Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
NSS063
EAN (čárový kód):
045496479091
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.05 kg
Objem:
0.2 l
Značka:
Nintendo

Parametr Popis
Žánr Akční adventura
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová

Kdysi dávno tu byla mladá čarodějka známá jako Cereza...

Ještě dlouho předtím, než se této adeptce temných umění začalo říkat Bayonetta, se vydala na osudovou cestu do zakázaného Avalonského lesa. Po jejím boku stál Cheshire, její úplně první démon, který ovládl Cerezina plyšáka. Hrajte za obě postavy a pátrejte v tomto zrádném lese po síle, která zachránila matku hlavní hrdinky. 

Ovládejte jak Cheshira, tak Cerezu, a řešte hádanky či odhánějte ďábly

V každém příběhu najdete ponaučení o spolupráci, že? V našem příběhu Cereza a Cheshire spojí síly v boji proti vílám, aby společně řešili i celou řadu hádanek. Pomocí levého ovladače Joy-Con se budete pohybovat s Cerezou, která umí magií svázat okolní nepřátele. S pravým Joy-Con ovladačem zase dostanete do ruky Cheshira, díky němuž sesekáte své protivníky.

Otáčejte knižní stránky příběhu Cerezy a objevujte okouzlující, až pohádkově laděný Avalonský les

Avalonský les je neuvěřitelně krásný, na druhou stranu značně nebezpečný. Při jeho procházení se bude zdát, že každá jeho část byla pečlivě ručně namalována. Příběhové scény jsou vyprávěny skrz živě ilustrované stránky, jako byste snad četli knížku plnou pohádek. Neostýchejte se v tomto rozmarném světě na chvilku zastavit a přivonět k růžím, avšak pozor – nezdržujte se příliš dlouho, les vycítí, že se v něm jedna čarodějnice ztratila...

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon vyjde 17. března 2023 pouze pro Nintendo Switch.

Související zboží