Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
AMNP57292
EAN (čárový kód):
0810100861933
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.1 kg
Objem:
0.34 l
Značka:
NIS America

Zboží nelze zakoupit.

Popis produktu

Deluxe edice obsahuje:

  • základní hru The Legend of Heroes: Trails Into Reverie
  • Digitální soudtrack
  • Mini artbook

Trojice stezek: Díky systému Crossroads můžete kdykoli přepínat mezi třemi různými příběhy. Navíc objevte vedlejší epizody, které plně rozvinou postavy a svět Zemurie.
Snění do reality: Vstupte do koridoru Pravého snění, který vám umožní potkat a naverbovat nové postavy z celé Zemurie, vstoupit do náhodně generovaných dungeonů a otestovat svou odvahu a zahrát si řadu miniher.
Paragoni boje: Využívejte umění, statečné rozkazy a mazanou taktiku, abyste zvítězili v boji. Ovládněte nový systém Spojené fronty a využijte sílu celého týmu, abyste zdecimovali nepřátele a zároveň posílili sami sebe.


Kde jedna stopa končí, druhá začíná...
V této vrcholné kapitole série The Legend of Heroes se rozhodne o propletených osudech tří postav v Zemurii! Vydejte se po stopách válečného hrdiny Reana Schwarzera, osvoboditele Lloyda Banningse a maskované záhady "C" a díky systému Crossroads můžete mezi jednotlivými cestami libovolně přepínat.

  • Lloyd Bannings, velitel speciální podpůrné sekce Crossbellského policejního oddělení, se znovu ocitá v boji za svobodu svého města poté, co oslavy nezávislosti Crossbellu přeruší náhlé znovuobjevení staré hrozby.
  • Po událostech Velkého soumraku se do života v pobočném kampusu vrací erebonský hrdina Rean Schwarzer a jeho studenti. Tento prchavý klid však naruší objevení se nové hrozby.
  • Když se náhle vrátí bývalý generální guvernér Crossbellu a činí si nárok na městský stát, čtyři postavy uskuteční tajnou misi, aby jeho činy vyšetřily. Jejich vůdcem je "C", maskovaný jedinec, který zřejmě používá stejné krycí jméno jako vůdce Císařské osvobozenecké fronty. Ale za jakým účelem?


Volitelný voiceover: angličtina

Formát jazyka (v textu hry): angličtina