesou více informací během opakovaček střel a volných kopů. Můžete se tak těšit na novou úroveň detailů, včetně očekávaných gólů, síly střely, vzdálenosti od branky a dalších statistik.
 • Předzápasové přípravy: Scény na stadionu i mimo něj sálající energií v kombinaci s novými zvuky zvyšují očekávání před nejdůležitějšími zápasy a umocňují atmosféru a dramatičnost soubojů o titul, „šestibodových“ zápasů, pohárových finále a dalších utkání.
 • Hyperrealistické hřiště: Díky obrovskému skoku ve vizuální kvalitě vypadá hřiště ve FIFA 23 lépe než kdy předtím. Hřiště se opotřebovává, jak hráči skluzy zastavují soupeře nebo slaví góly. Větší hloubka a detaily vytvářejí realističtější zápasový zážitek.

TRÉNINKOVÉ CENTRUM

Nový systém koučování pomůže nováčkům a méně zkušeným hráčům s představením základů hratelnosti. Zlepšete svou hru prostřednictvím série kapitol.

Vyberte si za trenéra jednu z hvězd z obalu hry FIFA 23 – Sam Kerrovou, nebo Kyliana Mbappého. Poté zapracujte na svém fotbalovém umu v rámci doporučených dovednostních her a nechte si od něj/ní poradit na základě svých výkonů a podrobných vysvětlení jednotlivých dovedností, které vám pomohou pozvednout hru na novou úroveň.

FIFA WORLD CUP™

Zakuste vrchol mužského i ženského mezinárodního fotbalu ve FIFA 23 s šampionáty FIFA World Cup Qatar 2022™ a FIFA Women’s World Cup Australia & New Zealand 2023™*.

* Další informace o FIFA Women’s World Cup Australia & New Zealand 2023™ přineseme s blížícím se startem šampionátu.

FIFA World Cup Qatar 2022™

Vychutnejte si dramatické okamžiky největšího fotbalového turnaje světa v podobě mužského šampionátu FIFA World Cup™, který se objeví ve FIFA 23 v listopadu 2022 v rámci bezplatné aktualizace*.

Těšte se na ultimátní spojení s turnajem v rámci celé FIFA 23 zásluhou hodnověrné prezentace FIFA World Cup™, filmových sekvencí a všech 32 kvalifikovaných zemí v autentických, on-line, vlastních i živých turnajových režimech, stejně jako na speciální obsah v režimu FIFA 23 Ultimate Team™.

Prezentace

FIFA 23 nabídne pohlcující zážitek z FIFA World Cup™ díky autentickému aranžmá na stadionech, zápasovému míči, dalším naskenovaným hráčům, ikonické trofeji a dvojici stadionů včetně arény pro finálový zápas. Navíc vás čeká speciální komentář pro FIFA World Cup™ spolu s vizuálními prvky a filmovými sekvencemi, které vás ještě více vtáhnou do atmosféry největšího fotbalového turnaje světa.

 

HERNÍ REŽIMY

FIFA World Cup™ na mnoho způsobů. Zahrajte si světový šampionát v několika režimech v podobě vlastních a živých turnajů a celosezónního tematického obsahu FIFA World Cup™, který vám pomůže vybudovat vysněný tým v módu FIFA Ultimate Team™.

 

FIFA World Cup™: Živě

Díky tomuto režimu sledujte dění na šampionátu s autentickým rozpisem utkání i sestavami, nebo změňte výsledek libovolného již odehraného zápasu. Zahrajte si nadcházející utkání či již odehraný zápas s autentickými sestavami, skupinovými tabulkami a výsledky, nebo změnou konečného skóre přepište historii a vysněnou trofej přiřkněte jinému týmu.  

 

Výsledky, zápasy, statistiky a sestavy jsou aktualizovány vždy na konci skutečného hracího dne[1]. Nová utkání, která se odemykají každý den na základě pokračujícího šampionátu, můžete odehrát v režimech Váš FIFA World Cup™, Oblíbená rychlá hra a Rychlá hra on-line.

 

Váš FIFA World Cup™

Vyberte si zemi, zvolte výchozí bod z odehraných či aktuálních hracích dní a zahrajte si autentický turnaj pro jednoho hráče, do něhož se vám přenesou veškeré dosavadní výsledky ze skutečného šampionátu, včetně soupisek, zápasových statistik a tabulek. Ujměte se jedné z reprezentací a doveďte ji na vrchol na FIFA World Cup™.  Režim Váš FIFA World Cup™ bude dostupný po prvním zápase prvního kola skupinové fáze.

 

Oblíbená rychlá hra

Vyberte si odehraný, nebo aktuální hrací den a zahrajte si autentický zápas pro jednoho hráče se skutečnými sestavami proti UI nebo lokálně proti příteli.

 

Rychlá hra on-line

Vyberte si odehraný, nebo aktuální hrací den a zahrajte si proti přátelům on-line zápas se skutečnými soupiskami.

