Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
NSS4364
EAN (čárový kód):
045496511524
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.05 kg
Objem:
0.2 l
Značka:
Nintendo

Parametr Popis
Žánr Plošinovka
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová
Verze Game Medium

Hračky se vrací do města!

Dávná rivalita s datem vzniku na konzoli Game Boy Advance zažije svůj návrat v Mario vs. Donkey Kong pro Nintendo Switch. Nyní i s vylepšenou grafiku vás čeká řešení hádanek všeho druhu stejně jako test vašich plošinovkových schopností. Cíl bude jediný – zachránit všechny Mini-Maria!

Vemte si od Donkey Konga zpět všechny Mini-Maria! 

Donkey Kong chce získat novou a velmi žádanou hračku Mini-Maria, nicméně ty již byly rozebrané do posledního kusu. Z toho důvodu se vloupá do továrny, kde se tyto hračky vyrábějí a spoustu z nich ukradne. Do celé situace se tak musí vložit Mario a všechny Mini-Maria získat zpět. 

Váš mozek dostanete zabrat během řešení hádanek a plošinovkování 

Na Maria čekají úrovně plné hádanek. Postupujte jednu po druhé a získávejte klíče nutné k odemčení dveří, za nimiž jsou oni Mini-Mariové. 

Prozkoumávejte pečlivě své okolí, s pomocí svého důvtipu zjistěte co nejvíce o nejlepší cestě a ukažte, kdo má pod čepicí a dokáže nejlépe překonat plošinovkové překážky. Ukradené hračky vám poděkují!

Ve dvou se to lépe táhne

Podejte ovladač dalšímu hráči a užijte si hraní v lokální kooperaci. Pomoc dalšího parťáka vám bezpochyby pomůže v těch nejtěžších úrovních! 

Mario vs. Donkey Kong dorazí 16. února na Nintendo Switch.

Související zboží