Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

D
Kód:
EAP57110
EAN (čárový kód):
5035224125036
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.09 kg
Objem:
0.34 l
Značka:
Electronic Arts

Zboží nelze zakoupit.

Příběh Cala Kestise pokračuje ve Star Wars Jedi: Survivor™, akčně-dobrodružné hře z pohledu třetí osoby od studia Respawn Entertainment, která vznikla ve spolupráci s Lucasfilm Games. Tento příběhový titul pro jednoho hráče navazuje po pěti letech na události ve hře Star Wars Jedi: Fallen Order™ a sleduje Calovu stále zoufalejší bitvu s tím, jak se galaxie propadá do temnoty. Cal, vytlačený Impériem na okraj galaxie, se ocitne obklopen novými i známými hrozbami. Jako jeden z posledních přeživších rytířů Jedi je Cal nucen se v nejtemnějších časech galaxie postavit na odpor – ale jak daleko je ochoten zajít, aby ochránil sebe, svou posádku a odkaz řádu Jedi?

Ve snaze přežít budou muset hráči navázat na Calův výcvik a s pomocí bohatší nabídky ikonických schopností Síly, bojových postojů a úprav světelných mečů, které lze kombinovat zcela novými způsoby, bojovat jako pravý Jedi. Síla je mocnou spojenkyní, ale nemusí stačit. Cal bude muset prokázat kreativitu a osvojit si nové schopnosti, taktiky a dokonce využívat okolní prostředí, aby překonal všemožné překážky.

Fanoušci Star Wars™ navštíví nové planety a známá pohraniční místa, kde se Cal pokusí znovu shledat s posádkou lodě Stinger Mantis. Nové schopnosti Síly, vybavení a vylepšení umožní hráčům hledat, prozkoumávat a znovu cestovat novými způsoby po mnoha planetách, z nichž každá nabízí jedinečné výzvy. Galaxie je plná příběhů, tajemství a pokladů, jejichž odhalení čeká na ty, kteří jsou ochotni čelit nebezpečím číhajícím mimo vyšlapané cesty.

KLÍČOVÉ PRVKY

POKRAČUJTE V CALOVĚ CESTĚ

Cal už není padawanem, ale dospěl v mocného rytíře Jedi. Jeho křížová výprava proti Impériu je stále nebezpečnější, protože si s sebou nese vzpomínky a očekávání řádu Jedi. Temné časy se blíží – s novými i známými nepřáteli, kteří ho obklopují, se Cal bude muset rozhodnout, jak daleko je ochoten zajít, aby zachránil své nejbližší.

PŘEKROČTE RÁMEC SVÉHO TRÉNINKU

Filmový bojový systém se vrací s dalšími schopnostmi Síly a novými styly boje se světelnými meči. Kreativně využijte všechny tyto schopnosti a zbraně, abyste se strategicky postavili rozšířenému počtu nepřátel, odhadli jejich přednosti a slabiny a zároveň chytře využili svůj výcvik k překonání protivníků a vyřešení záhad, které vám stojí v cestě.

PROZKOUMEJTE NESPOUTANOU GALAXII

Objevujte nové planety a známá pohraniční území v galaxii Star Wars s jedinečnými biomy, výzvami a nepřáteli. Osvojte si nové dovednosti, vybavení a schopnosti, které rozšíří způsoby vašeho průzkumu, boje a putování. Díky rozsáhlejším oblastem k prozkoumání a dalším možnostem objevování mimo vyšlapané cesty čekají na hráče, kteří se vydají za dobrodružstvím, skryté odměny.

Součástí balení Deluxe edici jsou doplňkové předměty:

Vybavte Cala obsahem z balíčku doplňkových předmětů „Jedi Survival“ inspirovaného postavou Obi-Wanem Kenobi™.

DOPLŇKOVÝ PŘEDMĚT HERMIT

Oblečte se po vzoru mistra Jediho Obi-Wana Kenobiho

SADA SE SVĚTELNÝM MEČEM HERMIT

Sevřete známou rukojeť připomínající světelný meč Obi-Wana Kenobiho.

SADA S BLASTEREM COMBUSTION

Vybavte se blasterem hodným člověka na útěku od Coruscantu až po Vnější okraj.

STAR WARS JEDI: SURVIVOR™ DELUXE EDITION

Odemkněte si v rámci Star Wars Jedi: Survivor Deluxe Edition exkluzivní doplňkové předměty inspirované největšími hrdiny galaxie.

DOPLŇKOVÝ PŘEDMĚT „SCOUNDREL“

Vybavte se tímto předmětem inspirovaným nejznámějším zlodějem v galaxii: Hanem Solem.

DOPLŇKOVÝ PŘEDMĚT „RUGGED“ PRO BD-1

Vybavte BD-1 touto odolnou výstrojí, která ho připraví na jakékoli dobrodružství.

SADA S BLASTEREM „DL-44“

Vyzbrojte se jedním z nejznámějších blasterů v historii univerza Star Wars.

DOPLŇKOVÝ PŘEDMĚT „REBEL HERO“

Staňte se hrdinou jako Luke Skywalker™ tímto outfitem inspirovaným jeho kultovní žlutou bundou, kterou nosil ve filmu STAR WARS: Nová naděje.

DOPLŇKOVÝ PŘEDMĚT „BD-ASTRO“ PRO BD-1

Vybavte BD-1 tímto kompletem inspirovaným nejslavnějším astromechem v galaxii: R2-D2™.

SADA SE SVĚTELNÝM MEČEM „REBEL HERO“

Vybavte se světelným mečem s prvky všech světelných mečů, které používal Luke Skywalker v původní filmové trilogii.

*Platí podmínky a omezení. Více informací na www.ea.com/games/starwars/jedi-survivor/disclaimers.