Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
NSS5211
EAN (čárový kód):
5056208808981
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.05 kg
Objem:
0.2 l
Značka:
Team 17

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Arkáda
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová

V téhle lahodné definitivní edici se v jednom remasterovaném kotli mísí Overcooked!, Overcooked! 2 a veškerý dodatečný obsah. Vraťte se zpět do Cibulového království na hostinu obřích rozměrů a vychutnejte si stovky úrovní kooperativního kuchařského chaosu ve stále zrádnějších a výstřednějších kuchyních.

  • Overcooked! je online: Vůbec poprvé bylo do prvního dílu Overcooked! plně integrováno hraní přes internet.
  • Vaření napříč platformami: Užijte si chaotické kuchtění se všemi svými přáteli díky meziplatformové hře více hráčů a funkci hlasového chatu. Sdílená multiplayerová fronta znamená méně času stráveného čekáním na hru a více kulinářskou melou!
  • Výživný nový obsah: Nové dobrodružství nazvané „The Peckish Rises“ přináší sedm nových úrovní, tři nové kuchaře a ještě víc chaosu – to vše pouze v Overcooked! All You Can Eat.
  • Vícero herních režimů: Na výběr máte kampaň, režim přežití, trénink a v All You Can Eat nově také asistenční režim! Ten nabízí několik způsobů, jak zvolnit zběsilé tempo hry – například přidáním času na dokončení pokrmu, prodloužením kola nebo možností přeskakovat úrovně.
  • Přístupné pro každého: Overcooked! All You Can Eat obsahuje několik nových prvků, s jejichž pomocí se do kuchařského šílenství bude moct zapojit ještě víc kuchtíků! K dispozici je tak škálovatelné uživatelské rozhraní, text, s jehož čtením nebudou mít problém ani dyslektici, nebo možnosti, díky nimž si hru bez problému užijí i barvoslepí hráči.