Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
NSS7670
EAN (čárový kód):
810100860493
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.06 kg
Objem:
0.2 l
Značka:
NIS America

Zboží nelze zakoupit.

Deluxe edice obsahuje: 

  • Hru void* tRrLM2(); //Void Terrarium 2 
  • Digitální soundtrack
  • Mini Art Book

Popis produktu

Ponořte se do hlubin zrádného světa plného toxických hub s void* tRrLM2(); //Void Terrarium 2. Od vývojářů ze společnosti Nippon Ichi Software přichází druhý díl série Void Terrarium.
Prozkoumejte tento ponurý a zároveň náladový postapokalyptický svět a jeho nekonečné podzemní uličky a kanály, abyste nasbírali materiály a vyrobili potřebné předměty, které vám zvýší statistiky a zachrání poslední zbývající lidi před blížící se zkázou.

Klíčové prvky

Mistr zbraní: S postupem v dungeonech si zvyšujte úroveň své oblíbené zbraně. Zvládnutí zbraní vám poskytne další sílu potřebnou k ochraně Torika!
Tajemné bonusy: Záhadné místnosti, do kterých se dostanete žlutými portály, nabízejí vzácné truhly s nesčetnými bonusy včetně mocného vybavení, nových schopností nebo ultra vzácných dovedností, které mohou změnit průběh vaší výpravy!
Přizpůsobitelný společník: Vrací se z původní hry, void* tRrLM2(); // Void Terrarium 2 nabízí nové možnosti přizpůsobení Torika, včetně nového oblečení, účesů a doplňků! Dopřejte jí proměnu jejích snů!
Péče o terárium: Udržujte vlhkost a teplotu terária tím, že zasadíte semínka a budete o ně pečovat, zatímco porostou! Poté skliďte novou rostlinu a ozdobte jí své terárium.

Mluvený jazyk: japonština

Titulky: angličtina