Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

SWITCH Farming Simulator 23 CZ

P
Kód:
NSS1903
EAN (čárový kód):
4064635420073
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.05 kg
Objem:
0.2 l

Parametr Popis
Žánr Simulátor
Lokalizace České titulky
PEGI 3
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová

Autentické stroje a cenné zboží

Farming Simulator 23 je nástupce celosvětově úspěšné hry Farming Simulator 20, která vyšla v roce 2019. Hráči si vyberou vlastní metodu farmaření, ať už jde o zemědělství, chovatelství, či lesnictví. Různé druhy strojů jim pomohou se všemi aktivitami na farmě i mimo ni: Hra obsahuje přes 100 autentických vozidel a nástrojů od slavných světových značek jako Case IH, CLAAS, DEUTZ-FAHR, Fent, John Deere, KRONE, Massey Fergusson, New Holland, Valtra a spousty dalších.

Nové herní mechanismy umožňují vznik různých produkčních řetězců, díky kterým hráči budou moci vyrábět mouku z vlastní sklizené pšenice a prodávat chléb – anebo nábytek ze dřeva či dokonce oblečení z ovčí vlny! Obdělávání polí rozšiřují další nové aktivity, jako je orba a plení.

Plodiny a zvířata na dvou zábavných mapách

Není farmy bez zvířat: Farming Simulator 23 kromě krav, koní, prasat a ovcí nově přidává i slepice. Ať už budete chovat dobytek a sbírat vajíčka, anebo si vyjedete na koni, všechna tato roztomilá zvířata obohacují farmářský život.

Mezi 14 plodinami, které můžete sklízet, patří nově i hrozny, olivy a čirok. Hráči také mohou vyrazit na procházku a hledat sběratelské předměty, anebo si prostě užívat grafické změny krajiny podle ročních období: V Amberstone a Neubrunnu, dvou jedinečných mapách inspirovaných prostředím USA a Evropy, toho můžete objevit hodně.

Milník pro mobilní farmaření

„Ať už v kurníku, na poli, nebo při přepravě zboží, různé možnosti ve Farming Simulator 23 zajišťují velkou rozmanitost a neomezenou zábavu,“ komentuje Boris Stefan, šéf vydavatelství v GIANTS Software. „Máme radost, že můžeme fanouškům představit další díl série; Farming Simulator 23 se má stát působivým milníkem pro mobilní platformy v našem firemním portfoliu.“

Hráče v jejich farmářské kariéře podporuje vylepšený režim výuky, počítačový pomocník a nová funkce automatického nakládání klád a palet. V květnu přijde ta chvíle, kdy budete moct farmařit, kdekoliv budete chtít, a pěstovat ušlechtilou zábavu!