Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

SWITCH Battle Chasers: Nightwar

Kód:
NSS054
EAN (čárový kód):
9120080070845
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.05 kg
Značka:
THQ Nordic

Parametr Popis
Žánr RPG
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Switch
Typ distribuce krabicová

Battle Chasers: Nightwar je RPG inspirované starými klasikami s dungeonem, tahovým bojovým systémem v JRPG formátu a bohatým příběhem a objevováním.

Vlastnosti:

  • Plánujte, jak přežít. Polorozpadlé městečko je vaším jediným místem přípravy. Vyberte tři hrdiny z armády všech odemčených, naplňte si batoh užitečnými předměty, zkontrolujte, zda máte správné vybavení a schopnosti pro každého hrdinu... a vyražte.
  • Objevujte v klasické formě v reálném čase rozsáhý svět plný jeskyní, silných bossů, náhodně se objevujících spojenců a nepřátel nebo užitečných předmětů a schopností pro vaše postavy.
  • Old-school souboje inspirované RPG klasikami s unikátním dvouúrovňovým mana systémem a části tahu umožňující náhodné buffy.
  • Akční náhodně generované dungeony plné pastí, hádanek a tajemství. Použijte unikátní schopnosti vašich hrdinů, abyste přežili.
  • Nelineární příběh řízený objevováním předmětů, důležitých míst a tajných prvků v herním světě. Objevování těchto míst se ponoříte hloubšji do Lost Vale a také získáte body pro vylepšení schopností hrdinů.
  • Klíčové momenty jsou zobrazeny v krásných tradičních 2D animacích od Powerhouse Animation Studious, které stojí např za cutscénami Darksiders.