 

Režim turnaje

V turnajovém režimu pro jednoho hráče si můžete zahrát za jednu z 32 kvalifikovaných zemí v rámci autentického zpracování šampionátu od úvodního zápasu, nebo si vytvořte vlastní turnaj úpravou skupin a přidáním týmů, které se nekvalifikovaly na šampionát FIFA World Cup™.  V režimu On-line turnaj projděte vyřazovací fází s libovolným z 32 kvalifikovaných reprezentačních celků a proti ostatním hráčům z celého světa zabojujte na FIFA World Cup™ o nehynoucí slávu.

 

Výkop

Odehrajte zápas lokálně proti přátelům nebo proti UI. Zvolte mezi zápasem skupinové a vyřazovací fáze, vyberte si kvalifikované, nebo nekvalifikované týmy[2] a odehrajte jednorázový lokální zápas FIFA World Cup™.

 

FIFA Ultimate Team™

Těšte se na ultimátní spojení s šampionátem FIFA World Cup™ zásluhou celosezónního každodenního obsahu, včetně speciálních hráčských předmětů, úkolů a dalších lákadel[3].

 


[1] Během skupinové fáze budou aktualizace prováděny pouze na konci pracovních dní. Od vyřazovací fáze budou aktualizace dostupné každodenně včetně víkendů.

[2] V případě nekvalifikovaného národního týmu si budou moct hráči vybrat pouze z reprezentací licencovaných ve FIFA 23.

[3] Herní kampaně World Cup ve FUT odstartují 11. listopadu

ŽENSKÝ FOTBAL

Zahrajte si vůbec poprvé v historii série EA SPORTS FIFA za ženské kluby. Při vydání FIFA 23 budou k dispozici Barclays FA Women’s Super League a Division 1 Arkema. Specializované nasnímání zápasu technologií HyperMotion2, určené výhradně pro ženský fotbal, zaručuje autentický pohyb hráček ve FIFA 23.

HRANÍ NAPŘÍČ PLATFORMAMI

FIFA 23 nabízí možnost hraní napříč platformami stejné generace, takže můžete hrát společně proti přátelům na různých platformách.

FIFA ULTIMATE TEAM™

Vybudujte si vysněné mužstvo a poměřte síly s ostatními v nejoblíbenějším režimu série FIFA. Vyberte si z tisíců hráčů a bezpočtu způsobů, jak si upravit tým na hřišti i mimo něj. Ať už dáte přednost sólovému hraní ve Squad Battles, společným zápasům v kooperativním FUT, On-line či Division Rivals, nebo zápolení s nejlepšími ve FUT Champions, FIFA Ultimate Team™ (FUT) vás po celou sezónu propojí s herním světem prostřednictvím rozmanitého obsahu vycházejícího ze skutečných výkonů a soutěží, včetně UEFA Champions League, UEFA Europa League nebo CONMEBOL Libertadores.

Novinkami FUT 23 jsou scénářový režim Momenty FUT, přepracovaný systém souhry poskytující větší flexibilitu při tvorbě mužstva, hraní napříč platformami usnadňující hraní s přáteli a nalezení vašeho dalšího zápasu a další lákadla.

REŽIM KARIÉRA

Definujte svou osobnost a hrací den a prožijte fotbalové sny v režimu Kariéra ve FIFA 23 s autentickým zážitkem v podobě některých z nejvěhlasnějších fotbalových turnajů a lig, včetně UEFA Champions League a UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Bundesligy, LaLigy Santander a mnoha dalších.

PROFI KLUBY a VOLTA FOOTBALL

Vneste na hřiště ve FIFA 23 více osobnosti, ať už jde o stadiony v režimu Profi kluby, nebo pouliční plácky ve VOLTA FOOTBALL. Nový sdílený vstupní bod přibližuje zážitek z Profi klubů a VOLTA FOOTBALL, díky čemuž můžete v obou zmíněných režimech hrát se stejnou postavou, rozvíjet ji a přizpůsobovat. ZB z Profi klubů tak budete získávat bez ohledu na to, který mód hrajete.

BEZKONKURENČNÍ AUTENTIČNOST

Vyzkoušejte bezkonkurenční autentičnost a zpracování fotbalu ve FIFA 23 za doprovodu těch největších fotbalových hvězd a týmů, včetně více než 19 000 hráčů a 700+ týmů na 100+ stadionech v rámci více než 30 ligových soutěží. FIFA 23 je jedinou hrou, kde si můžete zahrát kultovní UEFA Champions League, UEFA Europa League, UEFA Europa Conference League, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundesligu nebo LaLigu Santander a vůbec poprvé Barclays FA Women’s Super League a France D1 Arkema.

Předobjednávkový bonus

Předobjednávkový bonus zahrnuje:

 • Hráč z edice Tým Týdne (1.týden)
 • Kylian Mbappé na hostování (5 zápasů)
 • Výběr ambasadora FUT na hostování
 • Talentovaný odchovanec (Režim KARIÉRA)