Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

SWITCH Grand Theft Auto: The Trilogy - The Def.Ed.

P
Kód:
NSS248
EAN (čárový kód):
045496429027
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.05 kg
Objem:
0.2 l
Značka:
Nintendo

Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová

Tři ikonická města, tři epické příběhy. Zahrajte si tři naprosté klasiky, které definovaly žánr akcí z otevřeného světa. Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas byly vylepšeny pro novou generaci konzolí. Změny hráči pocítí v novém nasvícení, upraveném prostředí, texturách ve vysokém rozlišení, zvýšené dohledové vzdálenosti nebo v ovládání ve stylu GTA V. Nové verze toho však nabídnou mnohem více, hráči milované světy oživnou s novou úrovní detailů. 

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition obsahuje:

  • Grand Theft Auto III: Vše začíná v Liberty City. S revoluční svobodou a možností jít kamkoliv, Grand Theft Auto III vám umožní se dostat do vnitra zločineckého podsvětí. Tedy pokud máte dost odvahy se do něj vůbec vstoupit…
  • Grand Theft Auto: Vice City: Vítejte v osmdesátkách. V éře pořádných hár a pastelových obleků se objevuje muž, který stoupá na žebříčku celého podsvětí. Tommy Vercetti se vrací, aby pomstil svou zradu neony ozářeném tropickém městě, které přetéká možnostmi. 
  • Grand Theft Auto: San Andreas: Už je to pět let, co Carl 'CJ' Johnson utekl z Los Santos ve státě San Andreas. Město, které trpí kvůli problémům s gangy, drogami i korupcí. Nyní – na záčátku 90. let – se CJ vrací domů. Jeho matka byla zavražděna, rodinné vztahy jsou v troskách a kamarádi z dětsví se potácejí z jednoho problému do druhého. Do toho krátce po návratu zpět do města obviní policie CJe z vraždy, což ho donutí se vydat na cestu skrz celý stát San Andreas, aby zachránil rodinu a převzal kontrolu nad ulicemi v další hře ze série, která změnila celý průmysl.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition vyjde 7. prosince.